Taxi w Katowicach zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Katowicach zawsze pod ręką!

Taxi Katowice

Taksówki w Katowicach możesz zamawiać łatwiej i wygodniej, dzięki zaplikacji iTaxi, która zbiera wiele kierowców z Twojej okolicy i całej Polski – jedziesz bez dodatkowych opłat, tylko na stawce danej taksówki. Jak to działa?

Kiedy potrzebujesz taxi w Katowicach, włączasz apkę, klikasz Zamów i za chwilę kierowca już do Ciebie jedzie. Nie musisz nawet wiedzieć gdzie dokładnie jesteś, dzięki lokalizacji adres zostanie rozpoznany automatycznie (ale możesz go zmienic na dowolny inny). Na ekranie aplikacji widzisz gdzie jest taksówka oraz kiedy przyjedzie, a gdy nadejdzie pora by wychodzić, dostaniesz powiadomienie w telefonie.

Zamawiając kurs iTaxi, masz pewność wysokiej jakości usługi i jej uczciwości. Zrzeszamy tylko licencjonowanych kierowców na poziomie, którzy poruszają się komfortowymi i bezpiecznymi samochodami.

Przejazd i jego szczegóły są rejestrowane w naszym systemie, więc w razie wszelkich pytań, masz możliwość uzyskania szczegółowych informacji na jego temat w naszym biurze obsługi klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.9/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


mieszko
12-11-2017

super milo.szybko sprawnie


Iwona
08-10-2017

Przemiły kierowca. Taxowka była minutę po zamówieniu.


Kamil
07-10-2017

Bardzo mily i dobry kierowca, Polecam


Katarzyna
25-09-2017

super i bardzo wesoły kierowca.


Krzysztof
12-09-2017

Rewelacja ! Polecam !