Taxi Katowice

iTaxi
w Katowicach
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

iTaxi
w Katowicach
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

iTaxi
Katowice

Taxi w Katowicach możesz zamawiać łatwiej i wygodniej, dzięki zaplikacji iTaxi, która zbiera wiele kierowców z Twojej okolicy i całej Polski – jedziesz bez dodatkowych opłat, tylko na stawce danej taksówki. Jak to działa?

Kiedy potrzebujesz taxi w Katowicach, włączasz apkę, klikasz Zamów i za chwilę kierowca już do Ciebie jedzie. Nie musisz nawet wiedzieć gdzie dokładnie jesteś, dzięki lokalizacji adres zostanie rozpoznany automatycznie (ale możesz go zmienic na dowolny inny). Na ekranie aplikacji widzisz gdzie jest taksówka oraz kiedy przyjedzie, a gdy nadejdzie pora by wychodzić, dostaniesz powiadomienie w telefonie.

Zamawiając kurs iTaxi, masz pewność wysokiej jakości usługi i jej uczciwości. Zrzeszamy tylko licencjonowanych kierowców na poziomie, którzy poruszają się komfortowymi i bezpiecznymi samochodami.

Przejazd i jego szczegóły są rejestrowane w naszym systemie, więc w razie wszelkich pytań, masz możliwość uzyskania szczegółowych informacji na jego temat w naszym biurze obsługi klienta.

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl to nie tylko oferta indywidualna. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast.

Praca

iTaxi.pl to miejsce pracy wielu świetnych kierowców. Jeśli czujesz się jednym z nich, dbasz o swój samochód i pasażerów to dołącz do ekipy kierowców iTaxi już teraz. Korzystaj ze świetniej oferty dla naszych współpracowników i twórz tą firmę razem z nami.

Skontaktuj się
z nami

737 737 737

Opinie użytkowników

tym razem aplikacja zadzialala elegancko, kilkukrotnie jednak zdarzylo się że na ekranie nie wyskakiwala płatność -nijak nie dało sie jej wywołać :( raz zatwierdzona ona zostala poza moja kontrola innym razem zmuszona bylam zapłacić poza aplikacją;

Maja
13-11-2021

Kierowca miły, prowadził spokojnie a auto bardzo dobrze posprzątane.

Noe
08-11-2021

Jestem bardzo zadowolona z przejazdu, spędziłam podróż w miłej atmosferze. Dziękuję za rozmowę o Katowicach :) Pozdrawiam

Magdalena
28-10-2021

Dziękuję za miły przejazd, świetna rozmowa o walorach Katwoicach :) Pan Kierowca spokojnie moglby być przewodnikiem po Katowicach ! Pozdrawiam ;)

Magdalena
28-10-2021

Bardzo miła podróż. Polecam.

Kamila
16-03-2021

Zamów iTaxi

Zadzwoń 737 737 737

TAXI KATOWICE

Potrzebujesz taksówki na terenie Katowic? Skorzystaj z oferty iTaxi i zamów jedną z naszych taksówek online, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc na 737 737 737. Niezależnie od tego czy jesteś turystą czy mieszkańcem Katowic, iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji. Chcesz zobaczyć Muzeum Śląskie czy pospacerować po Parku Śląskim? A może planujesz zakupy w Galerii Katowickiej lub Silesia City Center? Zamów iTaxi i dojedź tam bezpiecznie i szybko.

NAJLEPSZE TAKSÓWKI W KATOWICACH

iTaxi to najlepsze taksówki w Katowicach, które zawiozą Cię, gdzie tylko chcesz. Podróżując z iTaxi masz Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo. Kolejnym argumentem za wybraniem naszej firmy jest fakt, że jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Nasza flota składa się z przeszło 10 000 nowoczesnych i zadbanych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy wożą pasażerów we wszystkich zakątkach Polski. Nasze regionalne oddziały obejmują m.in. iTaxi Warszawa, iTaxi Wrocław, iTaxi Kraków, iTaxi Olsztyn i wiele innych miast. Nasi klienci ufają nam w całej Polsce, wypróbuj iTaxi również w Katowicach!

TAXI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Powodów do skorzystania z taksówki są tysiące. Niezależnie od tego jaki jest Twój zapraszamy do skorzystania z iTaxi. Jesteśmy przekonani, że polubisz naszą ofertę. iTaxi Katowice to najwyższa jakość podróży, w nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodach. Nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają każdy zakątek Katowic dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez komplikacji. Wypróbuj nas!