Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Taxi Poznań

Taxi w Poznaniu możesz mieć zawsze pod ręką, o ile tylko posiadasz apkę iTaxi w smartfonie. Wtedy niezależnie od pory dnia czy okoliczności, wystarczy wyjąć telefon i 3 razy dotknąć ekranu, by taxi już do Ciebie jechało. Dlaczego to lepsze wyjście niż dzwonić do jakiejś korporacji?

Mamy taksówki wielu korporacji oraz floty własnej – ich dostępność jest na świetnym poziomie w całej Polsce. Zamówienie odbywa się fajniej: włączasz apkę, klikasz i widzisz jak kierowca jedzie pod wskazany adres – a w zasadzie to nie musisz go nawet znać – jest od tego funkcja „zlokalizuj mnie”. Na ekranie głównym apki widzisz gdzie jest auto i za ile będzie, a kiedy podjedzie, dostajesz bezpłatną wiadomość.

W trakcie kursu możesz zająć się czym chcesz i być spokojnym o kompetencje kierowcy –  iTaxi działa legalnie i wybiera tylko licencjonowanych kierowców, spełniających odpowiednie standardy.

Każdy przejazd jest zapisany w historii, kiedy chcesz sprawdzić jakiś jego szczegół, osoby w naszym biurze obsługi klienta chętnie pomogą:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi dla biznesu

Czasem najlepszym sposobem na podróże Twoich pracowników na terenie Poznania będzie taksówka. Jeśli Twoja firma korzysta z nich dość często to współpraca z iTaxi może przynieść Ci wymierne efekty.
Oprócz standardowych opcji oferowanych przez naszą firmę – w tym obsługę przejazdów aplikacją i płatnościami bezgotówkowymi – dochodzi między innymi możliwość korzystania z taksówek Klasy Premium na terenie Poznania.
Kolejną z korzyści jest pełna kontrola nad przejazdami. Firma będzie posiadać pełen wgląd w trasy i koszty każdego z pojedynczych przejazdów. Dla wybranych pracowników będzie można także ustalić osobisty limit i uprawnienia konta.
Na koniec miesiąca firma otrzyma jedną, zbiorczą fakturę co zdecydowanie ułtawi rozliczenie kosztów.

4.86/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Maciej
16-02-2018

Auto trochę szarpie ale daje radę


Magdalena
16-02-2018

pan świetny kierowca, zawsze schludnie ubrany, wysoka kultura osobista, zadbane czyste wnętrze samochodu, bardzo pozytywnie


Bartosz
13-02-2018

Pełen profesjonalizm!!! Polecam


Maciej
13-02-2018

Nie działa płatność mobilna


Przemysław
10-02-2018

zbyt duża kwota za większy bagażnik. W aplikacji jest 3-5 zł. Pobrano 10zł.