W iTaxi od teraz zapłacisz BLIKIEM [PROMOCJA]

Mamy dla Was dobrą wiadomość! W aplikacji iTaxi pojawiła się możliwość dokonania szybkiej płatności BLIKIEM (One Click BLIK). Z tej okazji wszyscy nasi klienci, którzy w lipcu za przejazd zapłacą BLIKIEM, będą podróżowali aż o 30% taniej. Jak skorzystać z nowej funkcji oraz promocji?

Płatność BLIKIEM jest bezpieczna, wygodna i szybka.

  • Bezpieczna – ponieważ masz kontrolę nad każdym etapem płatności i akceptujesz każdą transakcję w aplikacji swojego banku.
  • Wygodna – ponieważ nie musisz mieć ze sobą portfela ani podawać danych karty kredytowej.
  • Szybka – ponieważ wystarczy, że przepiszesz krótki kod z aplikacji banku i zaakceptujesz płatność.

W zaktualizowanej wersji aplikacji iTaxi, płatności BLIKIEM możesz dokonać na dwa sposoby: przed zamówieniem przejazdu lub w trakcie kursu. W obu przypadkach wystarczy, że odwiedzisz zakładkę „Płatności” znajdującą się w menu głównym aplikacji i ustawisz ją jako domyślną. Po zakończonym kursie, wprowadź jednorazowy kod BLIK, aby zapłacić za przejazd. Na koniec pamiętaj, aby transakcję potwierdzić w aplikacji mobilnej swojego banku. GOTOWE!

Jak skorzystać z promocji?

W związku z uruchomieniem w aplikacji iTaxi płatności One Click BLIK ruszyła specjalna promocja. Dzięki niej klienci, którzy zapłacą za przejazd BLIKIEM, otrzymają 30% zniżki. Aby skorzystać z rabatu:

  1. Pobierz lub zaktualizuj aplikację iTaxi do najnowszej wersji.
  2. Załóż konto prywatne i wybierz płatność BLIKIEM w ustawieniach znajdujących się w zakładce „Płatności”
  3. Zamów przejazd i zapłać BLIKIEM. Pamiętaj, aby transakcję potwierdzić poprzez aplikację swojego banku.
  4. Kwota Twojego przejazdu zostanie automatycznie pomniejszona o 30%!
  5. Aby skorzystać z promocji nie można mieć w aplikacji żadnego innego aktywnego kodu promocyjnego.

Oferta dostępna dla wszystkich prywatnych użytkowników Aplikacji iTaxi w dniach 01.07.2019, 00:00 do 31.07.2019, 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Kod uprawnia do wielokrotnego przejazdu iTaxi z 30% rabatem, jednak jednorazowa maksymalna wartość rabatu to 15 zł. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji na stronie:

www.itaxi.pl/BLIK