Oferta dla biznesu

Taxi Katowice

Oferta dla biznesu

Taxi Katowice

Przyjazdy służbowe w Katowicach i innych miastach Polski

Prowadzisz firmę w Katowicach, a Twoim często podróżują po mieście w sprawach służbowych? Jeśli często wybierają przejazd taksówką powinieneś rozważyć skorzystanie z oferty iTaxi przygotowanej specjalnie dla biznesu.

Oprócz standardowych zalet korzystania z naszych taksówek wprowadziliśmy szereg udogodnień dla przedsiębiorstw. Zastanowiliśmy się jak powinna wyglądać tego typu współpraca i przygotowaliśm kompleksowe rozwiązanie dla firm, których pracownicy podróżują naszymi taksówkami.

Pełna kontrola i proste rozliczenie

Największą zaletą naszej oferty jest jedna faktura na koniec miesiąca. Pracownicy nie muszą już płacić w taksówce. Wystarczy, że skorzystają z możliwości naszej aplikacji i indywidualnego konta firmowego.

Do każdej faktury dołączamy szczegółowy raport poniesionych kosztów. Dodatkowo dostęp do internetowego panelu Klienta umożliwia jeszcze dokładniejsze sprawdzenie pojedynczych przejazdów oraz konfigurację i zarządzanie kosztami.

Dla każdego z pracownika można ustalić osobny limit. Można także sprawdzać trasy podróży, ich czas i daty. Wszystko po to, aby łatwiej kontrolować wydatki firmy.

Najwyższa jakość i przejazdy Premium

Jako iTaxi staramy się dbać o najwyższą jakość naszych usług. Kierowcy, których zatrudniamy to licencjonowani taksówkarze z doświadczeniem. Dbamy o czystość naszych samochodów, odpowiednie oznakowanie i bezpieczeństwo podróżnych.

Dodatkowo w przypadku usługi dla firm postanowiliśmy zaoferować tzw. przejazdy Premium. Różnią się one od zwykłych przejazdów przede wszystkim samochodem. Wybierając tą opcję masz gwarancję, że na miejscu pojawi się nowy, zadbany samochód wysokiej klasy. Jest to idealne rozwiązanie dla przejazdów właścicieli firm, kadry zarządzającej czy ważnych gości biznesowych.