Taxi w Katowicach zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Katowicach zawsze pod ręką!

Taxi Katowice

Taxi w Katowicach możesz zamawiać łatwiej i wygodniej, dzięki zaplikacji iTaxi, która zbiera wiele kierowców z Twojej okolicy i całej Polski – jedziesz bez dodatkowych opłat, tylko na stawce danej taksówki. Jak to działa?

Kiedy potrzebujesz taxi w Katowicach, włączasz apkę, klikasz Zamów i za chwilę kierowca już do Ciebie jedzie. Nie musisz nawet wiedzieć gdzie dokładnie jesteś, dzięki lokalizacji adres zostanie rozpoznany automatycznie (ale możesz go zmienic na dowolny inny). Na ekranie aplikacji widzisz gdzie jest taksówka oraz kiedy przyjedzie, a gdy nadejdzie pora by wychodzić, dostaniesz powiadomienie w telefonie.

Zamawiając kurs iTaxi, masz pewność wysokiej jakości usługi i jej uczciwości. Zrzeszamy tylko licencjonowanych kierowców na poziomie, którzy poruszają się komfortowymi i bezpiecznymi samochodami.

Przejazd i jego szczegóły są rejestrowane w naszym systemie, więc w razie wszelkich pytań, masz możliwość uzyskania szczegółowych informacji na jego temat w naszym biurze obsługi klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Poznaj ofertę iTaxi przygotowaną dla firm i przedsiębiorstw. Sprawdź jak bardzo może to ułatwić zarządzenia kosztami podróży. Zmniejszy to znacząco ilość potrzebnej dokumentacji, zamknie rozliczenie w jednej fakturze i załatwi temat przemieszczania się po wszystkich miastach Polski. Firmowa oferta taxi to idealne rozwiązanie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Praca

Sprawdź jak podjąć pracę w naszej firmie iTaxi jako kierowca. Dołącz do elitarnego grona najlepszych pracowników w branży. Jeśli Katowice to Twoje miasto i znasz wszystkie jego ulice oraz zakamarki, dbasz o swój samochód i jesteś uprzejmy dla swoich Klientów idealnie pasujesz do naszych wymagań. Zostań kierowcą najlepszej firmy taxi w Polsce już dziś!

4.98/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Agnieszka
29-09-2020

super obsługa w dobrym towarzystwie dojeżdżamy do celu


Karim
23-07-2020

Do poprawy: czas przyjazdu, czystość samochodu, bezpieczeństwo przejazdu, działanie aplikacji, ok


Andrzej
27-05-2020

Mega sympatyczny kierowca


Michał
27-02-2020

Przesympatyczny i uprzejmy kierowca!!!!!


Aleksandra
10-02-2020

Szybka, sprawna i miła obsługa, polecam!