Kariera w iTaxi

Chcesz odpowiadać za rozwój jednego z najlepszych
start-upów w branży IT w Polsce? Wkraczamy z unikalnym
rozwiązaniem mobilnym, zdolnym odmienić polski rynek.
Weź w tym udział i dołącz do zespołu iTaxi!

Chcesz odpowiadać za rozwój jednego z najlepszych start-upów w branży IT w Polsce? Wkraczamy z unikalnym rozwiązaniem mobilnym, zdolnym odmienić polski rynek. Weź w tym udział i dołącz do zespołu iTaxi!

Aktualnie poszukujemy

Specjalista SEM (Warszawa)

Opis stanowiska:

– Tworzenie, wdrażanie i analiza płatnych kampanii PPC (Google Adwords, Google GDN, Remarketing)
– Analityka e-commerce w oparciu o narzędzia Google Analytics, Google Tag Manager
– Konfiguracja i monitorowanie celów oraz zdarzeń w serwisie
– Kontrola wydatków PPC, przygotowywanie analiz i raportów

Oczekujemy:

– Bardzo dobra znajomość Google Adwors, Google Analytics, Google Tag Management, MS Excel
– Znajomość tematyki SEM i doświadczenie w obszarze marketingu internetowego
– Umiejętność logicznego myślenia i łatwego formułowania wniosków z przeprowadzonych analiz
– Rzetelność, dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
– Praca na wysokim budżecie
– Zgrana załoga specjalistów w swoich dziedzinach
– Stałe godziny pracy w warszawskim biurze

Aplikacje proszę przesyłać na marketing@itaxi.pl

Dyspozytor do Telefonicznej Obsługi Klienta (Tarnobrzeg)

Ogólnopolska firma iTaxi.pl poszukuje osób na stanowisko: Dyspozytor do Telefonicznej Obsługi Klienta.
Miejsce, gdzie panuje niekorporacyjna atmosfera. Zapraszamy do współpracy!

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie
– bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu
– znajomość obsługi komputera (MS Office + przeglądarka www)
– doświadczenie w obsłudze klientów mile widziane
– umiejętność pracy w zespole
– komunikatywność
– dyspozycyjność
– znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
– komunikatywność i dobra organizacja pracy
– umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

– praca w prężnie rozwijającej się firmie
– możliwości rozwoju w obszarze customer care
– profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
– pracę w młodym, ambitnym zespole
– praca zmianowa po 8-12 godzin

Aplikacje z tematem: PRACA wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać tylko na adres mailowy praca.tbg@itaxi.pl

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Account Manager (każde miasto wojewódzkie)

– sprzedaż i obsługa usługi iTaxi Biznes dla firm (B2B)
– pozyskiwanie klienta (telefon + spotkanie)
– kreowanie polityki sprzedażowej firmy
– podpisywanie umów z klientami biznesowymi
– udział w konferencjach i targach

Oczekujemy:

– min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B lub wrodzonych umiejętności sprzedażowych
– dobrej samoorganizacji i konsekwencji
– chęci rozwoju i dokształcania się
– łatwości nawiązywania relacji z ludźmi
– pozytywnej pewności siebie

Oferujemy:

– umowę o pracę lub F2F
– atrakcyjną podstawa wraz z realnym systemem prowizyjnym
– szkolenie produktowe i sprzedażowe na najwyższym poziomie, byś osiągał ponadprzeciętne rezultaty
– podstawowe narzędzia pracy, smartphone, laptop, dostęp do służbowych taxi
– możliwość rozwoju osobistego oraz awans wewnętrzny
– możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami

Aplikacje proszę przesyłać na firmy@itaxi.pl