Zostań kierowcą iTaxi

w Lublinie

Zostań kierowcą iTaxi

w Lublinie

Stań się kierowcą iTaxi jeżdżącym po lubelskich ulicach. Dołącz do elitarnego grona kierowców mających dostęp do najnowocześniejszych technologii na rynku taksówkarskim i czerp wymierne korzyści ze współpracy z nami. Zapewniamy świetne i elastyczne warunki współpracy oraz możliwość realizowania sporej ilości kursów. Z nami nie będziesz stał na postojach. Sprawdź naszą ofertę i zasil szeregi lubelskich kierowców iTaxi.

Jeździj z nami po Lublinie tak, jak Ci wygodnie

Współpracę z nami możesz traktować jako zajęcie dorywcze lub stałe źródło dochodu. Sam decydujesz o swojej dostępności oraz określasz godziny i dni, w których z nami jeździsz. Współpracę z nami możesz bez przeszkód łączyć z pracą w korporacji taksówkarskiej. Dajemy Ci w pełni wolną rękę, byś mógł jeździć z nami tak, jak chcesz.

Ponoś opłaty adekwatne do ilości zrealizowanych kursów

Jeżdżąc z nami, nie będziesz zobligowany do płacenia żadnych opłat stałych ani abonamentu. Pobierzemy od Ciebie jedynie niewielki procent ceny za każdy zrealizowany kursy. Umowę z iTaxi możesz rozwiązać w dowolnym momencie. Nie wnikamy w przyczynę rozwiązania współpracy ani nie nałożymy na Ciebie żadnych kar umownych.

Kompleksowo wspieramy naszych lubelskich kierowców

System iTaxi to potężne środowisko, które zapewni Ci stały przypływ zleceń. Naszych lubelskich klientów pozyskujemy z kilku niezależnych źródeł i docieramy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Chcesz pobierać zlecenia na kursy? Wystarczy, że zalogujesz się do naszej aplikacji, a system, gdy wykryje, że jesteś wolny, sam przydzieli Ci klienta.

Za niewielką opłatą możemy dostarczyć Ci koguty, zagłówki, okleiny oraz terminal płatniczy. Oferujemy również szybki kurs online, jak korzystać z naszej aplikacji. Naszemu elitarnemu gronu kierowców z Lublina zapewniamy także możliwość zakupu rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz możliwość wynajęcia nowoczesnego, uposażonego i odpowiednio oznakowanego samochodu. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Od naszych kierowców wymagamy jedynie tego, co niezbędne

Od każdego kandydata na naszego kierowcę wymagamy jedynie najważniejszych rzeczy. Chcąc jeździć z iTaxi po Lublinie, musisz:

  • posiadać własny samochód wyposażony w kasę fiskalną, taksometr i oznakowanie zatwierdzone przez miasto Lublin,
  • prowadzić własną działalność gospodarczą,
  • ukończyć 21. rok życia,
  • mieć ważną licencję taksówkarską.

Naszymi kierowcami mogą zostać wyłącznie osoby cechujące się wysoką kulturą osobistą oraz znające topografię Lublina.

Gotów by zasilić szeregi naszych lubelskich kierowców?

Masz pytania lub wątpliwości? Sprawdź najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś gotów na podjęcie współpracy, wypełnij wniosek online, a już pojutrze możesz wyruszyć na lubelskie ulice z iTaxi. Nie czekaj i dołącz do nas już dziś!