Taxi w Warszawie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Warszawie zawsze pod ręką!

Taxi Warszawa

Jesteś z Warszawy ? Dlaczego wygodnie jest zamawiać taxi online?

Idziemy z postępem technologii. Nasza taksówkę możesz także zamówić dzięki aplikacji online. Wygodnie i sprawnie. Nie musisz nawet znać adresu pod którym się znajdujesz, nasz system zlokalizuje Twój telefon i wyśle do Ciebie najbliższy samochód.

Na ekranie swojego smartfona będziesz mógł na bieżąco śledzić położenie kierowcy, a gdy taksówka do Ciebie dotrze nasza aplikacja powiadomi Cię o tym.

Podczas kursu możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami, odpoczywać, pracować. Nasza sprawdzona flota doskonale orientuje się w ruchu ulicznym w Warszawie, taxi omijając korki, wykorzystując bus pasy, dowiezie Cię bezpiecznie i sprawie do celu.

Jeśli jednak będziesz miał wątpliwości co do uczciwości kierowcy, możesz zwrócić się z tym problemem do biura obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy. Pamiętaj, że każdy Twój przejazd będzie zapisany w historii na Twoim koncie klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi.pl dla biznesu

iTaxi.pl to nie tylko oferta dla Klientów indywidualnych. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast – w tym Warszawy. Przejazd jest w pełni bezgotówkowy i opiera się na płatnościach automatycznych oraz oferuje wszystkie wygody związane z użyciem naszej aplikacji na smartfony.
Dodatkowym atutem jest Klasa Premium dostępna także w Warszawie. Samochody najwyższej klasy dla przejazdów wybranych osób. Gwarantując im niezwykły komfort podróży na najwyższym poziomie.
Na koniec miesiąca Twoja firma otrzyma jedną zbiorczą fakturę za wszystkie kursy. Dodatkowo będziesz miał możliwość kontroli wszystkich tras przejazdów oraz generowania raportów z wybranych przez Ciebie informacji. Dla każdego z pracowników można ustalić oddzielne uprawnienia i limity kilometrów.

4.87/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Jurek
21-05-2018

Kierowca Super. Uśmiechnięty i kulturalny. Wielkie Dzięki


Marta
17-05-2018

super kierowca. komfortową podróż.


Michał
14-05-2018

Bardzo fajny kierowca!


Karola
11-05-2018

Bardzo sympatyczny i profesjonalny kierowca; polecam!!!


Kamil
11-05-2018

Polecam przejazdy z Panem Jerzym. Bardzo miła atmosfera. Szybko i bezpiecznie do celu.