Taxi we Wrocławiu zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi we Wrocławiu zawsze pod ręką!

Taxi Wrocław

Taxi, Wrocław, Ty i dowolny cel podróży o dowolnej godzinie – to połączenie nie stanowi już problemu. Dzięki aplikacji iTaxi możesz niemal w dowolnej sytuacji zamówić taksówkę, bez dzwonienia, bez czekania w niepewnym miejscu na niewiadomo jaki samochód. Zamawiając taksówkę aplikacją iTaxi wystarczą dwa dotknięcia ekranu smartfona i widzisz jak kierowca do Ciebie jedzie oraz gdzie czeka. Jakie są przewagi iTaxi nad staromodnymi korporacjami taxi we Wrocławiu?

Kiedy słyszysz „zamów taxi”, wystarczy, że wyciągniesz telefon i trzy razy dotkniesz ekranu: 1 – uruchamiasz apkę, 2 – klikasz Zamów, 3 – Potwierdź i już. Dostajesz powiadomienie, ze taksówka jest na miejscu i czeka na Ciebie, na mapce widzisz gdzie dokładnie się znajduje. Mało tego, korzystając z aplikacji nie musisz nawet wiedzieć pod jakim adresem jesteś – zamówienie lokalizuje się samo na podstawie danych GPS.

Podczas podróży taxi masz spokojną głowę, siedzisz wygodnie i nie musisz martwić się o nic, nawet o płatność. Jeśli przy rejetracji w apce ustawisz kartę bankowa lub paypal jako domyślną metodę płatności, kwota za kurs pobierze się po kursie bezgotówkowo – bezpiecznie i wygodnie.

Każdy kurs jest zapisywany u nas w systemie, w razie potrzeby zawsze możesz skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły.:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.85/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Karolina
18-11-2017

Super Express auto fajny kierowca


Mateusz
10-11-2017

Chyba jeden z lepszych kierowców w mieście, dowiedziałem się o kilku nowych miejscach na mapie Wrocławia do zwiedzenia! :)


Michał
09-11-2017

Bardzo dobry kierowca


Robert
09-11-2017

Mily kierowca polecam


Karol
05-11-2017

Odejmuję gwiazdkę za głośne radio.