Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Taxi Kraków

W Krakowie najwygodniej jest zamówić taksówkę aplikacją mobilną. Dotknięcie smartfona wystarczy, żeby wezwać kierowcę lub zaplanować kurs na konkretną datę w przyszłości. Jak to działa?

Gdy chcesz gdzieś pojechać taxi w Krakowie, dotykasz ikonki aplikacji na telefonie, dotykasz przycisku Zamów i potwierdź – aplikacja pokazuje gdzie jest kierowca i za ile czasu będzie na miejscu. Aby dokonać zamówienia taksówki nie trzeba znać adresu, pod którym się znajdujesz, apka sama go rozpozna i przekaże kierowcy, a kiedy ten podjedzie, wyśle do Ciebie informację.

Taksówki w Krakowie, które zrzeszone są w iTaxi, działają tylko legalnie. Mogą więc korzystać z bus pasów i omijać korki. Zdecydowana większość kierowców doskonale zna miasto i sprawnie się po nim porusza, dzięki temu w trakcie jazdy możesz czuć się bezpiecznie i zająć swoimi sprawami.

Każdy przejazd jest archiwizowany i istnieje możliwość jego weryfikacji na Twoje życzenie. Kiedy masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z osobami w naszym Biurze Obsługi Klienta.:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.91/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


adam
15-01-2018

szybko i sprawnie. dziękuję bardzo :)


Kasia
12-01-2018

przemily pan taksowkarz - 5tka za obsluge klienta :)


Marta
11-01-2018

Takich taksówkarzy brakuje w całym Krakowie- inni moga sie uczyć :) polecam!


fabian
07-01-2018

i cant pay in app and i pay more


Lyn
02-01-2018

Great and kind driver