Taxi Sopot
Niezawodnie do celu z iTaxi!

Taxi Sopot
Niezawodnie do celu z iTaxi!

Wybierz iTaxi

Możesz czuć się bezpiecznie, w naszych taksówkach znajdziesz tylko licencjonowanych taksówkarzy, którzy zawiozą Cię gdzie tylko chcesz zadbanym samochodem!
Dajemy gwarancje uczciwości, każdy nasz kierowca zadba nie tylko o Twój komfort, ale też o to, byś jak najszybciej dojechał do celu. Możesz mieć pewność, że zawsze wybierzemy dla Ciebie najlepszą trasę, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jeśli spodoba Ci się nasza aplikacja, możesz jej używać nie tylko w Sopocie, ale i w całej Polsce. Przekonaj się i sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, oferujemy więc nie tylko zwykłe usługi taksówkowe, ale też możliwość przewozu zwierząt, czy przesyłek. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.

Taxi Sopot

Szukasz sprawdzonej taksówki w Sopocie? Sprawdź iTaxi! Jesteśmy największą siecią taxi w Polsce. Nasze taksówki znajdziesz w całym TrójmieścieGdańsku, Gdyni i Sopocie – ale też w innych miastach. Oferujemy np. taksówki w Warszawie, Łodzi czy Wrocławiu. Chcesz dostać się na Molo? Idziesz na koncert do Opery Leśnej? Wszędzie tam zawiozą Cię nasi licencjonowani kierowcy. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Pewne Taxi w Sopocie

Korzystając z usług taksówek w miastach popularnych wśród turystów, takich jak Sopot, trzeba być bardzo ostrożnym. Nietrudno trafić na osoby nieuczciwe i „naciągające” klienta. Z iTaxi nie musisz się tego obawiać. Dajemy Ci Gwarancję Uczciwości, która w połączeniu z wielkością naszej sieci jest potwierdzeniem naszej wysokiej jakości. Wybierając iTaxi wybierasz sprawdzone taksówki, które zawiozą Cię w dowolne miejsce na mapie Sopotu w komfortowych warunkach. Zaufaj naszemu doświadczeniu – to aż 10 000 samochodów w przeszło 100 miastach w całej Polsce.

Taksówka na każdą okazję

Wakacyjny wyjazd do Sopotu? Jesteś pierwszy raz w tym mieście? A może mieszkasz tu na co dzień i szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na dotarcie w inne miejsce? Sprawdź naszą aplikację (pobierzesz ją tutaj) i przekonaj się, że nasi taksówkarze najlepiej znają miasto i zawsze zawiozą Cię tam, gdzie tylko potrzebujesz. Jeżeli wolisz zamówić w bardziej tradycyjny sposób, to jest to możliwe pod numerem 737 737 737. Wypróbuj nas!

iTaxi dla biznesu

W Sopocie iTaxi oferuje także szereg dodatkowych ułatień dla firm. Oprócz dostępnej dla Klientów indywidualnych aplikacji dochodzi także pełna kontrola kosztów, limity dla poszczególnych pracowników oraz jedna, zbiorcza faktura za wszystkie przejazdy.