Oferta dla biznesu

Taxi Sopot

Oferta dla biznesu

Taxi Sopot

Biznesowe przejazdy z iTaxi

Jeśli posiadasz firmę w Sopocie, a Twoi pracownicy w sprawach służbowych podróżują po mieście taksówkami lub odwiedzają inne miejscowości również korzystając z usług firma taksówkarskich na pewno masz świadomość jak dużo problemów i dodatkowej pracy to generuje.

Osobne rozliczenie każdego przejazdu, kontrola oraz zwrot kosztów to dodatkowa praca dla Twojego działu księgowego.

Naprzeciw tym problemom wychodzi iTaxi oraz specjalnie przygotowana oferta biznesowa.

Profesjonalna usługa i proste zasady

Dzięki naszej ofercie Twoi pracownicy będą mogli spokojnie zamówić taksówkę iTaxi za pomocą aplikacji. Nie będą musieli za nią płacić samodzielnie. Rozliczenie trafi na konto firmowe, a na koniec miesiąca otrzymasz jedną, zbiorczą fakturę.

Oczywiście do faktury, jak i w panelu Klienta dołączamy rozbudowany raport kosztów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wydawanymi kwotami. Możesz ustalać indywidualne limity i uprawnienia dla różnych użytkowników co znacząco ułatwia zarządzanie służbowymi podróżami.

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo

To wartości o które staramy się dbać szczególnie. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy, którzy gwarantują bezpieczną podróż. Dbamy o czystość naszych samochodów, komfort i wygodę przejazdu.

Dodatkowo dla firm oferujemy przejazdy samochodami klasy Premium. Jest to oferta skierowana do firm, które wymagają wysokiej jakości limuzyn biznesowych dla niektórych pasażerów – mogą to być wyjątkowi goście lub właściciele firm.