Zostań kierowcą iTaxi

w Gdyni

Zostań kierowcą iTaxi

w Gdyni

Pochodzisz z Gdyni i zastanawiasz się, jaką firmę taksówkarską wybrać? Trafiłeś pod dobry adres. Sprawdź, dlaczego warto jeździć po Gdyni z iTaxi i wybierz najbardziej innowacyjną firmę na polskim rynku taksówkarskim.

Jazda z iTaxi to wolność i elastyczność

Nie narzucamy Ci ilości koniecznych do wypracowania godzin, a także żadnych limitów realizowanych kursów. Jeżdżąc pod naszą banderą po Gdyni, sam organizujesz sobie swoją pracę. Możemy Ci zagwarantować, że im będziesz miał większą dostępność, tym więcej kursów będziesz w stanie zrealizować, a tym samym więcej zarobisz.

Nasza platforma dociera do tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych z Gdyni. Wybierając iTaxi, możesz być pewny, że ilość kursów Cię usatysfakcjonuje. Naszych klientów pozyskujemy z czterech niezależnych źródeł:

  • strony internetowej z formularzem do zamawiania kursów online,
  • centrali czynnej 24 h/dobę 7 dni w tygodniu,
  • innowacyjnej aplikacji mobilnej na wszystkie popularne systemy operacyjne,
  • panelowi biznesowemu dla klientów voucherowych.

Jak podpisać z nami umowę?

Ceniąc Twój czas, ograniczamy biurokrację do minimum. Do podpisania umowy umożliwiającej jazdę z iTaxi po Gdyni potrzebujesz:

  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • licencji,
  • karty informacyjnej kierowcy.

Kompleksowo wspieramy i dbamy o naszych elitarnych kierowców. Jeśli nie masz terminala płatniczego, umożliwiamy Ci nabycie na atrakcyjnych warunkach nowoczesnego niewielkiego terminala SumUp. Poza tym za niewielką opłatą zapewniamy: koguty, pokrowce na zagłówki, zapachy do auta, wizytówki oraz okleiny. Dla naszych kierowców przygotowaliśmy także ofertę rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Dołącz do szeregów elitarnych gdyńskich kierowców iTaxi!

Przyjmujemy kierowców posiadających własne auto oraz taksometr, kasę fiskalną oraz oznaczenie zgodne z wymaganiami miasta Gdynia. Przyjmujemy kierowców, którzy ukończyli 21. rok życia, mają aktualne badania lekarskie i zdali egzamin z zakresu transportu drogowego taksówką. Wymagamy wysokiej kultury osobistej, umiejętności pracy z klientami oraz znajomości topografii Gdyni.

Nie masz własnego samochodu? Oferujemy Ci możliwość skorzystania z naszej oferty najmu taksówek. Są to nowoczesne pojazdy w pełni uzbrojone i przystosowane do pracy. Więcej szczegółów o najmie znajdziesz na tej stronie.

Zależy nam na tym, by nasi kierowcy stanowili wzór godny naśladowania w kręgach taksówkarskich. Dlatego też wymagamy wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności zgrania się z naszym gdańskim zespołem kierowców. Nie czekaj i zostań naszym kierowcą w Gdyni!