Bądź na bieżąco

Pobierz iTaxi z Huawei AppGallery i jedź do 50% taniej. Promocja iTaxi trwa do końca wakacji!

Dla wszystkich użytkowników najnowszych telefonów komórkowych Huawei, wspieranych przez Huawei Mobile Services, czeka specjalna promocja iTaxi. Po pobraniu aplikacji iTaxi ze sklepu AppGallery i rejestracji w Centrum Prezentów będzie czekać zniżka, dzięki której pierwszy przejazd z nami będzie tańszy do 50%.

iTaxi jest w pełni zintegrowane z Huawei Mobile Services, dzięki czemu aplikację można pobrać również na najnowsze urządzenia marki – w tym smartfony z flagowej serii P40, Mate 30 Pro, Y6p i Y5p, a także tablety – MatePad Pro i MatePad T8. Aby skorzystać z rabatu należy ustawić płatność poprzez aplikację. Następnie wystarczy pobrać kupon znajdujący się w Centrum Prezentów Huawei AppGallery, który następnie należy aktywować w aplikacji iTaxi. Zniżka jest ważna do końca trwania promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  • Pobieramy aplikację iTaxi z Huawei AppGallery i przechodzimy przez prosty proces rejestracji,
  • Spośród dostępnych metod wybieramy płatność mobilną (należy podpiąć kartę płatniczą),
  • Zanim złożymy zamówienie na pierwszy przejazd, z wysuwanego kafelka z lewej strony wybieramy „Promocje”,
  • Na nowym ekranie wpisujemy kod zniżkowy, który pobraliśmy z Centrum Prezentów,
  • Następnie na głównym ekranie, obok aktualnej lokalizacji pasażera, którą aplikacja sama rozpozna, wpisujemy adres docelowy i klikamy „dalej”,
  • W ostatnim kroku klikamy przycisk „zamów”.

– Stawiamy przed sobą ambitny cel – chcemy stać się najczęściej wybieraną platformą do zamawiania taxi w Polsce. Wierzymy, że udostępnienie iTaxi w sklepie Huawei AppGallery pomoże nam go osiągnąć. Aby zachęcić użytkowników urządzeń Huawei do instalowania aplikacji i zamawiania przejazdów, oferujemy im specjalną zniżkę. Jeżeli zdecydują się na skorzystanie z naszych usług, na pewno ich nie zawiedziemymówi Tomasz Soczówka, Strategic Advisory & Partnerships Manager w iTaxi.

–  Aplikacja iTaxi jest dostępna w Huawei AppGallery już od jakiegoś czasu, nowością jest atrakcyjna oferta dla użytkowników wszystkich smartfonów Huawei, również tych najnowszych, opartych o nasz własny ekosystem Huawei. Dzięki tej współpracy realizujemy strategię dostarczania realnych korzyści konsumentom, którzy pobierają aplikację z Huawei AppGallery, a lokalnym partnerom – możliwość promowanie ich aplikacji w naszych kampaniach marketingowych mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

 

Więcej o promocji można przeczytać w regulaminie na stronie https://itaxi.pl/huawei/