Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Taxi Trójmiasto

Aplikacja iTaxi – teraz zamawiasz taksówki za pomocą swojego smartfona. To szybkie i wygodne rozwiązanie dla każdego!

Po włączeniu naszej aplikacji możesz zamówić taxi na terenie całego Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że naciszniesz przycisk „Zamów”, a kierowca od razu otrzyma informacje o Twojej lokalizacji, a Ty będziesz widział na żywo miejsce jego pobytu.

Nasi kierowcy to licencjonowani profesjonaliści, którzy dokładnie znają całe Trójmiasto i dbają o Twoje bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować i odprężyć, a taxi zawiezie Cię na miejsce najkrótszą trasą, bez zmiany taryfy i dodatkowych kosztów.

Co więcej każdy przejazd naszą taksówką jest rejestrowany w aplikacji. W każdym momencie możesz wrócić do informacji o Twojej podróży, sprawdzić jej trasę i koszt, a także skontaktować się z naszym biurem obsługi Klienta, które chętnie Ci pomoże.

bok@itaxi.pl

Szybko i wygodnie

Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim wygodną i bezpieczną aplikacją do zamawiania taksówek. Jesteśmy największą w Polsce siecią taxi i zapewniamy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy uczciwość, bezpieczeństwo, ale co również ważne w dzisiejszych czasach nowoczesne podejście do Klienta, wykorzystanie najnowszych technologii i miłą atmosferę podczas podróży. Zamów aplikację online już dziś!

iTaxi to firma inna niż wszystkie! Wyróżniamy się na tle konkurencji, zatrudniamy najlepszych kierowców z nowoczesnymi taksówkami i w każdy możliwy sposób dbamy o zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli szukasz transportu w Trójmieście to iTaxi będzie najlepszym wyborem. Szukając wygodnego i szybkiego sposobu na zamówienie taxi powinieneś zdecydować się na nasze usługi. Dzięki aplikacji możesz śledzić położenie kierowcy, który po Ciebie przyjedzie i zawsze zdążyć na czas!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Prowadzisz biznes w Trójmieście? Ty i Twoi pracownicy korzystają z taksówek podczas podróży biznesowych na terenie miasta? Jeśli tak to szczególnie zachęcamy do zapoznania się z biznesową ofertą iTaxi. Proste, wygodne i łatwe w rozliczeniu przejazdy dla firm.

Praca

Jesteś licencjonowanym kierowcą i szukasz pracy w Trójmieście? Możliwe, że iTaxi jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że jesteś świetny za kółkiem, lubisz ludzi, dbasz o bezpieczeństwo pasażerów oraz czystość w Twoim samochodzie. Sprawdź nasze zasady już teraz!

4.82/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


malgorzata
10-04-2019

Wspaniały Kierowca- polecam!


Arleta
29-03-2019

super kierowca polecam


Dominika
29-03-2019

Bardzo dobry kierowca i rozmówca


Tajemniczy
01-03-2019

Sprawnie i szybko. Uprzejmy kierowca. 5.


kjartan
22-02-2019

Hello my boy forgot his bag in the car... we are now at the pizzeria orlowska. Id possible, we would love to get it back? Our residence in sopot is PARK45. Sorry for the trouble and thank you in advance