Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Taxi Trójmiasto

Aplikacja iTaxi – teraz zamawiasz taksówki za pomocą swojego smartfona. To szybkie i wygodne rozwiązanie dla każdego!

Po włączeniu naszej aplikacji możesz zamówić taxi na terenie całego Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że naciszniesz przycisk „Zamów”, a kierowca od razu otrzyma informacje o Twojej lokalizacji, a Ty będziesz widział na żywo miejsce jego pobytu.

Nasi kierowcy to licencjonowani profesjonaliści, którzy dokładnie znają całe Trójmiasto i dbają o Twoje bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować i odprężyć, a taxi zawiezie Cię na miejsce najkrótszą trasą, bez zmiany taryfy i dodatkowych kosztów.

Co więcej każdy przejazd naszą taksówką jest rejestrowany w aplikacji. W każdym momencie możesz wrócić do informacji o Twojej podróży, sprawdzić jej trasę i koszt, a także skontaktować się z naszym biurem obsługi Klienta, które chętnie Ci pomoże.

bok@itaxi.pl

Szybko i wygodnie

Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim wygodną i bezpieczną aplikacją do zamawiania taksówek. Jesteśmy największą w Polsce siecią taxi i zapewniamy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy uczciwość, bezpieczeństwo, ale co również ważne w dzisiejszych czasach nowoczesne podejście do Klienta, wykorzystanie najnowszych technologii i miłą atmosferę podczas podróży. Zamów aplikację online już dziś!

iTaxi to firma inna niż wszystkie! Wyróżniamy się na tle konkurencji, zatrudniamy najlepszych kierowców z nowoczesnymi taksówkami i w każdy możliwy sposób dbamy o zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli szukasz transportu w Trójmieście to iTaxi będzie najlepszym wyborem. Szukając wygodnego i szybkiego sposobu na zamówienie taxi powinieneś zdecydować się na nasze usługi. Dzięki aplikacji możesz śledzić położenie kierowcy, który po Ciebie przyjedzie i zawsze zdążyć na czas!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Prowadzisz biznes w Trójmieście? Ty i Twoi pracownicy korzystają z taksówek podczas podróży biznesowych na terenie miasta? Jeśli tak to szczególnie zachęcamy do zapoznania się z biznesową ofertą iTaxi. Proste, wygodne i łatwe w rozliczeniu przejazdy dla firm.

Praca

Jesteś licencjonowanym kierowcą i szukasz pracy w Trójmieście? Możliwe, że iTaxi jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że jesteś świetny za kółkiem, lubisz ludzi, dbasz o bezpieczeństwo pasażerów oraz czystość w Twoim samochodzie. Sprawdź nasze zasady już teraz!

4.43/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Mateusz
20-04-2021

Spokojny przejazd w bardzo miłej atmosferze.


Iwona
31-03-2021

jak najbardziej polecam kierowce, wszystko sprawnie i na czas


Stefan
19-02-2021

Do poprawy: czas przyjazdu


marcin
18-01-2021

Użyłem pierwszy raz. Jakość pierwsza klasa! Polecam


Paulina
16-01-2021

Duży profesjonalizm nawet, gdy są straszne warunki pogodowe. Pomimo, że się spóźniłam do pracy, to jestem bardzo wdzięczna za transport. :)