Oferta dla biznesu

Taxi Łódź

Oferta dla biznesu

Taxi Łódź

Przejazdy biznesowe – w Łodzi i innych polskich miastach

Twoja firma posiada wielu pracowników, którzy muszą przemieszczać się w mieście za pomocą taksówek? Może wielu z nich odwiedza inne miasta i tam również szuka sposobu na szybkie przemieszczanie się po centrum?

Jeśli tak to na pewno wiesz ile dodatkowych dokumentów, rozliczeń i problemów przysparzają tego typu podróże. Każdy pojedynczy przejazd rozliczany osobno to spory kłopot dla działu księgowego i samego pracownika, który w taksówce musi wyłożyć swoje prywatne pieniądze.

Jedna faktura i pełna kontrola kosztów

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z oferty przygotowanej przez naszą firmę iTaxi. Postaraliśmy się stworzyć rozwiązanie, które pomoże przedsiębiorcą w wygodnym zarządzaniu przejazdami pracowników oraz kosztami z tym związanymi.

Po pierwsze dzięki naszym usługom pracownik nie musi płacić ze swojej kieszeni. Wystarczy, że za pomocą aplikacji jest zalogowany na swoje firmowe konto i może spokojnie podróżować. Kwoty, które powinny zostać uiszczone trafią na jedną, zbiorową fakturę dla firmy na koniec miesiąca. Znacznie ułatwia to wszystkie formalności związane z przejazdami taksówką.

Jeśli martwi Cię brak kontroli nad tymi wydatkami to zapewniamy, że do każdej faktury dołączamy dokładny raport na temat przejazdów i kosztów podróży. Dodatkowo dzięki naszemu internetowemu panelowi Klienta możesz sprawdzić wszystkie dane na temat płatności, tras i czasu podróży, a także ustawić limity dla wybranych pracowników.

Najlepsze samochody na wyjątkowe okazje

Kolejną zaletą naszej oferty dla biznesu jest możliwość zamówienia przejazdu samochodem klasy Premium. Jeśli czeka Cię ważne spotkanie lub przyjeżdża do Ciebie wyjątkowy partner biznesowy zamów podróż w naszych najnowszych samochodach, które prowadzone są przez najlepszych kierowców w naszej firmie.