Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Taxi Poznań

Taxi w Poznaniu możesz mieć zawsze pod ręką, o ile tylko posiadasz apkę iTaxi w smartfonie. Wtedy niezależnie od pory dnia czy okoliczności, wystarczy wyjąć telefon i 3 razy dotknąć ekranu, by taxi już do Ciebie jechało. Dlaczego to lepsze wyjście niż dzwonić do jakiejś korporacji?

Mamy taksówki wielu korporacji oraz floty własnej – ich dostępność jest na świetnym poziomie w całej Polsce. Zamówienie odbywa się fajniej: włączasz apkę, klikasz i widzisz jak kierowca jedzie pod wskazany adres – a w zasadzie to nie musisz go nawet znać – jest od tego funkcja „zlokalizuj mnie”. Na ekranie głównym apki widzisz gdzie jest auto i za ile będzie, a kiedy podjedzie, dostajesz bezpłatną wiadomość.

W trakcie kursu możesz zająć się czym chcesz i być spokojnym o kompetencje kierowcy –  iTaxi działa legalnie i wybiera tylko licencjonowanych kierowców, spełniających odpowiednie standardy.

Każdy przejazd jest zapisany w historii, kiedy chcesz sprawdzić jakiś jego szczegół, osoby w naszym biurze obsługi klienta chętnie pomogą:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.86/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Przemysław
16-11-2017

Bardzo miły kierowca. Pozdrowienia dla Pana Tomasza :)


krystian
16-11-2017

Świetny kierowca. Miły człowiek


Tomasz
15-11-2017

Polecam firmę i kierowcę!


Patryk
15-11-2017

bardzo miły kierowca,


Tomasz
12-11-2017

Ogromne wsparcie od kierowcy