Taxi we Wrocławiu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi we Wrocławiu zawsze pod ręką!

Taxi Wrocław

Taxi, Wrocław, Ty i dowolny cel podróży o każdej porze.

Dzięki aplikacji online Itaxi możesz o każdej porze zamówić taksówkę. Impreza była udana? Nie wiesz w jakim miejscu Wrocławia jesteś? Rozumiemy Cię. Nasza aplikacja namierzy Twoje położenie i wyśle po Ciebie naszego zaufanego kierowcę. Wystarczą 2 dotknięcia ekranu. Nasza aplikacja pozwoli Ci na bieżąco śledzić położenie Twojej taksówki i wyśle powiadomienie, gdy ta będzie na miejscu.

Rozumiemy, że noszenie gotówki nie zawsze jest dla Ciebie wygodne, dlatego możesz połączyć swoje konto z kartą bankową lub paypalem i płacić bezgotówkowo.

Dokładany wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego w razie wątpliwości możesz skontaktować się z nami, każdy Twój przejazd zostanie zapisany w naszym systemie.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

iTaxi.pl dla biznesu

iTaxi.pl oprócz usług dla Klientów indywidualnych oferuje przejazdy dla firm z Wrocławia. Jeśli prowadzisz biznes i często korzytasz z przejazdów taxi nasza oferta może być dla Ciebie okazją na łatwiejsze podróżowanie, wygodniejsze płatności i przejrzystość kosztów.
We Wrocławiu działa nasza rozbudowana flota, która dla firm uzupełniona jest o Klasę Premium przeznaczoną na najbardziej prestiżowe przejazdy.
Dodatkowym atutem naszej oferty jest jedna, comiesięczna faktura. Wszystkie płatności w taksówce odbywają się bezgotówkowo, a na koniec miesiąca firma ma wgląd we wszystkie odbyte przejazdy: ich koszty i trasy. Aby jeszcze bardziej ułatwić kontrolę kosztów dla każdego z użytkowników można ustawić indywidualne uprawnienia i osobisty limit.

4.92/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Marek
16-05-2018

Niesamowity czlowiek Powinno sie mu placic za jazde i wiecej za towarzystwo!Dziekuje


Krzysztof
22-04-2018

Super. Na czas i bardzo miło


Kamil
19-04-2018

Taksówka bardzo czysta, widać że właściciel bardzo dba o samochód. Sam Pan kierowca bardzo miły i uśmiechnięty. Polecam


dorota
16-04-2018

Dziękuję za bardzo sprawne dowiezienie mnie do celu! Pan kierowca zrobil wszystko, zebym zdazyla na czas.


dominika
07-04-2018

Najlepszy kierowca! Dzięki śliczne, mam nadzieję do zobaczenia ;)