iPaczka obecnie dostępna jest dla klientów
z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania,
Trójmiasta, Łodzi oraz Olsztyna
.

Wyślij paczkę

22 439 00 90

biznes@ipaczka.com.pl

iPaczka - usługa,
której potrzebuje
Twój sklep

 DLA E-COMMERCE

Nasze usługi

iPaczka realizuje przesyłki w formule “Szybkie przesyłki na dziś”. Jest to usługa gwarantująca dostawę przesyłki do klienta tego samego dnia. Ten typ usługi dedykowany jest w szczególności dla sklepów e-commerce, hurtowni czy sklepów chcących dotrzeć do swoich klientów przed konkurencją.

Dzięki temu nie tylko w znaczący sposób zwiększysz swoją sprzedaż, ale dotrzesz do klientów którzy prawdopodobnie z potrzeby chwili dokonaliby zakupu u Twojej konkurencji. Dzięki możliwości grupowania przesyłek otrzymasz od nas ofertę najkorzystniejszą cenowo.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

iPaczka na dziś

to usługa gwarantująca szybki odbiór przesyłki i dostawę pod wskazany adres do 3 godzin. W ramach tej usługi przewieziemy dla Ciebie nie tylko dokumenty, ale także inne produkty wymagające szczególnej opieki. Maksymalny wymiar takiej przesyłki to 50x50x50 cm oraz waga do 10 kg. Usługa świadczona w formule od drzwi do drzwi.

iPaczka na już

to usługa gwarantująca błyskawiczny odbiór przesyłki oraz bezpośrednią dostawę pod wskazany adres. W ramach tej usługi kurier zrealizuje dla Ciebie zarówno zlecenia standardowe, jak również i te nietypowe ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich potrzeb zgłaszanych przez klienta. Usługa świadczona w formule od drzwi do drzwi.

To co nas wyróżnia

Błyskawiczna realizacja usług – czas odbioru przesyłki nawet do 15-20 minut.

Łatwy w obsłudze i przejrzysty panel biznesowy.

Gwarancja ceny – pełna kwota dostawy znana przed zamówieniem kuriera.

Dostawy realizowane przez schludnie ubranych kurierów.

Jedna zbiorcza faktura.

Skontaktuj się z nami

Zostaw kontakt

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

22 439 00 90