Taxi w Warszawie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Warszawie zawsze pod ręką!

Taxi Warszawa

Jesteś z Warszawy ? Dlaczego wygodnie jest zamawiać taxi online?

Idziemy z postępem technologii. Nasza taksówkę możesz także zamówić dzięki aplikacji online. Wygodnie i sprawnie. Nie musisz nawet znać adresu pod którym się znajdujesz, nasz system zlokalizuje Twój telefon i wyśle do Ciebie najbliższy samochód.

Na ekranie swojego smartfona będziesz mógł na bieżąco śledzić położenie kierowcy, a gdy taksówka do Ciebie dotrze nasza aplikacja powiadomi Cię o tym.

Podczas kursu możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, odpoczywać, pracować. Nasza sprawdzona flota doskonale orientuje się w ruchu ulicznym w Warszawie, taxi omijając korki, wykorzystując bus pasy, dowiezie Cię bezpiecznie i sprawie do celu.

Jeśli jednak będziesz miał wątpliwości co do uczciwości kierowcy, możesz zwrócić się z tym problemem do biura obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy. Pamiętaj, że każdy Twój przejazd będzie zapisany w historii na Twoim koncie klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Praca

Kontakt

iTaxi.pl to nie tylko oferta indywidualna. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast.

iTaxi.pl to miejsce pracy wielu świetnych kierowców. Jeśli czujesz się jednym z nich, dbasz o swój samochód i pasażerów to dołącz do ekipy kierowców iTaxi już teraz. Korzystaj ze świetniej oferty dla naszych współpracowników i twórz tą firmę razem z nami.

Oddział Warszawa

ul. Wernyhory 13
02-727 Warszawa
pn-pt 10-16

4.96/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Jolanta
05-03-2021

Do poprawy: bezpieczeństwo przejazdu


Marek
05-03-2021

Bardzo dobry kierowca.


anna
04-03-2021

Sprawniej niż przypuszczałam


Michał
03-03-2021

Bardzo miły kierowca. Super wszystko. Polecam ☺️


Monika
01-03-2021

Pierwszy raz zdarzyło mi się, że kierowca był przygotowany na przewóz psa. Miał kocyk, który rozłożył nam na siedzeniu. Wykazał się wrażliwością wobec psa po operacji, podwiózł nas pod samo wejście do bloku.