iPaczka – ekspresowe przesyłki kurierskie

iPaczka - szybka
usługa kurierska,
której potrzebujesz

 SZYBKIE USŁUGI KURIERSKIE

Wyślij paczkę

22 439 00 90

biznes@ipaczka.com.pl

Obecnie usługa dostępna tylko w Warszawie i okolicach.

Obecnie usługa dostępna tylko w Warszawie i okolicach.

Wyślij paczkę

22 439 00 90

biznes@ipaczka.com.pl

iPaczka - szybka
usługa kurierska,
której potrzebujesz

 SZYBKIE USŁUGI KURIERSKIE

Kurier iPaczka

– wysyłaj przesyłki z ceną gwarantowaną znaną z góry.

iPaczka to platforma oferująca usługi kurierskie na terenie wybranych miast ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. Obecnie usługa realizowana jest na terenie Warszawy. Chcesz wysyłać przesyłki w swoim mieście skontaktuj się z nami.

iPaczka posiada własną dedykowaną flotę kurierów zapewniającą błyskawiczną realizację zleceń niezależnie od tego czy potrzebujesz dostarczyć jedną, czy wiele przesyłek. Przewieziemy dla Ciebie zarówno ważne dokumenty, jak i wszelkie inne produkty, które są dla Ciebie wartościowe.

Klienci indywidualni

iPaczka to usługa dopasowana do potrzeb klientów wysyłających pojedyncze przesyłki w obrębie swojego miasta oczekujących szybkiej realizacji z ceną gwarantowaną znaną z góry.

Dla firm

iPaczka Same Day Delivery to usługa której potrzebuje Twój biznes. Przyspiesz z nami, dostarczaj błyskawicznie produkty do klientów w obrębie miasta i zwiększaj sprzedaż. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

E-commerce

iPaczka Same Day Delivery to usługa, której potrzebuje Twój sklep. Dopasowane godziny odbiorów do rytmu Twojego biznesu oraz błyskawiczne dostawy w obrębie miasta.

Nasze usługi

iPaczka realizuje przesyłki w formule “Same Day Delivery”. Jest to usługa gwarantująca dostawę przesyłki do klienta tego samego dnia. Ten typ usługi dedykowany jest w szczególności dla sklepów e-commerce, hurtowni czy sklepów chcących dotrzeć do swoich klientów przed konkurencją.

Dzięki temu nie tylko w znaczący sposób zwiększysz swoją sprzedaż, ale dotrzesz do klientów którzy prawdopodobnie z potrzeby chwili dokonaliby zakupu u Twojej konkurencji. Dzięki możliwości grupowania przesyłek otrzymasz od nas ofertę najkorzystniejszą cenowo.

iPaczka Standard

to usługa gwarantująca szybki odbiór przesyłki i dostawę pod wskazany adres do 3 godzin. W ramach tej usługi przewieziemy dla Ciebie nie tylko dokumenty, ale także inne produkty wymagające szczególnej opieki. Maksymalny wymiar takiej przesyłki to 50x50x50 cm oraz waga do 10 kg.

iPaczka Premium

to usługa gwarantująca błyskawiczny odbiór przesyłki oraz bezpośrednią dostawę pod wskazany adres. W ramach tej usługi kurier zrealizuje dla Ciebie zarówno zlecenia standardowe, jak również i te nietypowe ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich potrzeb zgłaszanych przez klienta.

To co nas wyróżnia

Błyskawiczna realizacja usług – czas odbioru przesyłki nawet do 15-20 minut.

Łatwy w obsłudze i przejrzysty panel biznesowy.

Gwarancja ceny – pełna kwota dostawy znana przed zamówieniem kuriera.

Dostawy realizowane przez schludnie ubranych kurierów.

Jedna zbiorcza faktura.

Skontaktuj się z nami

Zostaw kontakt

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

22 439 00 90