Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Taxi Kraków

Jesteś w Krakowie ? Potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu ?

Służymy Ci pomocą. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dajemy możliwość zamówienia taxi online – poprzez aplikację. Na podstawie danych z GPS zlokalizujemy Twoje położenie, a na ekranie swojego smartfona będziesz mieć możliwość śledzenia swojej taksówki, a kiedy podjedzie wyślemy Ci powiadomienie.

Zależy Ci na czasie, nie chcesz czekać na transport ? Zarezerwuj wcześniej kurs na wybraną godzinę, a taksówka będzie na Ciebie czekać. Nasi kierowcy wiedzą jak dowieźć Cię szybko i bezpiecznie do celu, korzystamy z bus pasów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak sprawnie poruszać się po Krakowie i omijać korki.

Każdy Twój przejazd jest archiwizowany, więc w każdym momencie możesz zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta w razie wątpliwości.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi.pl dla biznesu

iTaxi.pl w Krakowie oferuję także usługi dla biznesu. Jeśli Twoja firma często korzysta ze służbowych przejazdów taxi idealnym rozwiązaniem będzie współpraca z nami.
Przejazdy są całkowice bezgotówkowe co bardzo ułatwia podróżowanie. Na koniec miesiąca firma otrzymuje jedną fakturę co pozwala na wygodne dokonywanie płatności. Klient ma także wgląd w szczegóły wszystkich przejazdów i raporty kosztów. Pozwala to na pełną kontrolę. Razem z możliwością ustawienia indywidualnych limitów dla pracowników znacznie pozwala to obniżyć koszty przejazdów taksówkami.
Na terenie Krakowa dostępna jest także Klasa Premium Taxi dla najbardziej wymagających Klientów oferująca przejazdy najwyższej klasy samochodami.

4.9/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Michał
14-04-2018

Książkowy przejazd. Bez zbędnego gadania i nachalnej muzyki. Kierowca miły i grzeczny.


Anastazja
06-04-2018

Bardzo mily kierowca i luksusowy samochod:) to sie zadko zdarza na taksowce


Adrianna
25-03-2018

Bardzo mily i uprzejmy Pan! Plus za kawę w bagazniku :)


Patrycja
23-03-2018

Przemiły kierowca,bardzo polecam!!!


Rafał
23-03-2018

Szybko i sprawnie, polecam :-)