fbpx

Taxi Gdynia

iTaxi
w Gdynia
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

iTaxi
w Gdynia
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

iTaxi
Gdynia

Dbałość o bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych cech naszych taksówkarzy. Flota iTaxi to grupa prawdziwych profesjonalistów, którzy znają swoje miasto i posiadają niezbędne licencje gwarantujące spokojne dotarcie na miejsce wszystkim pasażerom.

iTaxi to firma dająca Ci gwarancję uczciwości. Ze względu na to, że masz do dyspozycji aplikację na telefon możesz śledzić trasę przejazdu i jej koszt. Nasi kierowcy dowiozą Cię na miejsce najkrótszą trasą, a w razie wątpliwości możesz skontaktować się z naszą infolinią i pomocą techniczną.

Gdynia to nie jedyne miasto w którym znajdziesz nasze taksówki. Posiadamy ogólnopolski zasięg, działamy także w Gdańsku i Sopocie oraz stu innych miastach Polski. Gdziekolwiek jesteś znajdziesz nasze taxi.

Dla naszej firmy najważniejsza jest jakość. Właśnie dlatego dbamy, aby w naszej flocie oprócz zwyczajnych taksówek znalazły się również samochody, które przewiozą większą ilość osób (nawet 8), czy takie, które oferują bezpłatny internet. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi usługami.

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl to nie tylko oferta indywidualna. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast.

Praca

iTaxi.pl to miejsce pracy wielu świetnych kierowców. Jeśli czujesz się jednym z nich, dbasz o swój samochód i pasażerów to dołącz do ekipy kierowców iTaxi już teraz. Korzystaj ze świetniej oferty dla naszych współpracowników i twórz tą firmę razem z nami.

Taksówki w Gdyni

Jeśli szukasz zaufanej i bezpiecznej usługi taksówkowej na terenie Gdyni to na pewno polubisz iTaxi. Nasi licencjonowani kierowcy dobrze znają miasto i dowiozę Cię szybko i bezpiecznie dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Gdyni, odwiedzasz ją w celach biznesowych, czy jesteś tu jako turysta. iTaxi Gdynia jest rozwiązaniem dla Ciebie. Chylonia, Grabówek, wizyta w Marinie, a może podróż do Kosakowa na Open’era? Wszędzie tam dowiozą Cię nasze ekologiczne i nowoczesne samochody.

Największa sieć taxi w Polsce

Wiesz, że iTaxi to największa sieć taxi w Polsce? W naszej flocie znajduje się przeszło 10 000 taksówek! Znajdziesz nas nie tylko w Gdyni czy Trójmieście. Nasi licencjonowani kierowcy przewożą też pasażerów w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie! Zamów teraz najlepszą taksówkę w Gdyni dzwoniąc pod numer 737 737 737 lub pobierając naszą aplikację mobilną.

Skontaktuj się
z nami

737 737 737