Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Taxi Poznań

Szukasz bezpiecznego i zaufanego transportu w Poznaniu ?

Potrzebujesz sprawnie się przemieścić z punkt A do punktu B, nie masz cierpliwości, aby zamawiać taksówkę telefonicznie, a może nie znasz adresu, pod którym się znajdujesz? Taxi w Poznaniu możesz zamówić także przez aplikację. Pobierz ją na swój telefon, zarejestruj się, a będziesz mógł zamówić taksówkę za sprawą 3 dotknięć ekranu swojego telefonu, zapewnij dostęp do swojego konta, a pozwoli co to płacić bezgotówkowo.

Aplikacja sama zlokalizuje gdzie się znajdujesz i poda Twoje położenie kierowcy, a Ty będziesz mógł śledzić trasę taxi do czasu przyjazdu, wtedy otrzymasz powiadomienie o czekającym transporcie.

Dostępność naszych taksówek jest na świetnym poziomie – oprócz własnej flory korzystamy także z taxi innych korporacji. W trakcie jazdy omijasz korki, nasi kierowcy doskonale znają ruch uliczny w Poznaniu, a nasza firma działa legalnie i posiadają dostęp do bus pasów.

Dbamy o transparentność. Każdy Twój przejazd zostanie zapisany w historii aplikacji, w razie uwaga lub zastrzeżeń zajmie się Tobą nasz dział obsługi klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi dla biznesu

Czasem najlepszym sposobem na podróże Twoich pracowników na terenie Poznania będzie taksówka. Jeśli Twoja firma korzysta z nich dość często to współpraca z iTaxi może przynieść Ci wymierne efekty.
Oprócz standardowych opcji oferowanych przez naszą firmę – w tym obsługę przejazdów aplikacją i płatnościami bezgotówkowymi – dochodzi między innymi możliwość korzystania z taksówek Klasy Premium na terenie Poznania.
Kolejną z korzyści jest pełna kontrola nad przejazdami. Firma będzie posiadać pełen wgląd w trasy i koszty każdego z pojedynczych przejazdów. Dla wybranych pracowników będzie można także ustalić osobisty limit i uprawnienia konta.
Na koniec miesiąca firma otrzyma jedną, zbiorczą fakturę co zdecydowanie ułtawi rozliczenie kosztów.

4.87/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Jennifer
15-04-2018

No... całkiem ok. troche drogo


Bas
14-04-2018

Very friendly, most fun taxi driver ever.


Damian
14-04-2018

miły i sympatyczny kierowca. polecam


Justyna
13-04-2018

rzetelna obsługa , świetny kierowca


maciej
12-04-2018

Sympatyczny kierowca z zadbanym samochodem.