fbpx

Taxi Trójmiasto

iTaxi
w Trójmieście
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

iTaxi
w Trójmieście
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

iTaxi
Trójmiasto

Po włączeniu naszej aplikacji możesz zamówić taxi na terenie całego Trójmiasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot są teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że naciszniesz przycisk „Zamów”, a kierowca od razu otrzyma informacje o Twojej lokalizacji, a Ty będziesz widział na żywo miejsce jego pobytu.

Nasi kierowcy to licencjonowani profesjonaliści, którzy dokładnie znają całe Trójmiasto i dbają o Twoje bezpieczeństwo. Możesz się zrelaksować i odprężyć, a taxi zawiezie Cię na miejsce najkrótszą trasą, bez zmiany taryfy i dodatkowych kosztów.

Co więcej każdy przejazd naszą taksówką jest rejestrowany w aplikacji. W każdym momencie możesz wrócić do informacji o Twojej podróży, sprawdzić jej trasę i koszt, a także skontaktować się z naszym biurem obsługi Klienta, które chętnie Ci pomoże.

Aplikacja iTaxi – teraz zamawiasz taksówki za pomocą swojego smartfona. To szybkie i wygodne rozwiązanie dla każdego!

Szybko i wygodnie

Nasza firma wyróżnia się przede wszystkim wygodną i bezpieczną aplikacją do zamawiania taksówek. Jesteśmy największą w Polsce siecią taxi i zapewniamy usługi najwyższej jakości. Gwarantujemy uczciwość, bezpieczeństwo, ale co również ważne w dzisiejszych czasach nowoczesne podejście do Klienta, wykorzystanie najnowszych technologii i miłą atmosferę podczas podróży. Zamów aplikację online już dziś!

iTaxi to firma inna niż wszystkie! Wyróżniamy się na tle konkurencji, zatrudniamy najlepszych kierowców z nowoczesnymi taksówkami i w każdy możliwy sposób dbamy o zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli szukasz transportu w Trójmieście to iTaxi będzie najlepszym wyborem. Szukając wygodnego i szybkiego sposobu na zamówienie taxi powinieneś zdecydować się na nasze usługi. Dzięki aplikacji możesz śledzić położenie kierowcy, który po Ciebie przyjedzie i zawsze zdążyć na czas!

iTaxi #najlepiej

Biznes

Prowadzisz biznes w Trójmieście? Ty i Twoi pracownicy korzystają z taksówek podczas podróży biznesowych na terenie miasta? Jeśli tak to szczególnie zachęcamy do zapoznania się z biznesową ofertą iTaxi. Proste, wygodne i łatwe w rozliczeniu przejazdy dla firm.

Praca

Jesteś licencjonowanym kierowcą i szukasz pracy w Trójmieście? Możliwe, że iTaxi jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że jesteś świetny za kółkiem, lubisz ludzi, dbasz o bezpieczeństwo pasażerów oraz czystość w Twoim samochodzie. Sprawdź nasze zasady już teraz!

Skontaktuj się
z nami

737 737 737

ul. Przasnyska 6B
Warszawa 01-756

Opinie użytkowników

Zamów iTaxi

Zadzwoń 737 737 737