Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Trójmieście zawsze pod ręką!

Taxi Trójmiasto

Aplikacja iTaxi – teraz zamawiasz taksówki za pomocą swojego smartfona. To szybkie i wygodne rozwiązanie dla każdego!

Po włączeniu naszej aplikacji możesz zamówić taxi na terenie całego Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że naciszniesz przycisk „Zamów”, a kierowca od razu otrzyma informacje o Twojej lokalizacji, a Ty będziesz widział na żywo miejsce jego pobytu.

Nasi kierowcy to licencjonowani profesjonaliści, którzy dokładnie znają całe Trójmiasto i dbają o Twoje bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować i odprężyć, a taxi zawiezie Cię na miejsce najkrótszą trasą, bez zmiany taryfy i dodatkowych kosztów.

Co więcej każdy przejazd naszą taksówką jest rejestrowany w aplikacji. W każdym momencie możesz wrócić do informacji o Twojej podróży, sprawdzić jej trasę i koszt, a także skontaktować się z naszym biurem obsługi Klienta, które chętnie Ci pomoże.

bok@itaxi.pl

Szybko i wygodnie

Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim wygodną i bezpieczną aplikacją do zamawiania taksówek. Jesteśmy największą w Polsce siecią taxi i zapewniamy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy uczciwość, bezpieczeństwo, ale co również ważne w dzisiejszych czasach nowoczesne podejście do Klienta, wykorzystanie najnowszych technologii i miłą atmosferę podczas podróży. Zamów aplikację online już dziś!

iTaxi to firma inna niż wszystkie! Wyróżniamy się na tle konkurencji, zatrudniamy najlepszych kierowców z nowoczesnymi taksówkami i w każdy możliwy sposób dbamy o zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli szukasz transportu w Trójmieście to iTaxi będzie najlepszym wyborem. Szukając wygodnego i szybkiego sposobu na zamówienie taxi powinieneś zdecydować się na nasze usługi. Dzięki aplikacji możesz śledzić położenie kierowcy, który po Ciebie przyjedzie i zawsze zdążyć na czas!

iTaxi dla biznesu

W Trójmieście naszą ofertę uzupełniamy o usługi dla firm. Oprócz standardowych opcji – wygodnej aplikacji i transakcji bezgotówkowej – dodajemy ułatwienia dla biznesu.
Wygodne comiesięczne rozliczenia, pełną kontrolę kosztów, indywidualne limity dla pracowników oraz samochody Klasy Premium na terenie całego Trójmiasta.

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.89/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Marta
16-06-2018

Rewelacyjna pani, jestem pełna podziwu i uznania za odwagę dla tak młodej i ładnej kobiety. Bravo


Paweł
06-06-2018

To co najważniejsze: sprawnie, szybko, sympatycznie. Polecam


igor
04-06-2018

Kierowca przemily, kulturalny i bardzo uczynny polecam kazdemu !!!:)


pam
26-05-2018

Rewelacyjny kierowca! Bezpieczny przejazd, przemiły rozmówca, gorąco polecam!


Marek
18-05-2018

Rajdowy kierowca Super prowadzi !!!