Zostań kierowcą iTaxi

w Krakowie

Zostań kierowcą iTaxi

w Krakowie

Dołącz do kierowców iTaxi jeżdżących po Krakowie i zyskaj dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii na polskim rynku taksówkarskim. Gwarantujemy elastycznie dopasowane warunki współpracy, a także możliwość uzyskiwania ogromnej ilości zleceń. Sprawdź naszą ofertę i zasil szeregi krakowskich kierowców iTaxi.

Jazda z iTaxi po Krakowie – to się opłaca

Nie zobowiązujemy kierowców do płacenia żadnych opłat stałych ani abonamentu. Pobieramy jedynie niewielkie opłaty za realizowane kursy. Umowę z nami możesz rozwiązać w dowolnym dla Ciebie momencie, bez podania przyczyny, a także bez obligatoryjnych kar umownych i dodatkowych kosztów. Dodatkowo oferujemy również rodzinne ubezpieczenie zdrowotne dla kierowców iTaxi.

Kursy realizowane z iTaxi możesz łączyć ze stałą lub dodatkową pracą w korporacji, a naszą współpracę traktować jako dorywcze lub stałe zajęcie. Sam wybierasz, jak chcesz realizować kursy po Krakowie.

Z nami nie musisz martwić się o zlecenia w Krakowie

Dzięki autorskiej aplikacji iTaxi, a także pozyskiwaniu klientów za pomocą centrali telefonicznej, voucherów biznesowych i strony internetowej, nasz system nieustannie pobiera kolejne zlecenia na kursy. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej aplikacji i już możesz pobierać zlecenia. Odpłatnie możemy zapewnić Ci koguty, zagłówki, okleiny oraz terminal płatniczy. Oferujemy również szybki instruktaż online, jak korzystać z naszej aplikacji.

System iTaxi skonstruowany jest tak, byś nie musiał marnować czasu na postojach. Kiedy system wykryje, że jesteś wolny, błyskawicznie przydzieli Ci kolejny kurs. Jeżdżąc z iTaxi, możesz mieć pewność, że zlecenia same będą wpadać Ci w ręce.

Od każdego kandydata na naszego kierowcę wymagamy jedynie tego, co niezbędne. Chcąc jeździć z iTaxi po grodzie Kraka, musisz mieć: własny samochód wyposażony w kasę fiskalną, taksometr i oznakowanie zatwierdzone przez miasto Kraków. Co więcej, musisz mieć założoną własną działalność gospodarczą, ukończyć 21. rok życia i mieć ważną licencję taksówkarską. Oferujemy również wynajem pojazdu na czas nieokreślony. Pamiętaj: zatrudniamy wyłącznie kierowców o wysokiej kulturze osobistej i znających topografię Krakowa.

Dołącz do kierowców iTaxi jeżdżących po Krakowie

Masz wątpliwości lub pytania? Sprawdź najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś gotów na podjęcie współpracy, wypełnij wniosek online, a już pojutrze będziesz mógł jeździć po Krakowie pod banderą iTaxi. Nie czekaj i dołącz do elitarnego grona krakowskich kierowców iTaxi.