Taxi w Gdyni zawsze pod ręką!

Taxi w Gdyni zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Taxi Gdynia

Możesz czuć się bezpiecznie, w naszych taksówkach spotkasz kierowców-profesjonalistów. Świetnie znających miasto, którzy mogą pochwalić się wszelkimi niezbędnymi licencjami.
Dajemy gwarancje uczciwości, zapewniamy, że każdy kurs odbędzie się po najkorzystniejszej dla Ciebie trasie. W razie jakichkolwiek wątpliwości od razu będziesz mógł się z nami skontaktować, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, mamy taksówki w Gdyni, ale nie tylko. Działamy w całym Trójmieście, a także w ponad stu miastach w całej Polsce. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, a poza zwykłymi taksówkami mamy też takie, które przewiozą do ośmiu osób oraz takie z bezpłatnym internetem. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.

Taksówki w Gdyni

Jeśli szukasz zaufanej i bezpiecznej usługi taksówkowej na terenie Gdyni to na pewno polubisz iTaxi. Nasi licencjonowani kierowcy dobrze znają miasto i dowiozę Cię szybko i bezpiecznie dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Gdyni, odwiedzasz ją w celach biznesowych, czy jesteś tu jako turysta. iTaxi Gdynia jest rozwiązaniem dla Ciebie. Chylonia, Grabówek, wizyta w Marinie, a może podróż do Kosakowa na Open’era? Wszędzie tam dowiozą Cię nasze ekologiczne i nowoczesne samochody.

Największa sieć taxi w Polsce!

Wiesz, że iTaxi to największa sieć taxi w Polsce? W naszej flocie znajduje się przeszło 10 000 taksówek! Znajdziesz nas nie tylko w Gdyni czy Trójmieście. Nasi licencjonowani kierowcy przewożą też pasażerów w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie! Zamów teraz najlepszą taksówkę w Gdyni dzwoniąc pod numer 737 737 737 lub pobierając naszą aplikację mobilną.

iTaxi dla Biznesu

Na terenie Gdynia działa także opcja iTaxi dla biznesu. Jest to oferta przygotowana specjalnie dla firm.
Standardowe korzyści korzystania z naszej aplikacji są uzupełnione o dodatkowe funkcje przygotowane dla przedsiębiorstw.
Jest to między innymi dostęp do taksówek Klasy Premium na terenie Gdyni i całego Trójmiasta, pełna kontrola kosztów i indywidualne limity dla poszczególnych pracowników, a także jedna, zbiorcza faktura za wszystkie przejazdy na koniec miesiąca.