Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Poznaniu zawsze pod ręką!

Taxi Poznań

Szukasz bezpiecznego i zaufanego transportu taxi w Poznaniu ?

Potrzebujesz sprawnie się przemieścić z punkt A do punktu B, nie masz cierpliwości, aby zamawiać taksówkę telefonicznie, a może nie znasz adresu, pod którym się znajdujesz? Taxi w Poznaniu możesz zamówić także przez aplikację. Pobierz ją na swój telefon, zarejestruj się, a będziesz mógł zamówić taksówkę za sprawą 3 dotknięć ekranu swojego telefonu, zapewnij dostęp do swojego konta, a pozwoli co to płacić bezgotówkowo.

Aplikacja sama zlokalizuje gdzie się znajdujesz i poda Twoje położenie kierowcy, a Ty będziesz mógł śledzić trasę taxi do czasu przyjazdu, wtedy otrzymasz powiadomienie o czekającym transporcie.

Dostępność naszych taksówek jest na świetnym poziomie – oprócz własnej flory korzystamy także z taxi innych korporacji. W trakcie jazdy omijasz korki, nasi kierowcy doskonale znają ruch uliczny w Poznaniu, a nasza firma działa legalnie i posiadają dostęp do bus pasów.

Dbamy o transparentność. Każdy Twój przejazd zostanie zapisany w historii aplikacji, w razie uwaga lub zastrzeżeń zajmie się Tobą nasz dział obsługi klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Praca

Kontakt

Jeśli Twoja firma korzysta z taksówek dość często to współpraca z iTaxi może przynieść Ci wymierne efekty. Oprócz standardowych opcji oferowanych przez naszą firmę proponujemy możliwość korzystania z taksówek Klasy Premium, kontrolę kosztów i zbiorczą fakturę.

Jeśli jesteś kierowcą pracującym na terenie Poznania, posiadasz licencję, jeździsz bezpiecznie, znasz miasto jak własną kieszeń, przewozić pasażerów czystym i zadbanym samochodem to idealną pracą dla Ciebie będzie dołączenie do ekipy kierowców iTaxi.

Oddział Poznań

ul. Jugosłowiańska 3
60-301 Poznań
pn-pt (9-17)

4.89/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Piotr
14-10-2020

Do poprawy: uprzejmość kierowcy


Rafał
10-10-2020

Idealny kierowca na czas i bez problemu


Adrian
10-10-2020

Do poprawy: czas przyjazdu, czystość samochodu, bezpieczeństwo przejazdu, obsługa klienta


Sara
09-10-2020

bardzo miły kierowca, czysty samochód, 5 gwiazdek


Grazyna
05-10-2020

bardzo uprzejmy kierowca, wszystko ok.