Zostań kierowcą iTaxi

w Poznaniu

Zostań kierowcą iTaxi

w Poznaniu

Jesteś z Poznania? Masz licencję, własny samochód i jego „uzbrojenie”? Doskonale, zatem zasil nasze szeregi poznańskiej społeczności kierowców iTaxi! Oferujemy Ci świetne warunki, elastyczną współpracę oraz dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii na rynku taksówkarskim.

Jeździj po Poznaniu w dogodny dla Ciebie sposób

Nie narzucamy limitów ani godzin pracy. Możesz jeździć z iTaxi zarówno w formie dorywczej pracy, jak i przeplatać nasze kursy z pracą w innej korporacji. Możesz również potraktować iTaxi jako stałe źródło dochodu. Ty wybierasz, kiedy jazda z nami jest dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Z iTaxi nie zmarnujesz ani minuty na postojach. Kiedy nie masz aktualnie realizowanego kursu, nasz system automatycznie wybiera Twoją taksówkę. Zawiązując z nami współpracę, możesz być pewien, że to zlecenia będą znajdować Ciebie, nie na odwrót.

Elastyczna umowa, którą możesz zerwać w każdym momencie

Do związania współpracy potrzebujemy tylko czterech dokumentów:

  • Twojego dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • karty informacyjnej kierowcy,
  • licencji.

Podpisaną umowę możesz zerwać w dowolnym momencie, bez podania przyczyny ani bez żadnych kar. Wymagamy od Ciebie jedynie odpowiednio uposażonego pojazdu, ukończenia 21. roku życia, ważnych badań lekarskich oraz licencji taksówkarskiej. Na atrakcyjnych cenowo warunkach możemy również zaoferować Ci oprzyrządowanie do taksówki, okleiny, koguta, a także mini-terminal płatniczy SumUp.

Jazda z iTaxi po Poznaniu po prostu się opłaca

U nas nie płacisz żadnej bazy ani żadnego abonamentu. Możesz również zapomnieć o opłatach stałych. Pobieramy jedynie niewielką prowizję za każdy zrealizowany kurs. Klientów pozyskujemy dla Ciebie z czterech niezależnych źródeł: strony internetowej, aplikacji, paneli biznesowych oraz z centrali telefonicznej. Co więcej, iTaxi zyskało elitarny dostęp do poznańskiego portu lotniczego Poznań-Ławica. Naszym kierowcom zapewniamy także rodzinne ubezpieczenie zdrowotne.

Masz pytania lub wątpliwości? Dołącz do elitarnej, zgranej społeczności kierowców iTaxi. Zatrudniamy wyłącznie osoby o wysokiej kulturze osobistej, znające miasto oraz posiadające ważną licencję. Sprawdź podstronę z najczęściej zadawanymi pytaniami. Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty i już dziś stań się poznańskim kierowcą iTaxi!