Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Taxi Kraków

W Krakowie najwygodniej jest zamówić taksówkę aplikacją mobilną. Dotknięcie smartfona wystarczy, żeby wezwać kierowcę lub zaplanować kurs na konkretną datę w przyszłości. Jak to działa?

Gdy chcesz gdzieś pojechać taxi w Krakowie, dotykasz ikonki aplikacji na telefonie, dotykasz przycisku Zamów i potwierdź – aplikacja pokazuje gdzie jest kierowca i za ile czasu będzie na miejscu. Aby dokonać zamówienia taksówki nie trzeba znać adresu, pod którym się znajdujesz, apka sama go rozpozna i przekaże kierowcy, a kiedy ten podjedzie, wyśle do Ciebie informację.

Taksówki w Krakowie, które zrzeszone są w iTaxi, działają tylko legalnie. Mogą więc korzystać z bus pasów i omijać korki. Zdecydowana większość kierowców doskonale zna miasto i sprawnie się po nim porusza, dzięki temu w trakcie jazdy możesz czuć się bezpiecznie i zająć swoimi sprawami.

Każdy przejazd jest archiwizowany i istnieje możliwość jego weryfikacji na Twoje życzenie. Kiedy masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z osobami w naszym Biurze Obsługi Klienta.:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi.pl dla biznesu

iTaxi.pl w Krakowie oferuję także usługi dla biznesu. Jeśli Twoja firma często korzysta ze służbowych przejazdów taxi idealnym rozwiązaniem będzie współpraca z nami.
Przejazdy są całkowice bezgotówkowe co bardzo ułatwia podróżowanie. Na koniec miesiąca firma otrzymuje jedną fakturę co pozwala na wygodne dokonywanie płatności. Klient ma także wgląd w szczegóły wszystkich przejazdów i raporty kosztów. Pozwala to na pełną kontrolę. Razem z możliwością ustawienia indywidualnych limitów dla pracowników znacznie pozwala to obniżyć koszty przejazdów taksówkami.
Na terenie Krakowa dostępna jest także Klasa Premium Taxi dla najbardziej wymagających Klientów oferująca przejazdy najwyższej klasy samochodami.

4.82/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Patrycja
13-02-2018

Polecam! Bardzo miły i uprzejmy kierowca!


anna
12-02-2018

super szybko i sprawnie


Marcin
09-02-2018

Kierowca ma zarost i wyglada. Ma czarne włosy. Pan Krzysztof


Ingrid
07-02-2018

Perfect! Thank you Marek :)


Christian
06-02-2018

As a Director of Customer Service, Jacek has my 5 star approval :)