Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Taxi Poznań

Szukasz bezpiecznego i zaufanego transportu w Poznaniu ?

Potrzebujesz sprawnie się przemieścić z punkt A do punktu B, nie masz cierpliwości, aby zamawiać taksówkę telefonicznie, a może nie znasz adresu, pod którym się znajdujesz? Taxi w Poznaniu możesz zamówić także przez aplikację. Pobierz ją na swój telefon, zarejestruj się, a będziesz mógł zamówić taksówkę za sprawą 3 dotknięć ekranu swojego telefonu, zapewnij dostęp do swojego konta, a pozwoli co to płacić bezgotówkowo.

Aplikacja sama zlokalizuje gdzie się znajdujesz i poda Twoje położenie kierowcy, a Ty będziesz mógł śledzić trasę taxi do czasu przyjazdu, wtedy otrzymasz powiadomienie o czekającym transporcie.

Dostępność naszych taksówek jest na świetnym poziomie – oprócz własnej flory korzystamy także z taxi innych korporacji. W trakcie jazdy omijasz korki, nasi kierowcy doskonale znają ruch uliczny w Poznaniu, a nasza firma działa legalnie i posiadają dostęp do bus pasów.

Dbamy o transparentność. Każdy Twój przejazd zostanie zapisany w historii aplikacji, w razie uwaga lub zastrzeżeń zajmie się Tobą nasz dział obsługi klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Jeśli Twoja firma korzysta z taksówek dość często to współpraca z iTaxi może przynieść Ci wymierne efekty. Oprócz standardowych opcji oferowanych przez naszą firmę proponujemy możliwość korzystania z taksówek Klasy Premium, kontrolę kosztów i zbiorczą fakturę.

Praca

Jeśli jesteś kierowcą pracującym na terenie Poznania, posiadasz licencję, jeździsz bezpiecznie, znasz miasto jak własną kieszeń, przewozić pasażerów czystym i zadbanym samochodem to idealną pracą dla Ciebie będzie dołączenie do ekipy kierowców iTaxi.

4.9/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Oskar
19-08-2018

Bardzo dziękuję i polecam pozdrawiam


Ilona
14-08-2018

Kierowca raczej mało sympatyczny,samochód w doskonałym stanie i czysto, jak widać nie można mieć wszystkiego.


jeremiasz
10-08-2018

Bardzo miły kierowca


bertha
09-08-2018

Nice guy, good conversation


Grzegorz
05-08-2018

Bardzo sympatyczny kierowca . Pozdrawiam Serdecznie ;)