Praca taxi Oświęcim

Praca taxi Oświęcim – dołącz do licencjonowanych taksówkarzy w iTaxi. Jeśli masz licencję, możesz zdobywać dodatkowe zlecenia na kursy. Ciesz się niezależnością: zero dyżurów, brak stałych opłat, elastyczny czas pracy. Możesz robić to, co lubisz i zarabiać więcej niż teraz. Praca taxi Oświęcim u nas się opłaca! Inne oferty pracy znajdziesz też na stronie Urzędu Pracy w Oświęcimiu: www.pup.oswiecim.pl, ale lepszej oferty praca taxi Oświęcim niż w iTaxi nie znajdziesz.

Dlaczego warto jeździć dla iTaxi

Możesz liczyć na więcej zleceń

Nawiązujesz z nami współpracę i w ciągu kilku dni możesz przyjmować zlecenia z iTaxi. Dorabiasz u nas w wolnym czasie i jednocześnie pracujesz dla swojej korporacji. To wcale się nie wyklucza! Zlecenia od nas bierzesz wtedy, kiedy masz właśnie wolny czas.

Jeździsz wtedy, kiedy chcesz

Masz elastyczny czas pracy. Sam decydujesz o tym, w jakie dni tygodnia i w jakich godzinach pracujesz. Możesz siadać za kierownicą, kiedy najbardziej Ci się to opłaca.

Brak jakichkolwiek opłat

Nie pobieramy żadnych opłat! W tej chwili poznajemy sytuację w Oświęcimiu, być może za jakiś czas warunki ulegną zmianie. Praca taxi Oświęcim

Dostajesz to, czego potrzebujesz

Jako nowy kierowca przejdziesz szkolenie z obsługi naszej aplikacji (instrukcja jest też dostępna online). Na życzenie dostajesz też oznaczenia samochodu (okleiny, zagłówki, kogut).

Nie marnujesz czasu na postojach

Kiedy nie masz kursu, Twoja taksówka jest dostępna w systemie i od razu może zostać wybrana. Każdy dzień z iTaxi to pewność, że zamówienia będą same Cię znajdować.

Rezygnujesz w dowolnym momencie

Jeśli chcesz zakończyć współpracę, możesz to zrobić w każdej chwili. Nie musisz podawać przyczyn swojej decyzji, ani tym bardziej ponosić dodatkowych kosztów.

Jak zostać naszym kierowcą

Inne oferty pracy znajdziesz też na stronie Urzędu Pracy w Oświęcimiu: www.pup.oswiecim.pl, ale lepszej oferty praca taxi Oświęcim niż w iTaxi nie znajdziesz.

Dzisiaj: Wypełniasz formularz klikając przycisk poniżej
Jutro: Aktywujemy Cię w naszym systemie
Pojutrze: Jeździsz w iTaxi i łapiesz kursy!

Praca taxi Oświęcim

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

22 439 00 77