Oferta dla biznesu

Taxi Gdynia

Oferta dla biznesu

Taxi Gdynia

Gdynia w zasięgu ręki dla wszystkich pracowników Twojej firmy

Wiele firm wysyła swoich pracowników na spotkania biznesowe taksówkami. Jest to prosty i wygodny sposób podróżowania po mieście – zarówno w Gdyni, tam gdzie znajduje się siedziba firmy, jak i podczas wyjazdów do innych miejscowości.

Problemem jest jednak rozliczanie się z pracownikami. Często sprawia to sporo kłopotów, sprawdzanie paragonów, zwroty kosztów i dużo wypełnionych dokumentów.

Prosta obsługa, wygodne rozliczanie

Skorzystanie z naszych usług załatwi większość z tych problemów. Każdy z pracowników, za pomocą aplikacji i indywidualnego konta będzie mógł zamówić przejazd taksówką na koszt firmy.

Końcowe rozliczenie odbędzie się za pomocą jednej, zbiorczej faktury na koniec miesiąca. Nie będzie już trzeba załatwiać każdego przejazdu osobno.

Dodatkowo przesyłane rozliczenie jest uzupełniane o dokładny raport przejazdów. Wszelkie informacje dostępne są także z poziomu internetowego panelu Klienta. Dla każdego z pracowników lub grup pracowników można ustalić oddzielne limity co ułatwi zarządzanie kosztami.

Limuzyna z kierowcą

Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość z korzystania z przejazdów samochodami klasy Premium – doświadczony kierowca, bezpieczeństwo i podróż nowoczesną, biznesową limuzyną to składowe tej oferty.

Oczywiście tego typu przejazdy będą mogli zamawiać tylko uprawnieni użytkownicy. Zarezerwowane one są dla najważniejszych pracowników czy zamawiania przejazdów dla wyjątkowych gości firmy.