Bądź na bieżąco

iTaxi na Lotnisku Chopina w Warszawie – jak to działa?

Miło nam poinformować, że od 1 sierpnia br. znajdziecie iTaxi na Lotnisku Chopina w Warszawie, którego jesteśmy oficjalnym przewoźnikiem! To duże udogodnienie dla wszystkich naszych klientów, którzy mogą teraz jeszcze szybciej i sprawniej skorzystać z naszych usług.

Kierowcy stale czekają na Ciebie na postojach w strefach przylotów – by ich znaleźć, wystarczy podążać za żółtą linią z napisem TAXI, która narysowana jest na podłodze obiektu. Stoiska oficjalnych przewoźników oznaczone są logotypami, w tym właśnie iTaxi – nie będziesz miał wątpliwości, że trafiłeś w dobre miejsce! Poniżej znajdują się informacje, które usprawnią korzystanie z usług iTaxi na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Jak połączyć kurs z aplikacją mobilną iTaxi?

Zależało nam, aby przejazd z lotniska był dla Ciebie jak najbardziej wygodny, dlatego przygotowaliśmy zupełnie nowe rozwiązanie! Od teraz masz możliwość łatwego przypisania konta pasażera do kursu rozpoczętego na lotnisku bez wcześniejszego zamawiania w aplikacji czy poprzez centralę telefoniczną.

Rozwiązanie to działa w przypadku kursów biznesowych i prywatnych. Wystarczy, że po wejściu do pojazdu poinformujesz kierowcę, że chcesz połączyć kurs ze swoim kontem pasażera. Wówczas kierowca poprosi Cię o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail, na jaki założyłeś konto oraz prześle Ci kod weryfikacyjny, który błyskawicznie otrzymasz na telefon. Następnie upewni się, do którego konta chcesz przypisać przejazd – prywatnego czy służbowego.

Gotowe! Kurs jest przypisany do konta! W przypadku przejazdu biznesowego płatność będzie obsługiwana z poziomu aplikacji mobilnej, natomiast prywatnego – z wykorzystaniem gotówki lub karty płatniczej.

Czy można zamówić lub zaplanować przejazd?

Nasi kierowcy o każdej porze dnia i nocy czekają na Ciebie w strefach TAXI – to najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie, dlatego też zrezygnowaliśmy z opcji zamawiania bądź planowania przejazdów z wyprzedzeniem. Gdy uruchomisz na Lotnisku Chopina naszą aplikację, natychmiast wyświetli Ci się informacja, gdzie nas szukać.

Jak skorzystać z firmowego voucheru iTaxi?

Jeśli posiadasz aktywny voucher na przejazdy z iTaxi, możesz z niego skorzystać również na Lotnisku Chopina w Warszawie. Tak jak do tej pory, wystarczy, że zadzwonisz pod numer: 737 737 737 i podasz dane z vouchera. Kurs zostanie rozliczony bezgotówkowo.

Prawda, że proste? Zapraszamy do wspólnych przejazdów!