Taxi w Gdańsku zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Gdańsku zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Taxi Gdańsk

Możesz czuć się bezpiecznie, wsiadając do naszej taksówki zawsze odbywasz kurs z doświadczonym kierowcą, posiadającym wszelkie niezbędne dokumenty.
Dajemy gwarancje uczciwości, jadąc z iTaxi zawsze jedziesz najdogodniejszą dla siebie trasą, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, nasze taksówki w Gdańsku to najlepszy możliwy wybór – sprawdź nas, a jeśli Ci się spodoba, sprawdź nas w innych miastach. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, chcemy byś był pewność, że iTaxi spełni wszystkie Twoje potrzeby. U nas zarówno wyślesz paczkę, jak i przetransportujesz swojego pupila. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.

iTaxi – nowe możliwości

Z iTaxi możesz zamówić taxi online, poprzez aplikację mobilną lub telefonicznie pod numerem 737 737 737. iTaxi to największa sieć taxi w Polsce. Nasi licencjonowani taksówkarze pomogą Ci dotrzeć szybko i bezpiecznie w wybrane miejsce na terenie Gdańska. Spędzasz dzień w Śródmieściu, zwiedzasz Westerplatte, a może planujesz weekendowy wypad do ZOO na Oliwie? Wszędzie tam dojedziesz z Gwarancją Uczciwości iTaxi. Z nami dojedziesz też do pozostałych trójmiejskich miast – Gdyni i Sopotu. 

Bezpieczeństwo i wygoda

iTaxi posiada flotę przeszło 10 000 taksówek w całej Polsce! Również w Gdańsku znajdziesz liczną flotę naszych nowoczesnych i bezpiecznych samochodów, a licencjonowani kierowcy bezproblemowo dowiozą Cię w wybrane miejsce. Niezależnie od tego czy jako turysta odwiedzasz Długi Targ lub Europejskie Centrum Solidarności, czy podróżujesz służbowo czy prywatnie. iTaxi i szeroka gama oferowanych przez nas usług na pewno przypadną Ci do gustu. Wypróbuj nas!

iTaxi dla biznesu

W Gdańsku oprócz standardowych usług oferujemy także opcję dla biznesu. Swoją ofertę uzupełniamy o jedną, zbiorczą fakturę za wszystkie firmowe przejazdy, dostęp do samochodów Klasy Premium, a także pełną kontrolę kosztów i ustawienia limitów dla wszystkich pracowników.

Nasz oddział w Gdańsku

iTaxi to najlepsze taksówki w Gdańsku, ściągnij naszą aplikację i przekonaj się sam! Jeśli chcesz się z nami skontaktować zapraszamy na stronę kontaktu. Adres naszego Gdańskiego biura to:

Oddział Gdańsk
al. Grunwaldzka 212 lok. 5.13
80-266 Gdańsk