Zostań kierowcą iTaxi

w Gdańsku

Zostań kierowcą iTaxi

w Gdańsku

Dołącz do elitarnej grupy kierowców iTaxi z Gdańska i korzystaj z najbardziej innowacyjnych technologii na polskim rynku taksówkarskim. Zapewnimy Ci elastyczne warunki współpracy, możliwość uzyskiwania wielu zleceń, a także mnóstwo udogodnień, których próżno szukać gdzie indziej. Poznaj naszą ofertę i zasil szeregi naszych kierowców iTaxi.

Jazda z iTaxi po Gdańsku to moc zalet i korzyści

Jeżdżąc u nas, nie musisz opłacać żadnej bazy, abonamentu oraz innych opłat stałych. Od naszych kierowców pobieramy jedynie niewielką prowizję za każdy zrealizowany kurs. Twoje kursy pozyskiwane są z dużych i w pełni niezależnych źródeł, co gwarantuje nieustanny przepływ zleceń przez nasz system. Zlecenia w Gdańsku pobieramy dla Ciebie z: aplikacji, strony internetowej, voucherów biznesowych oraz z centrali telefonicznej.

Poza niemal nieograniczoną ilością zleceń oferujemy także wykupienie rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz możliwość wynajmu nowoczesnego samochodu z uzbrojeniem i oznakowaniem iTaxi.

Z nami po Gdańsku jeździsz tak, jak chcesz

Nie wymagamy od naszych kierowców dostępności w wybranych godzinach, a także realizowania określonych limitów. Z iTaxi po Gdańsku jeździsz tak, jak Ci wygodnie. Sam decydujesz, kiedy chcesz jeździć. Możesz podejmować kursy w święta, w nocy, za dnia, czy w dni powszednie – wszystko zależy od Ciebie. Współpracę z nami możesz traktować jako stałe zajęcie lub wyłącznie jako dorywczą pracę. Jazdę z iTaxi możesz łączyć ze stałą pracą w innej korporacji taksówkarskiej.

Elastyczna umowa dopasowana do Ciebie

Podczas podpisywania umowy, wymagamy minimum formalności. Jeżeli chcesz zawiązać z nami współpracę, wystarczy, że przedłożysz: dowód osobisty, dowód rejestracyjny auta, kartę informacyjną kierowcy oraz licencję taksówkarską. Umowę możesz zerwać w dowolnej chwili, bez żadnych kar umownych ani bez konieczności podawania przyczyny. Szeregi iTaxi zasilają wyłącznie kierowcy o wysokiej kulturze osobistej i dobrej znajomości topografii Gdańska. Wierzymy, że Ty również okażesz się takim kierowcą.

Nie marnuj czasu na gdańskich postojach – jeździj z iTaxi

Dołącz do zgranej, elitarnej grupy kierowców iTaxi z Gdańska. Dowiedz się więcej lub złóż wniosek online i dołącz do gdańskiej elity kierowców iTaxi.