Zostań kierowcą iTaxi

w Trójmieście

Zostań kierowcą iTaxi

w Trójmieście

Gotów na podbijanie trójmiejskich ulic? Dołącz do iTaxi i skorzystaj z innowacyjnych rozwiązań, mnóstwa zleceń oraz przyjaznego systemu. Sprawdź, dlaczego warto zostać kierowcą iTaxi w Trójmieście.

Zapewniamy doskonałe warunki trójmiejskim kierowcom

Z iTaxi nie musisz martwić się o sztywnie nakładane godziny pracy oraz o limity kursów. Jeżdżąc pod naszą banderą, sam określasz, jak długo i intensywnie chcesz pracować. Możesz jeździć z nami w święta, w dni powszednie, w nocy, czy za dnia – dajemy Ci wolną rękę. Współpracę z nami możesz łączyć z pracą w innej trójmiejskiej korporacji taksówkarskiej.

Jeździj z iTaxi w Trójmieście – to się opłaca

Współpracując z nami, nie płacisz żadnej bazy ani opłat abonamentowych. Pobieramy od Ciebie jedynie niewielki procent od każdego zrealizowanego kursu. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje opłaty będą zależne od zarobków.

By móc zgarniać zlecenia na kursy po Trójmieście, wystarczy, że zainstalujesz naszą autorską aplikację. System automatycznie przydzieli Ci kurs za każdym razem, gdy będziesz wolny. Zlecenia czerpiemy z potężnej bazy klientów, którzy zamawiają je poprzez: aplikację mobilną, stronę internetową, centralę telefoniczną i vouchery biznesowe. Obsługujemy wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych z obszaru Trójmiasta, dzięki czemu ciągłość zleceń w iTaxi masz gwarantowaną.

Zapewniamy materiały reklamowe, szkoleniowe i terminal

Odpłatnie dostarczymy Ci okleiny na samochód, koguty, zapachy do auta, wizytówki ulubionego kierowcy, czy pokrowce na zagłówki. Jeśli nie masz własnego terminala płatniczego, możesz go nabyć u nas na przystępnych warunkach. Nasi nowi kierowcy mogą również uzyskać instrukcję online do obsługi aplikacji iTaxi, która służy do pobierania zleceń.

Jazda z iTaxi to minimum wymagań i maksimum korzyści

Przy podpisywaniu umowy wymagamy jedynie minimum dokumentów: dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego, karty kierowcy oraz ważnej licencji taksówkarskiej. Aby móc jeździć z iTaxi, potrzebujesz uposażonego samochodu. Możesz również skorzystać z naszej oferty najmu pojazdu gotowego do pracy taksówkarskiej. Umowę z nami możesz rozwiązać w dowolnym czasie, bez żadnych dodatkowych kosztów ani bez podania przyczyny.

Stawiamy wyłącznie na wyjątkowo grzecznych kierowców, którzy umieją pracować z klientami. Nasza trójmiejska ekipa kierowców jest niezwykle zgrana i tworzą ją elitarni kierowcy perfekcyjnie znający topografię miasta oraz wykazujący się wysoką jakością pracy. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Uzupełnij formularz rejestracyjny już dziś i dołącz do elity trójmiejskich kierowców iTaxi. W przypadku pytań odwiedź tę stronę, a jeśli zastanawiasz się nad wynajem pojazdu, sprawdź naszą flotę.