Taxi w Gdyni zawsze pod ręką!

Taxi w Gdyni zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Taxi Gdynia

Możesz czuć się bezpiecznie, w naszych taksówkach spotkasz kierowców-profesjonalistów. Świetnie znających miasto, którzy mogą pochwalić się wszelkimi niezbędnymi licencjami.
Dajemy gwarancje uczciwości, zapewniamy, że każdy kurs odbędzie się po najkorzystniejszej dla Ciebie trasie. W razie jakichkolwiek wątpliwości od razu będziesz mógł się z nami skontaktować, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, mamy taksówki w Gdyni, ale nie tylko. Działamy w całym Trójmieście, a także w ponad stu miastach w całej Polsce. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, a poza zwykłymi taksówkami mamy też takie, które przewiozą do ośmiu osób oraz takie z bezpłatnym internetem. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.

Taksówki w Gdyni

Jeśli szukasz zaufanej i bezpiecznej usługi taksówkowej na terenie Gdyni to na pewno polubisz iTaxi. Nasi licencjonowani kierowcy dobrze znają miasto i dowiozę Cię szybko i bezpiecznie dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Gdyni, odwiedzasz ją w celach biznesowych, czy jesteś tu jako turysta. iTaxi Gdynia jest rozwiązaniem dla Ciebie. Chylonia, Grabówek, wizyta w Marinie, a może podróż do Kosakowa na Open’era? Wszędzie tam dowiozą Cię nasze ekologiczne i nowoczesne samochody.

Największa sieć taxi w Polsce!

Wiesz, że iTaxi to największa sieć taxi w Polsce? W naszej flocie znajduje się przeszło 10 000 taksówek! Znajdziesz nas nie tylko w Gdyni czy Trójmieście. Nasi licencjonowani kierowcy przewożą też pasażerów w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie! Zamów teraz najlepszą taksówkę w Gdyni dzwoniąc pod numer 737 737 737 lub pobierając naszą aplikację mobilną.

Szybko i bezpiecznie

Niezależnie od tego czy mieszkasz w Gdyni czy przyjechałeś odpocząć  i nie znasz miasta. Sprawdź iTaxi. Znamy najciekawsze miejsca w mieście i dowieziemy Cię tam szybko i bezpiecznie. Z nami dojedziesz do Sea Towers, na plażę, do Centrum Riviera, a także w wiele innych miejsc, które chcesz odwiedzić. Nasze taksówki możesz zamawiać online, za pomocą aplikacji lub telefonicznie! Sprawdź nas!