Zostań kierowcą iTaxi

w Warszawie

Zostań kierowcą iTaxi

w Warszawie

Jesteś z Warszawy i zastanawiasz się nad wyborem pracy kierowcy taksówki? Nie mogłeś trafić lepiej. Sprawdź, dlaczego warto jeździć po Warszawie z iTaxi i wybierz najbardziej innowacyjną firmę zrzeszającą kierowców.

Jako kierowca swoją współpracę biznesową z iTaxi możesz traktować jako stałe źródło dochodu, a także jako pracę dorywczą

Nie narzucamy Ci ilości godzin, przez jakie musisz z nami jeździć, a także żadnych limitów. Sam decydujesz kiedy i ile pracować. Optymalną liczbę bonusów kierowca uzyskuje jednak pracując 8 godzin, 5 dni w tygodniu. Dbamy o to, aby kierowcy nie musieli pracować nocami i zbyt długo przebywać za kierownicą co przekłada się także na bezpieczeństwo pasażerów.

Innymi czynnikami, które wpłyną na ilość zleceń, punkty oraz ranking kierowcy to ocena samochodu, kierowcy, zaangażowanie i kilkanaście innych parametrów. Model rozliczeniowy jest jasny i nastawiony na motywację do dobrej pracy. W iTaxi mamy także limit pobieranych prowizji co oznacza, że każdego dnia masz szansę na pracę tylko dla siebie, bez płacenia naszej firmie za kursy.

Dzięki ogromnemu zasięgowi iTaxi możesz być pewien, że zlecimy Ci odpowiednio dużą ilość kursów – szczególnie w naszych godzinach szczytu, które przypadają na godziny 7:00 – 18:00. Firma iTaxi jako nieliczna uzyskała ekskluzywny dostęp do klientów pochodzących z lotniska Chopina oraz z Dworca Centralnego i Zachodniego. Poza tym naszych klientów pozyskujemy za pomocą czterech odrębnych źródeł:

   • aplikacji dla klientów indywidualnych i biznesowych na wszystkie popularne systemy operacyjne,
   • strony internetowej z formularzem do zamawiania kursów online,
   • centrali czynnej 24 h/dobę 7 dni w tygodniu,
   • panelowi biznesowemu dla klientów posiadających vouchery.

Masz swój odpowiednio przystosowany samochód? Dołącz do szeregów elitarnych warszawskich kierowców iTaxi!

Przyjmujemy wyłącznie kierowców posiadających własne auto oraz taksometr, kasę fiskalną oraz oznaczenie zgodne z wymaganiami miasta stołecznego Warszawa. Przyjmujemy kierowców, którzy ukończyli 21. rok życia, mają aktualne badania lekarskie i zdali egzamin z zakresu transportu drogowego taksówką.

Czego potrzebujesz do podpisania z nami umowy i na co możesz liczyć, zawiązując z nami współpracę w Warszawie?

Ceniąc Twój czas, ograniczamy biurokrację do minimum. Do podpisania umowy umożliwiającej jazdę z iTaxi po Warszawie potrzebujesz:

  • licencji,
  • dowodu osobistego,
  • dowodu rejestracyjnego auta,
  • karty informacyjnej kierowcy.

Zawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie.
Poza tym za niewielką opłatą zapewniamy: koguty, pokrowce na zagłówki, zapachy do auta, wizytówki oraz okleiny.
Kierowcy iTaxi mogą również liczyć na rodzinne ubezpieczenie zdrowotne. Dbamy o to, by nasi kierowcy stanowili wzór godny naśladowania. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, znających miasto kierowców, którzy wykazują wysoką kulturę osobistą. Kierowcy iTaxi to wyjątkowo zgrany zespół ludzi. Nie czekaj i zostań naszym kierowcą w Warszawie!