Potrzebujesz
samochodu
na taxi?

Potrzebujesz samochodu na taxi?

Szukasz gotowego rozwiązania, dzięki któremu w jednej stałej opłacie masz zapewnione takie rzeczy jak uzbrojenie i oklejenie samochodu, ubezpieczenie OC/AC, serwisy i przeglądy?
Współpraca z iTaxi to dostęp do szerokiej bazy Klientów biznesowych, w obsłudze których się specjalizujemy. Daje Ci to gwarancję wyższych koszyków płatności, stałe zarobki niezależne od promocji oraz pewne kursy.

Co oferujemy w tej cenie?

Samochód oklejony, wyposażony w taksometr, terminal oraz tablet do przyjmowania i obsługi zleceń

Niskie spalanie paliwa, oszczędny hybrydowy silnik

Umowa najmu z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Atrakcyjna stawka za km, wysokie obroty

Ubezpieczenie OC/AC, assistance, przeglądy oraz serwis w cenie najmu

Brak kaucji

Dodatkowe benefity takie jak np. prywatna opieka medyczna

FAQ

1. Co to jest flota iTaxi?
Flota iTaxi powstała z zamiarem zrzeszenia najlepszych taksówkarzy w Polsce. To oferta dla najbardziej wymagających klientów i najlepiej zarabiających taksówkarzy. To świetnie wyposażone samochody hybrydowe i elektryczne, obsługa w nowych standardach i dodatkowe benefity dla kierowców. Flota iTaxi to przede wszystkim ludzie nastawieni na osiągnięcie sukcesu na rynku taxi!

2. Jakie standardy muszę spełnić żeby dołączyć do Floty iTaxi?
Szukamy osób, które uwierzą w naszą misję i są zmotywowane żeby zmienić rynek taxi na lepsze. Jeśli chcesz wspólnie z nami zrobić rewolucję na rynku, dobrze zarabiać i zyskać ciekawe znajomości to jest to oferta dla Ciebie.

3. Na jaki okres mogę wynająć samochód? Co się stanie jak przekroczę limit przebiegu? Czy flota jest przystosowana do pracy na taxi?
Standardowo umowa najmu samochodu podpisywana jest na czas nieokreślony. Każda ze stron może rozwiązać umowę z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. Limit przebiegu każdorazowo określony jest umową, a jego wysokość zależna jest od taryfy wybranej przez najemcę. Wynajmujący pobiera 28 gr za każdy przejechany km po przekroczeniu limitu. Flota jest wyposażona w taksometr i reklamę graficzną. Kierowca wynajmujący auto korzysta z własnej kasy fiskalnej.

4. Jaką mam gwarancję, że zarobię w iTaxi na najem nowego samochodu?
Z racji świadczenia wysokiej jakości usług flota iTaxi będzie najczęściej wybieraną flotą na platformie. Wystarczy słuchać naszych zaleceń żeby osiągnąć wysoki dochód i poruszać się nowym autem.

5. Czy po okresie najmu mogę wykupić swój samochód?
Oczywiście, że tak. Warunki wykupu uzyskasz na spotkaniu u nas w firmie.

Zgłoś się

Żeby zacząć potrzebujesz jedynie uprawnień na taxi w Warszawie, własnej działalności gospodarczej i kasy fiskalnej.
Dopiero zaczynasz przygodę jako Taksówkarz? Zgłoś się do nas – pomożemy!

22 439 00 77