fbpx

iTaxi Warszawa

iTaxi
w Warszawie
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

iTaxi
w Warszawie
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

iTaxi
Warszawa

Idziemy z postępem technologii. Nasza taksówkę możesz także zamówić dzięki aplikacji online. Wygodnie i sprawnie. Nie musisz nawet znać adresu pod którym się znajdujesz, nasz system zlokalizuje Twój telefon i wyśle do Ciebie najbliższy samochód.

Na ekranie swojego smartfona będziesz mógł na bieżąco śledzić położenie kierowcy, a gdy taksówka do Ciebie dotrze nasza aplikacja powiadomi Cię o tym.

Podczas kursu możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, odpoczywać, pracować. Nasza sprawdzona flota doskonale orientuje się w ruchu ulicznym w Warszawie, taxi omijając korki, wykorzystując bus pasy, dowiezie Cię bezpiecznie i sprawnie do celu.

Jeśli jednak będziesz miał wątpliwości co do uczciwości kierowcy, możesz zwrócić się
z tym problemem do biura obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy. Pamiętaj, że każdy Twój przejazd będzie zapisany w historii na Twoim koncie klienta.

Na ulicach Warszawy możesz spotkać nasze taksówki oklejone w barwach iTaxi oraz łączonej floty MPT

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl to nie tylko oferta indywidualna. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast.

Praca

iTaxi.pl to miejsce pracy wielu świetnych kierowców. Jeśli czujesz się jednym z nich, dbasz o swój samochód i pasażerów to dołącz do ekipy kierowców iTaxi już teraz. Korzystaj ze świetniej oferty dla naszych współpracowników i twórz tą firmę razem z nami.

Taxi Warszawa

Potrzebujesz taksówki na terenie Warszawy? Skorzystaj z oferty iTaxi i zamów jedną z naszych taksówek online, za pomocą darmowej aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc na 737 737 737. Niezależnie od tego czy jesteś turystą czy mieszkańcem Warszawy, iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji. Chcesz zobaczyć Pałac Kultury, pospacerować po Łazienkach Królewskich czy dotrzeć bezpiecznie na Lotnisko Chopina? A może planujesz zakupy w Galerii Mokotów czy Galerii Arkadia? Zamów iTaxi i dojedź tam bezpiecznie i szybko.

Najlepsze taksówki w Warszawie

iTaxi to najlepsze taksówki w Warszawie, które zawiozą Cię, gdzie tylko chcesz. Podróżując z iTaxi masz Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bezproblemowo. Kolejnym argumentem za wybraniem naszej firmy jest fakt, że jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Nasza flota składa się z przeszło 10 000 nowoczesnych i zadbanych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy wożą pasażerów we wszystkich zakątkach Polski. Nasze regionalne oddziały obejmują m.in. iTaxi Kraków, iTaxi Wrocław, iTaxi Olsztyn i wiele innych miast. Nasi klienci ufają nam w całej Polsce, wypróbuj iTaxi również w Warszawie!

Taxi na każdą okazję

Powodów do skorzystania z taksówki są tysiące. Niezależnie od tego jaki jest Twój zapraszamy do skorzystania z iTaxi. Jesteśmy przekonani, że polubisz naszą ofertę. iTaxi Warszawa to najwyższa jakość podróży, w nowoczesnych i regularnie serwisowanych samochodach. Nasi licencjonowani kierowcy doskonale znają każdy zakątek Warszawy dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróż przebiegnie bez komplikacji. Wypróbuj nas!

Zamów iTaxi

Zadzwoń 737 737 737

Skontaktuj się
z nami

737 737 737

ul. Przasnyska 6B
Warszawa 01-756