Oferta dla biznesu

Taxi Rzeszów

Oferta dla biznesu

Taxi Rzeszów

Przejazdy w Rzeszowie i innych miastach dla Twoich pracowników

Jeśli Twoja firma płaci za służbowe przejazdy Twoich pracowników i często są to podróże taksówkami warto zastanowić się nad ofertą iTaxi dla biznesu.

Jest to specjalnie przygotowana propozycja dla firm, która rozwiązuje większość problemów związanych z rozliczeniem tego typu przejazdów, zarówno na terenie Rzeszowa, jak i innych polskich miast ze względu na naszą obecność w całym kraju.

Kontrola kosztów i proste zasady

Oprócz standardowych zalet naszej usługi takich jak na przykład obsługa aplikacji na smartfona dla firm przygotowaliśmy szereg udogodnień. Pozwolą one na większą kontrolę wydatków oraz prostsze rozliczanie przejazdów.

Zarządzanie usługą odbywa się za pomocą internetowego panelu Klienta, gdzie można śledzić wydatki, ustalać limity, weryfikować czasy i trasy przejazdów.

Rozliczanie odbywa się natomiast za pomocą jednej zbiorczej faktury na koniec miesiąca. Pracownik nie płaci za przejazd w taksówce. Nalicza za to kwotę za pomocą aplikacji w swoim telefonie. Od teraz firma nie będzie musiała rozliczać się z każdym pracownikiem oddzielnie i tworzyć w tym celu wielu zbędnych dokumentów.

Samochody Premium i wysoka jakość usług

Oprócz naszych sztandarowych atutów czyli wykwalifikowanych i licencjonowanych kierowców, którzy dbają o swoje samochody, a także bezpieczne przewożą swoich pasażerów na miejsce zachęcamy do skorzystania z oferty Premium.

Firmy mogą ją wykorzystywać na przejazdy ważnych partnerów biznesowych czy kadry zarządzającej.

Są to przejazdy naszymi najnowszymi samochodami, które zapewniają największy komfort podróży, a także odrobinę prestiżu.