fbpx

Case study

Pobierz
aplikację
ze sklepu

 APLIKACJA iTAXI

Jak 180heartbeats + JvM oszczędza czas i pieniądze z iTaxi

Jakie rozwiązanie wybrać, aby pracownicy docierali na spotkania biznesowe wygodnie i szybko, a budżet mógł spać spokojnie? Przed takim dylematem staje coraz więcej managerów.

Wydatki na przejazdy służbowe często odchodzą od założeń budżetu, proces zamawiania taksówek rozciąga się w czasie i angażuje więcej osób niż to konieczne. Jak to zmienić?

W obliczu innowacyjnych rozwiązań hi-tech coraz więcej firm myśli o zmianach. Część z nich już wprowadza je u siebie, inne są w trakcie podejmowania decyzji, a jeszcze inne na razie tylko bacznie obserwują, co się dzieje.

Czas na zmiany

Na rynku mamy do czynienia z wieloma lokalnymi korporacjami taksówkowymi. Okazuje się jednak, że korporacje te nie są gotowe zapewnić firmom usług, wybiegających poza zamówienie taksówki, realizację kursu oraz rozliczenie kosztów.
Coraz więcej firm oczekuje czegoś więcej od korporacji taksówkowej i… wtedy pojawia się iTaxi, system przejazdów bezgotówkowych. iTaxi to znacznie więcej.

Co wyróżnia ten system do obsługi firmowych kursów?

Dopasowanie taksówki do potrzeb pasażera – sam wybierasz auto w dogodnej stawce za km, łączącej ekonomię i gwarancję dobrej jakości auta

Dostęp do panelu zarządzania dla managerów – pozwala przede wszystkim na sprawdzanie tras i kosztów przejazdu

Wygodne rozliczanie – koniec z voucherami, przejazdy rozliczasz na podstawie zestawienia pobranego z panelu zarządzania

Kontrola kosztów za poszczególne przejazdy – pracownik zgłosił, że koszt przejazdu został zawyżony? Z panelem zarządzania iTaxi sprawdzisz trasę i czas przejazdu, a jeśli nadal masz wątpliwości dedykowany zespół sprawdzi, czy za przejazd została naliczona odpowiednia kwota

Trzy sposoby zamawiania taksówek – sam decydujesz, czy zamawiasz taksówkę za pośrednictwem aplikacji mobilnej, przeglądarki www czy też przez centralę telefoniczną

Czas dojazdu oraz „podgląd” taksówki – kiedy zamawiasz taksówkę przez aplikację, na mapie wyświetlają się wszystkie taksówki dostępne w okolicy. Po wybraniu jednej z nich widzisz, gdzie dokładnie znajduje się Twoja taksówka

Lokalizacja iTaxi – za pośrednictwem numeru 737 737 737 zamówisz taksówkę na terenie całej Polski

Przez reorganizację do sukcesu

Decydując się na wybór nowego przewoźnika managerowie kierują się tym, co dla nich ważne: wizją oszczędności i usprawnienia organizacji przejazdów firmowych oraz kompleksowym ujęciem tematu. Coraz więcej z nich postanawia zaufać nowym technologiom i w pełni zautomatyzować proces zamawiania i rozliczania taksówek.

Dzięki systemowi iTaxi można zrealizować wszystkie potrzeby w zakresie przejazdów służbowych. Jeśli strategia zmian zakłada zmniejszenie kosztów, to przy wyborze niższej stawki, ten cel biznesowy zostanie osiągnięty.

Firma zyskuje wirtualny taksometr i możliwość bieżącej kontroli kosztów. Codziennie korzysta też z samochodów o dobrym standardzie, dostępnych w całej Polsce.

„Mając w pamięci wcześniejsze doświadczenia doceniamy transparentność takiego rozwiązania i eliminowanie ewentualnych nadużyć. Wdrożenie tak rozbudowanego systemu pozwoliło znacząco usprawnić proces zamawiania taksówek, a przy tym ułatwiło rozliczanie kosztów za kursy całej firmy. Nawiązanie współpracy z iTaxi, co nastąpiło już ponad roku temu, było właściwą decyzją.”

Alicja Reder, Office Manager z agencji interaktywnej 180heartbeats + JUNG v. MATT