Zostań kierowcą iTaxi

w Sopocie

Zostań kierowcą iTaxi

w Sopocie

Szukasz pracy dla kierowcy taksówki w Sopocie? Nie mogłeś trafić lepiej! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i dlaczego warto przyłączyć się do elitarnego grona kierowców iTaxi. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, pomoc i mnóstwo benefitów, minimum formalności oraz pracę dopasowaną do Twoich potrzeb, czasu i wymagań. Zobacz, dlaczego warto jeździć z iTaxi.

Sam organizujesz swoją pracę

iTaxi nie narzuca Ci żadnych limitów kursów ani sztywnych godzin dostępności. Z nami zyskujesz pełną swobodę i możesz jeździć tak, jak Ci wygodnie. Sam decydujesz: możesz realizować kursy tylko w nocy lub za dnia, w święta lub w wyłącznie dni powszednie. Co więcej, możesz łączyć współpracę z iTaxi z pracą w innej korporacji taksówkarskiej. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb.

Jazda z iTaxi po Sopocie to brak stałych opłat

Jeżdżąc z nami, nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów. Podpisując umowę z iTaxi, nie jesteś zobowiązany do opłacania abonamentu ani bazy. Jedyną opłatą, jaką będziemy od Ciebie pobierać, jest niewielka, kilkunastoprocentowa prowizja od każdego zrealizowanego kursu. Dzięki takiemu modelowi rozliczeń opłaty naliczane są wyłącznie wtedy, gdy sam zarabiasz. To niezwykle korzystne i lubiane przez naszych kierowców rozwiązanie. Umowę z nami możesz rozwiązać w dowolnym momencie. Nie musisz się nam tłumaczyć, a także nie będą naliczone Ci żadne kary umowne.

Dostosowujemy swoją ofertę do potrzeb naszych kierowców

Nie masz przystosowanego samochodu? Zapewniamy możliwość wynajmu nowoczesnego auta z pełnym uzbrojeniem i oznakowaniem na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Od niedawna również wprowadziliśmy możliwość wykupienia rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego dla naszych kierowców. Zapewniamy także możliwość zakupienia za drobną opłatą oznakowania, kogutów, zagłówków i innych akcesoriów do samochodów. Jeśli nie masz własnego terminala płatniczego, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty finansowania nowoczesnego terminala SumUp.

Z iTaxi nie będziesz marnował czasu na sopockich postojach

System iTaxi pobiera zlecenia z czterech niezależnych źródeł – każde z ich odznacza się ogromnym zasięgiem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gdy tylko będziesz zalogowany w aplikacji iTaxi i nie będziesz miał klienta, system natychmiast wybierze Ciebie do realizacji kolejnego kursu. Z nami nie zdążysz zjechać na postój.

Jeździj z nami po Sopocie!

Już dziś możesz podpisać z nami umowę, jeśli masz: licencję taksówkarską, ważne badania lekarskie oraz niezbędne uposażenie pojazdu i oznakowanie. Zainteresowany? Dołącz do elitarnej i niezwykle zgranej grupy kierowców iTaxi. Pamiętaj: zatrudniamy wyłącznie kierowców znających topografię miasta oraz cechujących się wysoką kulturą osobistą. Dowiedz się więcej lub złóż wniosek online i zasil szeregi sopockich kierowców iTaxi.