iPaczka – ekspresowe przesyłki kurierskie

iPaczka obecnie dostępna jest dla klientów
z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania,
Trójmiasta, Łodzi oraz Olsztyna
.

Wyślij paczkę

22 439 00 90

biznes@ipaczka.com.pl

iPaczka - szybka
usługa kurierska,
której potrzebujesz

 SZYBKIE USŁUGI KURIERSKIE

Kurier iPaczka

– wysyłaj przesyłki z ceną gwarantowaną znaną z góry.

iPaczka to platforma oferująca usługi kurierskie na terenie wybranych miast ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta. Obecnie usługa realizowana jest na terenie Warszawy. Chcesz wysyłać przesyłki w swoim mieście skontaktuj się z nami.

iPaczka posiada własną dedykowaną flotę kurierów zapewniającą błyskawiczną realizację zleceń niezależnie od tego czy potrzebujesz dostarczyć jedną, czy wiele przesyłek. Przewieziemy dla Ciebie zarówno ważne dokumenty, jak i wszelkie inne produkty, które są dla Ciebie wartościowe.

Klienci indywidualni

iPaczka to usługa dopasowana do potrzeb klientów wysyłających pojedyncze przesyłki w obrębie swojego miasta oczekujących szybkiej realizacji z ceną gwarantowaną znaną z góry.

Dla firm

iPaczka Szybkie przesyłki na dziś to usługa której potrzebuje Twój biznes. Przyspiesz z nami, dostarczaj błyskawicznie produkty do klientów w obrębie miasta i zwiększaj sprzedaż. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

E-commerce

iPaczka Szybkie przesyłki na dziś to usługa, której potrzebuje Twój sklep. Dopasowane godziny odbiorów do rytmu Twojego biznesu oraz błyskawiczne dostawy w obrębie miasta.

Nasze usługi

iPaczka realizuje przesyłki w formule “Szybkie przesyłki na dziś”. Jest to usługa gwarantująca dostawę przesyłki do klienta tego samego dnia. Ten typ usługi dedykowany jest w szczególności dla sklepów e-commerce, hurtowni czy sklepów chcących dotrzeć do swoich klientów przed konkurencją.

Dzięki temu nie tylko w znaczący sposób zwiększysz swoją sprzedaż, ale dotrzesz do klientów którzy prawdopodobnie z potrzeby chwili dokonaliby zakupu u Twojej konkurencji. Dzięki możliwości grupowania przesyłek otrzymasz od nas ofertę najkorzystniejszą cenowo.

iPaczka na dziś

to usługa gwarantująca szybki odbiór przesyłki i dostawę pod wskazany adres do 3 godzin. W ramach tej usługi przewieziemy dla Ciebie nie tylko dokumenty, ale także inne produkty wymagające szczególnej opieki. Maksymalny wymiar takiej przesyłki to 50x50x50 cm oraz waga do 10 kg. Usługa świadczona w formule od drzwi do drzwi.

iPaczka na już

to usługa gwarantująca błyskawiczny odbiór przesyłki oraz bezpośrednią dostawę pod wskazany adres. W ramach tej usługi kurier zrealizuje dla Ciebie zarówno zlecenia standardowe, jak również i te nietypowe ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich potrzeb zgłaszanych przez klienta. Usługa świadczona w formule od drzwi do drzwi.

To co nas wyróżnia

Błyskawiczna realizacja usług – czas odbioru przesyłki nawet do 15-20 minut.

Łatwy w obsłudze i przejrzysty panel biznesowy.

Gwarancja ceny – pełna kwota dostawy znana przed zamówieniem kuriera.

Dostawy realizowane przez schludnie ubranych kurierów.

Jedna zbiorcza faktura.

Skontaktuj się z nami

Zostaw kontakt

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

22 439 00 90