Taxi w Gdyni zawsze pod ręką!

Taxi w Gdyni zawsze pod ręką!

Taxi Gdynia

Sprawdź możliwości naszej aplikacji. Zamów wygodne taxi w Gdyni, i całym Trójmieście. Podróżuj szybko, wygodnie i bezpiecznie, z gwarancją uczciwości. Działamy także w innych Polskich miastach, świadczymy usługi dla firm i stale rekrutujemy najlepszych kierowców taksówek.

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Taxi Gdynia

Dbałość o bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych cech naszych taksówkarzy. Flota iTaxi to grupa prawdziwych profesjonalistów, którzy znają swoje miasto i posiadają niezbędne licencje gwarantujące spokojne dotarcie na miejsce wszystkim pasażerom.
iTaxi to firma dająca Ci gwarancję uczciwości. Ze względu na to, że masz do dyspozycji aplikację na telefon możesz śledzić trasę przejazdu i jej koszt. Nasi kierowcy dowiozą Cię na miejsce najkrótszą trasą, a w razie wątpliwości możesz skontaktować się z naszą infolinią i pomocą techniczną.
Gdynia to nie jedyne miasto w którym znajdziesz nasze taksówki. Posiadamy ogólnopolski zasięg, działamy także w Gdańsku i Sopocie oraz stu innych miastach Polski. Gdziekolwiek jesteś znajdziesz nasze taxi.
Dla naszej firmy najważniejsza jest jakość. Właśnie dlatego dbamy, aby w naszej flocie oprócz zwyczajnych taksówek znalazły się również samochody, które przewiozą większą ilość osób (nawet 8), czy takie, które oferują bezpłatny internet. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi usługami.

Taksówki w Gdyni

Jeśli szukasz zaufanej i bezpiecznej usługi taksówkowej na terenie Gdyni to na pewno polubisz iTaxi. Nasi licencjonowani kierowcy dobrze znają miasto i dowiozę Cię szybko i bezpiecznie dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Gdyni, odwiedzasz ją w celach biznesowych, czy jesteś tu jako turysta. iTaxi Gdynia jest rozwiązaniem dla Ciebie. Chylonia, Grabówek, wizyta w Marinie, a może podróż do Kosakowa na Open’era? Wszędzie tam dowiozą Cię nasze ekologiczne i nowoczesne samochody.

Największa sieć taxi w Polsce!

Wiesz, że iTaxi to największa sieć taxi w Polsce? W naszej flocie znajduje się przeszło 10 000 taksówek! Znajdziesz nas nie tylko w Gdyni czy Trójmieście. Nasi licencjonowani kierowcy przewożą też pasażerów w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie! Zamów teraz najlepszą taksówkę w Gdyni dzwoniąc pod numer 737 737 737 lub pobierając naszą aplikację mobilną.

Biznes

Na terenie Gdynia działa także opcja iTaxi dla biznesu. Standardowe korzyści korzystania z naszej aplikacji są uzupełnione o dodatkowe funkcje przygotowane dla przedsiębiorstw. Jest to między innymi dostęp do taksówek Klasy Premium, kontrola kosztów i jedna, zbiorcza faktura.

Praca

Praca kierowcy iTaxi.pl stoi przed Tobą otworem. Jeśli jesteś dobrym kierowcą, chciałbyś pracować w Gdyni, dbasz o swój samochód i lubisz kontakt z ludźmi może to być idealny wybór dla Ciebie. Dołącz do naszej floty profesjonalistów i korzystaj z wielu zalet zrzeszania się pod banderą iTaxi.