Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Taxi Trójmiasto

Taxi w Trójmieście możesz zamawiać jednym palcem, wystarczy mieć w telefonie aplikację iTaxi. Jak to działa?

Kiedy potrzebujesz taxi w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, włączasz aplikację, naciskasz Zamów i potwierdź, a kierowca otrzymuje zamówienie i startuje do Ciebie. W aplikacji widzisz na żywo gdzie jest, za ile czasu będzie oraz w którym miejscu czeka.

W trakcie kursu możesz się odprężyć lub zająć swoimi sprawami, wszyscy kierowcy, których zrzeszamy, doskonale znają aglomerację trójmiejską i zasady ruchu drogowego. Co więcej, nasze taxi Gdynia, taxi Gdańsk i taxi Sopot poruszają się pomiędzy miastami bez zmiany taryfy i podwyższania kosztu.

Każdy przejazd iTaxi jest rejestrowany, więc kiedy chcesz uzyskać jakąkolwiek informację na jego temat, biuro obsługi klienta chętnie Ci pomoże:

bok@itaxi.pl

Szybko i wygodnie

Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim wygodną i bezpieczną aplikacją do zamawiania taksówek. Jesteśmy największą w Polsce siecią taxi i zapewniamy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy uczciwość, bezpieczeństwo, ale co również ważne w dzisiejszych czasach nowoczesne podejście do Klienta, wykorzystanie najnowszych technologii i miłą atmosferę podczas podróży. Zamów aplikację online już dziś!

iTaxi to firma inna niż wszystkie! Wyróżniamy się na tle konkurencji, zatrudniamy najlepszych kierowców z nowoczesnymi taksówkami i w każdy możliwy sposób dbamy o zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli szukasz transportu w Trójmieście to iTaxi będzie najlepszym wyborem. Szukając wygodnego i szybkiego sposobu na zamówienie taxi powinieneś zdecydować się na nasze usługi. Dzięki aplikacji możesz śledzić położenie kierowcy, który po Ciebie przyjedzie i zawsze zdążyć na czas!

iTaxi dla biznesu

W Trójmieście naszą ofertę uzupełniamy o usługi dla firm. Oprócz standardowych opcji – wygodnej aplikacji i transakcji bezgotówkowej – dodajemy ułatwienia dla biznesu.
Wygodne comiesięczne rozliczenia, pełną kontrolę kosztów, indywidualne limity dla pracowników oraz samochody Klasy Premium na terenie całego Trójmiasta.

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.93/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Kamil
18-02-2018

Wszystko w najlepszym porzadku, polecam!!!


Kamil
17-02-2018

Świetny kierowca, czysty samochód, polecam!!!


dawid
16-02-2018

kierwowca ma catering w samochodzie :)


Kamil
13-02-2018

Świetny kierowca, uprzejmy, kulturalny. Polecam!!!


Arleta
11-02-2018

wspaniała obsługa pierwszy raz korzystałam z aplikacji ale musiałam wyjechac ze szpitala taksowka pojawila sie natychmiast pozdrowienia dla milego taksowkarza od turystow z Ostrowa wielkopolskie h