Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Taxi Kraków

Jesteś w Krakowie ? Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu ?

Służymy Ci pomocą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dajemy możliwość zamówienia taxi online – poprzez aplikację. Na podstawie danych z GPS zlokalizujemy Twoje położenie, a na ekranie swojego smartfona będziesz mieć możliwość śledzenia swojej taksówki, a kiedy podjedzie wyślemy Ci powiadomienie.

Zależy Ci na czasie, nie chcesz czekać na transport ? Zarezerwuj wcześniej kurs na wybraną godzinę, a taksówka będzie na Ciebie czekać. Nasi kierowcy wiedzą jak dowieźć Cię szybko i bezpiecznie do celu, korzystamy z bus pasów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprawnie poruszać się po Krakowie i omijać korki.

Każdy Twój przejazd jest archiwizowany, więc w każdym momencie możesz zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta w razie wątpliwości.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi.pl dla biznesu

iTaxi.pl w Krakowie oferuję także usługi dla biznesu. Jeśli Twoja firma często korzysta ze służbowych przejazdów taxi idealnym rozwiązaniem będzie współpraca z nami.
Przejazdy są całkowice bezgotówkowe co bardzo ułatwia podróżowanie. Na koniec miesiąca firma otrzymuje jedną fakturę co pozwala na wygodne dokonywanie płatności. Klient ma także wgląd w szczegóły wszystkich przejazdów i raporty kosztów. Pozwala to na pełną kontrolę. Razem z możliwością ustawienia indywidualnych limitów dla pracowników znacznie pozwala to obniżyć koszty przejazdów taksówkami.
Na terenie Krakowa dostępna jest także Klasa Premium Taxi dla najbardziej wymagających Klientów oferująca przejazdy najwyższej klasy samochodami.

4.83/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Sylwester
11-06-2018

Kierowca bardzo miły, autko bardzo ładne i zadbane, serdecznie polecam.


Sylwester
11-06-2018

Bardzo miły i sympatyczny kierowca. Podroz w takim towarzystwie przegiegla niebywale szybko. Samochod czysty i pachnacy, serdecznie polecam.


dagna
10-06-2018

Bardzo mila i profesjnalna obsluga, samochod wygodny i zadbany, bardzo dobry kierowca, bezoiecznie do celu ;)


Łukasz
01-06-2018

Kierowca zna droge i jest bardzo mily. Niestety samochod mimo ze czysty i pachnacy jest w tragicznym stanie technicznym. Warto by zeobic przeglad samochodow jezdzacych w barwach iTaxi?


Sylwia
01-06-2018

Sympatyczny i profesjonalny kierowca