Taxi w Białymstoku zawsze pod ręką!

Taxi w Białymstoku zawsze pod ręką!

Taxi Białystok

Usługi iTaxi w Białymstoku nie ograniczają się do przejazdów indywidualnych zamawianych przez aplikację. Oferujemy także przejazdy firmowe i wiele innych usług związanych z transportem. Poznaj nasze możliwości już dziś!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, nasze taksówki w Białymstoku to tylko część naszej działalności, którą prowadzimy w ponad stu miastach. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, dlatego oferujemy Ci nie tylko tanią taksówkę w Białymstoku. U nas możesz też przewieźć zwierzęta lub wysłać paczkę Więcej o naszych usługach znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, każdy nasz kierowca ma licencję i doskonale zna miasto, a jego samochód jest zawsze świetnie przygotowany.
Dajemy gwarancje uczciwościnasi kierowcy zawsze wybiorą trasę według Twoich potrzeb, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Białystok

Szukasz sprawdzonej taksówki w Białymstoku? Nie szukaj dalej! iTaxi to najlepsze taxi w Białymstoku. Podróżując z nami masz Gwarancję Uczciwości, kierowcy mają odpowiednie licencje, a samochody są regularnie serwisowane. Podróże po Białymstoku z iTaxi, np. pomiędzy dzielnicami Mickiewicza, Sienkiewicza czy Bema to dokładnie to czego szukasz. Zamów taxi online, przez aplikację lub dzwoniąc pod 737 737 737. Nasze Taxi w Białymstoku jest dostępne w zróżnicowanych cenach. Możesz wybrać taksówkę dostosowaną do Twoich potrzeb, a nasi kierowcy dowiozą Cię na Rynek Kościuszki i w inne popularne miejsca szybko i bezpiecznie.

Sprawdzona taksówka w Białymstoku

iTaxi to ogólnopolska firma, z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy największą siecią taxi w Polsce, a nasze taksówki zobaczysz również na ulicach Warszawy, Poznania, Łodzi, Krakowa i przeszło 100 innych miast. Taka skala działania jest gwarancją Twojego zadowolenia. Korzystając z iTaxi Białystok możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bez żadnych problemów. Pobierz naszą aplikację, zamów online lub zadzwoń pod numer 737 737 737 i wypróbuj nas!

Bezpieczny przejazd w Białymstoku

Niezależnie od tego czy mieszkasz w Białymstoku, czy jesteś tu tylko przejazdem. iTaxi to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Bezpieczne, regularnie serwisowane samochody i licencjonowani kierowcy dowiozą Cię w dowolne miejsce na mapie Białegostoku. Chcesz odwiedzić Pałac Branickich? A może wybierasz się na zakupy do CH Alfa? Taksówki należące do iTaxi Białystok są do Twojej dyspozycji.

Nasze taksówki w Białymstoku

Chcesz się z nami skontaktować? Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie „kontakt”. W Białymstoku znajduje się również nasze biuro:

iTaxi Białystok
ul. Legionowa 28
15-281 Białystok

4.95/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Adam
15-09-2020

Do poprawy: czas przyjazdu


Michał
15-09-2020

Wszystko super. Polecam Pana Konrada.


Paulina
11-08-2020

Dziękuję i pozdrawiam sympatycznego Pana Kierowcę z Białegostoku ;-)


Paulina
07-08-2020

bardzo miły pan i wesoly


Marceli
04-08-2020

punktualnie, miło, szybko, dawno nie miałem doczynienie z tak dobrym taksówkarzem