Bądź na bieżąco

iPaczka na ratunek w nagłych sytuacjach

Chociaż byśmy bardzo chcieli w życiu nie da się wszystkiego zaplanować. Niespodziewane okoliczności potrafią rozbić harmonogram dnia, a często całkowicie pokrzyżować plany. Pozostawione w biurze klucze od domu? Niedostarczona na pocztę umowa? W takich sytuacjach trzeba działać szybko i sprawnie. Z pomocą przychodzi iPaczka, która dostarcza ekspresowo brakujące dokumenty czy potrzebne przedmioty w miejsce docelowe.

Prosto w ręce odbiorcy

W sytuacjach niecierpiących zwłoki liczy się czas działania. iPaczka realizuje przesyłki w formule “Same Day Delivery”, gwarantując dostawę przesyłki do odbiorcy tego samego dnia. Co więcej, oprócz formuły standard, w ramach której przesyłki są dostarczane do 3 godzin, oferuje możliwość skorzystania z usługi premium, czyli bezpośredniego transportu przesyłki do miejsca docelowego. iPaczka to idealne rozwiązanie nie tylko dla sklepów wysyłających swoje produkty czy firm, które korzystają z transportu dokumentów, ale także dla klientów indywidualnych, pragnących dostarczyć przesyłkę do adresata w jak najkrótszym czasie. Dzięki niej ekspresowo i z łatwością przekażesz klucze zapominalskiemu domownikowi, czy dostarczysz zrealizowaną receptę dziadkom, którzy nie mają w pobliżu apteki.

Komfort i przejrzystość zamówienia

W stresujących i niespodziewanych sytuacjach łatwo o pomyłkę, dlatego panel biznesowy iPaczki jest przejrzysty i działa intuicyjnie, pozwalając na sprawne złożenie zamówienia. Dodatkowo przy realizacji kilku wysyłek otrzymasz jedną zbiorczą fakturę, która nie generuje nadmiaru dokumentów i pozwala na gromadzenie informacji o paczkach w jednym miejscu.

Sytuacje podbramkowe zdarzają się każdemu, ale dzięki iPaczce reakcja na nie może być natychmiastowa. Korzystaj z iPaczki i ciesz się wysoką jakością usług, ekspresową realizacją i komfortem dostawy bezpośrednio do odbiorcy.

Więcej szczegółów na temat iPaczki znajdziesz na stronie: https://itaxi.pl/ipaczka/.