Bądź na bieżąco

iPaczka odpowiedzią na potrzeby konsumentów

Skąd wziął się pomysł na usługę iPaczka? Powstała ona w wyniku bacznej obserwacji trendów i odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Przyjazne środowisku rozwiązania, błyskawiczna dostawa, intuicyjny proces – to wszystko po to, by naszym klientom żyło się przyjemniej.

Dostawa w ten sam dzień

Jednym z założeń iPaczki jest dostawa „Same Day Delivery”, czyli gwarantująca dostarczenie przesyłki tego samego dnia. Duża konkurencyjność na rynku, ale także stale rosnące oczekiwania klientów sprawiły, że coraz więcej sklepów e-commerce oferuje dostawę produktów tego samego dnia. Doskonale znając realia transportu miejskiego w iTaxi postanowiliśmy wykorzystać tę wiedzę wspierając przy tym podmioty, którym zależy na wyjściu naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nasi kurierzy odbierają przesyłki od nadawcy nawet w ciągu 20 minut i dostarczają w miejsce docelowe, w zależności od wybranej formy dostawy, tego samego dnia, w ciągu trzech godzin, a nawet bezpośrednio!

Dostawa tego samego dnia to ukłon nie tylko w stronę sklepów i sprzedawców, ale także firm i osób prywatnych. Nasi kurierzy dostarczają przesyłki bezpośrednio do punktu docelowego, dlatego bez problemu mogą przewieźć dokumenty, sprzęt dla nowego pracownika, który pracuje zdalnie, czy cenne przedmioty.

Wysyłki w duchu eko

Dbanie o środowisko zaczyna się od codziennych, odpowiedzialnych i świadomych zachowań każdego z nas. W iTaxi, również w ramach iPaczki, podejmujemy inicjatywy ekologiczne, które przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego i dążymy do realizacji idei „zero waste”. W trosce o środowisko kładziemy szczególny nacisk na obsługę zleceń poprzez flotę aut hybrydowych i elektrycznych. Ważne jest dla nas grupowanie przesyłek oraz, jeśli tylko to możliwe, realizacja kilku dostaw jednocześnie, dzięki czemu ograniczamy emisję CO2 i tym samym pozytywnie wpływamy na środowisko. Co więcej, jesteśmy nastawieni na współpracę z firmami, które korzystają z materiałów z recyklingu, stawiają na edukację i działania ekologiczne.

Jesteśmy też przeciwnikami generowania sterty dokumentów, dlatego zamiast generowania kolejnych faktur oferujemy jedną zbiorczą. Nie tylko wpływamy w ten sposób na redukcję wykorzystania papieru, ale też oszczędzamy cenny czas.

Intuicyjne zamówienia

W iPaczce stawiamy na jakość oraz prostotę. Nasza strona oferuje intuicyjny panel biznesowy, dzięki któremu nadanie przesyłki jest szybkie i niezwykle proste. Co więcej? Stawiamy na transparentność. Otwarcie komunikujemy cenę usługi podając ją już na etapie składania zamówienia.