Zostań kierowcą iTaxi

we Wrocławiu

Zostań kierowcą iTaxi

we Wrocławiu

Szukasz pracy dla kierowcy taksówki we Wrocławiu? Nie mogłeś trafić lepiej! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i dlaczego warto się do nas przyłączyć. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, minimum formalności oraz zakres współpracy dopasowany do Ciebie i Twojego czasu.

Realizuj kursy po Wrocławiu tak, jak Ci wygodnie

Współpracę z iTaxi możesz traktować jako jedyne, stałe źródło dochodu, a także w formie dorywczej pracy, którą możesz prowadzić wraz z regularną pracą w innej korporacji taksówkarskiej. Nie narzucamy Ci żadnych limitów kursów ani sztywnych godzin pracy. Z nami jeździsz tak, jak Ci wygodnie – możesz realizować kursy wyłącznie w nocy, w święta lub w dni powszednie – sam decydujesz. Oczywiście, im większą będziesz miał dostępność, tym więcej możesz zarobić.

Jeżdżąc po Wrocławiu z iTaxi nie płacisz bazy

Z iTaxi nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów. Podpisując z nami umowę, nie jesteś zobowiązany do opłacania abonamentu ani żadnych opłat stałych. Pobieramy jedynie niewielką prowizję za realizowane kursy. Ze współpracy możesz zrezygnować w dowolnym momencie, bez podania przyczyny ani bez żadnych kar umownych. Naszym kierowcom oferujemy również możliwość wykupienia rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Nie marnuj czasu na postojach, nie zjeżdżaj z ulic Wrocławia

Nasz system pobiera zlecenia z czterech niezależnych źródeł o potężnym zasięgu. Są to: strona internetowa, aplikacja mobilna, centrala, a także panel biznesowy dla klientów voucherowych. Gdy tylko Twoja taksówka będzie wolna, system natychmiast wybierze ją do realizacji zamówionego kursu. Korzystając z naszej aplikacji mobilnej, możesz liczyć na mnóstwo zleceń, błyskawiczne rozliczanie z klientami oraz komfort pracy, którego próżno szukać w innej korporacji taksówkarskiej.

Stań się naszym kierowcą i jeździj po Wrocławiu

Już dziś możesz podpisać z nami umowę, jeśli masz: licencję taksówkarską, ważne badania lekarskie oraz taksometr, kasę fiskalną i pojazd oznakowany wedle wymogów miasta Wrocław. Aby zapewnić klientom maksymalny komfort, warto zaopatrzyć się także w terminal płatniczy. Jeśli nie masz terminala, możesz nabyć go u nas na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Zainteresowany? Dołącz do elitarnej, zgranej grupy kierowców iTaxi. Pamiętaj: zatrudniamy wyłącznie kierowców o wysokiej kulturze osobistej oraz znających topografię miasta. Dowiedz się więcej lub złóż wniosek online i zasil szeregi Wrocławskich kierowców iTaxi.