Taxi we Wrocławiu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi we Wrocławiu zawsze pod ręką!

Taxi Wrocław

Taxi, Wrocław, Ty i dowolny cel podróży o dowolnej godzinie – to połączenie nie stanowi już problemu. Dzięki aplikacji iTaxi możesz niemal w dowolnej sytuacji zamówić taksówkę, bez dzwonienia, bez czekania w niepewnym miejscu na niewiadomo jaki samochód. Zamawiając taksówkę aplikacją iTaxi wystarczą dwa dotknięcia ekranu smartfona i widzisz jak kierowca do Ciebie jedzie oraz gdzie czeka. Jakie są przewagi iTaxi nad staromodnymi korporacjami taxi we Wrocławiu?

Kiedy słyszysz „zamów taxi”, wystarczy, że wyciągniesz telefon i trzy razy dotkniesz ekranu: 1 – uruchamiasz apkę, 2 – klikasz Zamów, 3 – Potwierdź i już. Dostajesz powiadomienie, ze taksówka jest na miejscu i czeka na Ciebie, na mapce widzisz gdzie dokładnie się znajduje. Mało tego, korzystając z aplikacji nie musisz nawet wiedzieć pod jakim adresem jesteś – zamówienie lokalizuje się samo na podstawie danych GPS.

Podczas podróży taxi masz spokojną głowę, siedzisz wygodnie i nie musisz martwić się o nic, nawet o płatność. Jeśli przy rejetracji w apce ustawisz kartę bankowa lub paypal jako domyślną metodę płatności, kwota za kurs pobierze się po kursie bezgotówkowo – bezpiecznie i wygodnie.

Każdy kurs jest zapisywany u nas w systemie, w razie potrzeby zawsze możesz skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły.:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi.pl dla biznesu

iTaxi.pl oprócz usług dla Klientów indywidualnych oferuje przejazdy dla firm z Wrocławia. Jeśli prowadzisz biznes i często korzytasz z przejazdów taxi nasza oferta może być dla Ciebie okazją na łatwiejsze podróżowanie, wygodniejsze płatności i przejrzystość kosztów.
We Wrocławiu działa nasza rozbudowana flota, która dla firm uzupełniona jest o Klasę Premium przeznaczoną na najbardziej prestiżowe przejazdy.
Dodatkowym atutem naszej oferty jest jedna, comiesięczna faktura. Wszystkie płatności w taksówce odbywają się bezgotówkowo, a na koniec miesiąca firma ma wgląd we wszystkie odbyte przejazdy: ich koszty i trasy. Aby jeszcze bardziej ułatwić kontrolę kosztów dla każdego z użytkowników można ustawić indywidualne uprawnienia i osobisty limit.

4.87/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Maciej
18-02-2018

Wszystko okej miły kierowca polecam


Aleksander
17-02-2018

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pozdrawiam


Tomasz
17-02-2018

Świetny kurs. Pełna kultura! GORĄCO POLECAM!


Dawid
17-02-2018

Pan Marcin zasługuje na najwyższą ocenę, w sytuacji podbramkowej stanął na wysokości zadania, zarówno jako kierowca, jak i człowiek.


Roman
13-02-2018

brawo! w końcu normalny kierowca w przyzwoitym samochodzie