Oferta dla biznesu

Taxi Wrocław

Oferta dla biznesu

Taxi Wrocław

Idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Pracownicy Twojej firmy muszą podróżować po mieście? Może odwiedzają często Wrocław i potrzebny jest im transport w centrum?

Najwygodniejszym rozwiązaniem na te okazje jest taksówka. Niestety zwrot kosztów dla pracownika przy częstych tego typu przejazdach jest dość uciążliwy. Dlatego iTaxi wychodzi naprzeciw potrzebom firm i proponuję ofertę dla biznesu.

Najwyższa jakość obsługi i komfortowe samochody

Wiadomo jak ważna w biznesie jest prezencja i prestiż. Dla przejazdów najważniejszych osób z firmy lub wyjątkowych gości oferujemy samochody klasy Premium prowadzone przez najlepszych kierowców naszej firmy.

Wygoda, bezpieczeństwo i zadbane samochody to znaki rozpoznawcze naszej firmy. W przypadku oferty biznesowej zwracamy na to jeszcze więcej uwagi niż zwykle.

Prosta obsługa i wygodne rozliczanie

Standardowo wszystkie przejazdy z iTaxi zamawiać można poprzez aplikację. Dzięki ofercie dla biznesu Twój pracownik nie musi płacić z własnej kieszeni. Wszystko trafia do naszego systemu, a miesiąc kończy się jedną zbiorczą fakturą. Znacznie ułatwia to pracę działu księgowego Twojej firmy.

Dodatkowo możesz mieć kontrolę nad wszystkimi przejazdami. Każdy pracownik będzie posiadał swoje indywidualne konto na które można nałożyć limity. Na koniec miesiąca możesz przejrzeć dokładne rozliczenie kosztów, a każdego innego dnia masz dostęp do rozbudowanego panelu Klienta.