fbpx

Taxi Tczew

Komfort - iTaxi
w Tczewie
zawsze
pod ręką

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Komfort - iTaxi
w Tczewie
zawsze
pod ręką

Pobierz aplikację

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

 NASZA SPRAWDZONA FLOTA W MIEŚCIE

Świadczymy usługi w rejonie Tczewa już od kliku lat. Teraz wzmacniamy swoją pozycję poprzez nawiązanie strategicznej współpracy z Komfort Taxi, świadczącą usługi taxi na terenie Gdańska, Tczewa i okolic.

Tczew to kolejne miasto, w którym poszerzamy swoją flotę pojazdów. Tym razem do rodziny iTaxi dołącza jedna z najstarszych trójmiejskich korporacji – Komfort Taxi, działająca w regionie od 1993 roku realizując przejazdy głównie na terenie Gdańska i Tczewa.

Teraz na ulicach będziecie Państwo mogli spotkać nasze taksówki w połączonych barwach Komfort – iTaxi.

Gwarancja bezpieczeństwa! Dzięki flocie taksówek prowadzony wyłącznie przez doświadczonych i licencjonowanych taksówkarzy, którzy znają Tczew i okolice jak własną kieszeń możemy zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkim naszym pasażerom.

Gwarancja uczciwości! Z naszą firmą masz gwarancję, że zawsze podróżujesz najdogodniejszą dla Ciebie trasą. Możesz to sprawdzić za pomocą naszej aplikacji, kontrolować cały przejazd, jego czas oraz koszty.

Ogólnopolski zasięg to gwarancja, że z naszą aplikacją zamówisz taksówkę nie tylko w Tczewie, ale także w innych miastach Polski.

Dodatkowe usługi. Nie ograniczmy się wyłącznie do klasycznych przejazdów taxi, ale oferujemy również przesyłanie paczek czy możliwość przewozu zwierząt za pomocą naszych taksówek. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami iTaxi.

iTaxi #najlepiej

Biznes

iTaxi.pl to nie tylko oferta indywidualna. To również świetne rozwiązanie dla biznesu. Korzystając z naszych usług dla firm zapewnisz wygodny sposób poruszania się zarówno Twoim pracownikom, jak i Klientom oraz gościom na terenie największych miast.

Praca

iTaxi.pl to miejsce pracy wielu świetnych kierowców. Jeśli czujesz się jednym z nich, dbasz o swój samochód i pasażerów to dołącz do ekipy kierowców iTaxi już teraz. Korzystaj ze świetniej oferty dla naszych współpracowników i twórz tą firmę razem z nami.

Skontaktuj się
z nami

737 737 737