Taxi w Lublinie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Lublinie zawsze pod ręką!

Taxi Lublin

Taxi w Lublinie coraz częściej zamawiane jest aplikacją iTaxi. Apka jest darmowa i daje znacznie więcej niz tradycyjna metoda zamawiania taxi przez telefon. Dlaczego?

Chcesz zamówić taxi? Włączasz apkę, klikasz Zamów, Potwierdź i auto jedzie Cię odebrać. Jeśli znasz adres gdzie kierowca powinien podjechać, wystarczy wpisać go w polu, ale możesz również skorzystać z geolokalizacji, a taksówkarz znajdzie Cię dzięki GPS.

Wszystkie nasze taxi w Lublinie i całej Polsce działają legalnie. Kierowcy z licencją i doświadczeniem gwarantują bezpieczeństwo i jakość usługi – podczas jazdy możesz skupić się na własnych sprawach, zostawiając dowiezienie Cię we właściwe miejsce kierowcy.

Wszystkie kursy taksówką iTaxi w Lublinie są zapisywane i możliwe do sprawdzenia poprawności. Jeśli masz co do nich pytania, śmiało, skontaktuj się z pracownikiem naszego Biura Obsługi Klienta:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Praca

Kontakt

Szukasz dobrego rozwiązania do finansowania podróży Twoich pracowników na terenie miasta? Jeśli Twoja firma płaci za przejazdy na spotkania biznesowe w polskich miastach skorzystanie z biznesowej oferty iTaxi będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jedna faktura, pełna kontrola i wygoda.

Szukasz miejsca w którym chciałbyś pracować? Jesteś licencjonowanym kierowcą, który dba o swój samochód, wygląd i pasażerów? W takim razie elitarne grono pracowników iTaxi to miejsce dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu i ciesz się przywilejami kierowców iTaxi.

Oddział Lublin

Hutnicza 3/lok. 311
20-218 Lublin
Telefon: 737 737 737

4.96/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Wojciech
30-03-2020

iTaxi #820. Bomba. Zdalny odbiór paczki z serwisu aukcyjnego i dostawa pod drzwi. :)


Wojciech
18-03-2020

Taksówka z numerem 820. Jak zawsze miło i czysto. Teraz szczególnie bezpiecznie. Przegroda bezpieczeństwa, dezynfekcja po każdym kursie, rękawiczki ochronne na rękach kierowcy. Super. Wirusy wysiadają.


Wojciech
17-03-2020

iTaxi 820. Kierowca w rękawiczkach, pojazd po dezynfekcji, tylko przegrody do Lublina jeszcze nie dotarły. Szkoda. Jednak jadę z poczuciem bezpieczeństwa, w miłej atmosferze. :))


Wojciech
13-03-2020

iTaxi #1247. Bardzo miły przejazd. Siedząc w domu, przez apkę "przywiozłem" żonę do domu. :))


Wojciech
13-03-2020

iTaxi #1292. Super miło. W dodatku kierowca przygotowany na wirusa. Wiadomo jakiego. :)