Taxi w Warszawie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Taxi w Warszawie zawsze pod ręką!

Taxi Warszawa

Jesteś z Warszawy ? Dlaczego wygodnie jest zamawiać taxi online?

Idziemy z postępem technologii. Nasza taksówkę możesz także zamówić dzięki aplikacji online. Wygodnie i sprawnie. Nie musisz nawet znać adresu pod którym się znajdujesz, nasz system zlokalizuje Twój telefon i wyśle do Ciebie najbliższy samochód.

Na ekranie swojego smartfona będziesz mógł na bieżąco śledzić położenie kierowcy, a gdy taksówka do Ciebie dotrze nasza aplikacja powiadomi Cię o tym.

Podczas kursu możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, odpoczywać, pracować. Nasza sprawdzona flota doskonale orientuje się w ruchu ulicznym w Warszawie, taxi omijając korki, wykorzystując bus pasy, dowiezie Cię bezpiecznie i sprawie do celu.

Jeśli jednak będziesz miał wątpliwości co do uczciwości kierowcy, możesz zwrócić się z tym problemem do biura obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy. Pamiętaj, że każdy Twój przejazd będzie zapisany w historii na Twoim koncie klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Biznes

Praca

Kontakt

iTaxi.pl to nie tylko oferta indywidualna. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast.

iTaxi.pl to miejsce pracy wielu świetnych kierowców. Jeśli czujesz się jednym z nich, dbasz o swój samochód i pasażerów to dołącz do ekipy kierowców iTaxi już teraz. Korzystaj ze świetniej oferty dla naszych współpracowników i twórz tą firmę razem z nami.

Oddział Warszawa

ul. Wernyhory 13
02-727 Warszawa
pn-pt 10-16

4.96/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Dominik
11-06-2021

Bardzo miły kierowca


Klaudia
11-06-2021

super kierowca, pozytywna atmosfera


Marlena
11-06-2021

aplikaxja nie lwczybsie z bankiem problrm płacenie blik


Artur
11-06-2021

sympatyczny kierowca :)


Aigul
11-06-2021

iTaxi is always the best