Oferta dla biznesu

Taxi Trójmiasto

Oferta dla biznesu

Taxi Trójmiasto

Najlepszy sposób na przejazdy służbowe

Wiele firm zapewnia swoim pracownikom możliwość poruszania się po mieście taksówkami w celach służbowych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zapewniające punktualność i wygodę. Niestety dostarcza ono wiele problemów – takich jak rozliczanie kosztów, kontrolę podróży czy wypłacanie zwrotów dla pracownika za wydane przez niego pieniądze.

Z tym wszystkim może pomóc oferta dla biznesu od iTaxi przygotowane specjalnie dla firm z Trójmiasta. Obowiązuje ona zarówno na terenie miasta gdzie znajduje się siedziba firmy, jak i we wszystkich polskich miastach gdzie znajdziesz nasze taksówki.

Minimum formalności i wygoda rozliczeń

Wszystko to dzięki uproszczonemu modelowi rozliczania przejazdów. Twój pracownik nie płaci w taksówke. Za pomocą aplikacji loguje się do indywidualnego konta firmowego i zamawia przejazd. Po czym wszystkie koszty doliczane są do jednej, zbiorczej faktury na koniec miesiąca. Zastąpi to wszystkie dotychczasowe dokumenty.

Dodatkowo dzięki internetowemu panelowi Klienta oraz raportom dołączonym do faktury jesteś w stanie kontrolować wydatki firmy. Dla każdego użytkownika można przypisać limit przejazdów, sprawdzić czas podróży, trasę i częstotliwość zamawiania taksówek.

Wysoka jakość i oferta Premium

Znakiem rozpoznawczym iTaxi są komfortowe samochody, uprzejmi i doświadczeni kierowcy, nowoczesność i prostota. Wszystkie te cechy staramy się pielęgnować i poprawiać zarówno w ofercie indywidualnej, jak i biznesowej.

Dodatkiem do naszej współpracy z przedsiębiorstwami jest oferta Premium. Są to przejazdy nowoczesnymi biznesowymi limuzynami. Jeśli właściciel firmy, kadra dyrektorska czy partnerzy biznesowi będą potrzebowali przejazdu na terenie miasta można im zapewnić maksymalnie komfortowe warunki podczas podróży.