Oferta dla biznesu

Taxi Gdańsk

Oferta dla biznesu

Taxi Gdańsk

Najlepszy sposób na przejazdy firmowe

Twoi pracownicy wykonują wiele przejazdów służbowych na terenie Gdańska? Może podróżują także do innych miejscowości w Polsce za pomocą pociągów i samolotów? Jeśli tak na pewno przyda im się sprawdzona taksówka w każdym z nich.

iTaxi.pl przygotowało idealna ofertę dla przedsiębiorstw. Znacząco ułatwi ona rozliczanie się firmy z przejazdów, kontrolę nad kosztami i przyjazdami oraz zmniejszy ilość dokumentów i papierkowej roboty.

Usługa dla profesjonalistów

Całe rozliczenie z naszą firmą zamknie się w jednej, zbiorczej fakturze na koniec miesiąca. Nie będą Państwo musieli rozliczać się z każdym pracownikiem, za każdy pojedynczy przejazd.

Dodatkowo do faktury dołączamy dokładny raport przejazdów i rozliczenie kosztów. Udostępniamy także wszystkim Klientom dostęp do rozbudowanego panelu Klienta gdzie można śledzić wszystkie informacje związane z naszą usługą na bieżąco.

Najlepsze samochody dla wyjątkowych pasażerów

Jeśli w firmie zajdzie potrzeba wynajęcia wysokiej jakości samochodu z kierowcą również nie trzeba szukać kolejnych rozwiązań. iTaxi oferuje przejazdy samochodami klasy Premium.

Wystarczy skorzystać z naszej aplikacji i zaznaczyć opcję Premium, a samochód który się pojawi będzie nowoczesny, komfortowy i elegancki.

Wysoka jakość obsługi, kulturalni i doświadczeni kierowcy oraz czyste samochody to nasz znak rozpoznawczy. Przy usłudze klasy Premium wszystko to podniesione jest na jeszcze wyższy poziom.