Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Taxi Kraków

Jesteś w Krakowie ? Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu taxi?

Służymy Ci pomocą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dajemy możliwość zamówienia taxi online – poprzez aplikację. Na podstawie danych z GPS zlokalizujemy Twoje położenie, a na ekranie swojego smartfona będziesz mieć możliwość śledzenia swojej taksówki, a kiedy podjedzie wyślemy Ci powiadomienie.

Zależy Ci na czasie, nie chcesz czekać na transport ? Zarezerwuj wcześniej kurs na wybraną godzinę, a taksówka będzie na Ciebie czekać. Nasi kierowcy wiedzą jak dowieźć Cię szybko i bezpiecznie do celu, korzystamy z bus pasów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprawnie poruszać się po Krakowie i omijać korki.

Każdy Twój przejazd jest archiwizowany, więc w każdym momencie możesz zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta w razie wątpliwości.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Praca

Kontakt

iTaxi.pl w Krakowie oferuję także usługi dla biznesu. Jeśli Twoja firma często korzysta ze służbowych przejazdów taxi idealnym rozwiązaniem będzie współpraca z nami. Zapoznaj się ze wszystkimi zaletami biznesowej oferty iTaxi. Zapraszamy już teraz!

Świetnie czujesz się za kierownicą? Znasz Kraków jak własną kieszeń? Dbasz o swój samochód i lubisz ludzi? Jeśli tak to możesz być idealnym kandydatem do pracy jako kierowca iTaxi. Sprawdź oferowane warunki i dołącz do elitarnego grona jakie tworzą nasi pracownicy.

Oddział Kraków

ul. Ks. Stanisława Truszkowskiego 52
31-352 Kraków
pn-pt (8-16)

4.94/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Damian
26-05-2020

Bardzo fachowe podejscie do swojej pracy gorąco polecam


Karolina
24-05-2020

Bardzo komfortową podróż, niesamowicie miły i kulturalny kierowca. Bezpieczna podróż z przyjemną rozmową. Dziękuję i polecam


Wojciech
22-05-2020

Doświadczenie Radio Taxi Barbakan połączone z innowacyjnością iTaxi daje świetne wyniki. Krótkie czasy dojazdu, znajomość miasta, kontrola i rozliczenia w apce.


Wojciech
22-05-2020

iTaxi Premium Kraków #1684. Super!!! Bardzo miły kierowca poprowadził zmotoryzowaną kawalkadę na Stare Miasto, co dla kogoś, kto nie jest Krakusem, nie jest proste. :))


Tadeusz
16-05-2020

Krótki ale miły przejazd