Zostań kierowcą iTaxi

w Katowicach

Zostań kierowcą iTaxi

w Katowicach

Pochodzisz z Katowic i zastanawiasz się, w jakiej korporacji taksówkarskiej warto się zatrudnić? Jesteś w idealnym miejscu. Poznaj iTaxi oraz dowiedz się, dlaczego właśnie z nami warto przemierzać katowickie ulice. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do naszego elitarnego grona kierowców już dziś.

Z iTaxi poczujesz co to wolność i swoboda

Jeżdżąc z nami, nie musisz martwić się o wyrobienie konkretnej ilości godzin ani o minimum kursów, które musisz wykonać. Nie narzucamy Ci sztywnego grafiku, przez który musisz być dostępny. U nas sam decydujesz ile i kiedy chcesz jeździć. Wolisz dorobić sobie dorywczo, wożąc klientów w święta lub w nocy? Może chciałbyś jeździć z nami regularnie od poniedziałku do piątku? Sam decydujesz o swojej dostępności.

Docieramy swoim zasięgiem do tysięcy klientów biznesowych oraz indywidualnych z Katowic i okolic, dlatego też stawiając na nas, zyskujesz gwarancję stałego dopływu zleceń. Naszych klientów pozyskujemy z kilku niezależnych od siebie źródeł, którymi są:

  • nieustannie czynna centrala telefoniczna,
  • skuteczny panel biznesowy dla klientów voucherowych,
  • jedna z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych aplikacji mobilnych do zamawiania i płacenia za kursy,
  • przejrzysta strona internetowa do szybkiego zamawiania kursów online.

U nas nie zapłacisz żadnych stałych opłat

Będąc kierowcą iTaxi, możesz zapomnieć, co to baza, abonament oraz inne stałe opłaty. Za pobieranie zleceń z naszego systemu oraz jazdę pod banderą iTaxi pobieramy niewielką prowizję za każdy zrealizowany kurs. Dzięki temu masz pewność, że ponoszone przez Ciebie koszty są adekwatne do Twojego zarobku.

Podpisanie umowy z nami to czysta przyjemność

Wiemy, jak ważny jest Twój czas, dlatego ograniczamy biurokrację do absolutnego minimum. Chcesz jeździć z nami po Katowicach? Wystarczy, że do podpisania umowy przygotujesz:

  • dowód osobisty,
  • dowód rejestracyjny swojego auta,
  • licencję taksówkarską,
  • kartę informacyjną kierowcy.

Jeśli nie posiadasz własnego uzbrojonego samochodu, możesz skorzystać z naszej świetnej oferty najmu, dzięki której za niewielką comiesięczną opłatą możesz realizować kursy nowoczesnymi, uposażonymi i obklejonymi samochodami. Więcej o ofercie najmu iTaxi przeczytasz w tym miejscu. Warto również, byś posiadał w pojeździe terminal płatniczy. Jeśli go nie masz, umożliwimy Ci nabycie nowoczesnego mini terminala SumUp na atrakcyjnych warunkach. Oferujemy także możliwość zakupu kogutów, oklein oraz dodatków do auta. Naszemu gronu elitarnych kierowców z Katowic oferujemy także możliwość wykupu rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Dołącz do nas i zasil szeregi elitarnej rodziny kierowców iTaxi z Katowic!

Do naszych szeregów przyjmujemy wyłącznie kierowców, którzy posiadają własny uzbrojony i prawidłowo oklejony samochód. Oczywiście musisz mieć ważne badania lekarskie i licencję taksówkarską, a także chcąc jeździć z iTaxi, musisz odznaczać się wysoką kulturą osobistą oraz znajomością topografii Katowic. Jesteś gotów by do nas dołączyć? Złóż formularz rejestracyjny online.