fbpx

Taxi Kraków

iTaxi
w Krakowie
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

iTaxi
w Krakowie
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

iTaxi
Kraków

Służymy Ci pomocą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dajemy możliwość zamówienia taxi online – poprzez aplikację. Na podstawie danych z GPS zlokalizujemy Twoje położenie, a na ekranie swojego smartfona będziesz mieć możliwość śledzenia swojej taksówki, a kiedy podjedzie wyślemy Ci powiadomienie.

Zależy Ci na czasie, nie chcesz czekać na transport ? Zarezerwuj wcześniej kurs na wybraną godzinę, a taksówka będzie na Ciebie czekać. Nasi kierowcy wiedzą jak dowieźć Cię szybko i bezpiecznie do celu, korzystamy z bus pasów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprawnie poruszać się po Krakowie i omijać korki.

Każdy Twój przejazd jest archiwizowany, więc w każdym momencie możesz zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta w razie wątpliwości.

Jesteś w Krakowie ? Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu taxi?

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl w Krakowie oferuję także usługi dla biznesu. Jeśli Twoja firma często korzysta ze służbowych przejazdów taxi idealnym rozwiązaniem będzie współpraca z nami. Zapoznaj się ze wszystkimi zaletami biznesowej oferty iTaxi. Zapraszamy już teraz!

Praca

Świetnie czujesz się za kierownicą? Znasz Kraków jak własną kieszeń? Dbasz o swój samochód i lubisz ludzi? Jeśli tak to możesz być idealnym kandydatem do pracy jako kierowca iTaxi. Sprawdź oferowane warunki i dołącz do elitarnego grona jakie tworzą nasi pracownicy.

Taxi Kraków

Potrzebujesz taksówki na terenie Krakowa? Skorzystaj z oferty iTaxi i zamów jedną z naszych taksówek online, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc na 737 737 737. Niezależnie od tego czy jesteś turystą czy mieszkańcem Krakowa, iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji. Chcesz zobaczyć Barbakan, pospacerować po Starym Rynku czy dotrzeć bezpiecznie na Lotnisko Kraków? A może planujesz zakupy w Galerii Krakowskiej czy Bonarka City Center? Zamów iTaxi i dojedź tam bezpiecznie i szybko.

Najlepsze taksówki w Krakowie

iTaxi to najlepsze taksówki we Krakowie, które zawiozą Cię, gdzie tylko chcesz. Podróżując z iTaxi masz Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo. Kolejnym argumentem za wybraniem naszej firmy jest fakt, że jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Nasza flota składa się z przeszło 10 000 nowoczesnych i zadbanych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy wożą pasażerów we wszystkich zakątkach Polski. Nasze regionalne oddziały obejmują m.in. iTaxi Warszawa, iTaxi Wrocław, iTaxi Olsztyn i wiele innych miast. Nasi klienci ufają nam w całej Polsce, wypróbuj iTaxi również w Krakowie!

Taxi na każdą okazję

Powodów do skorzystania z taksówki są tysiące. Niezależnie od tego jaki jest Twój zapraszamy do skorzystania iTaxi. Jesteśmy przekonani, że polubisz naszą ofertę. iTaxi Kraków to najwyższa jakość podróży, w nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodach. Nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają każdy zakątek Krakowa dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez komplikacji. Wypróbuj nas!

Zamów iTaxi

Zadzwoń 737 737 737

Skontaktuj się
z nami

737 737 737

ul. Walerego
Sławka 3
30-633 Kraków