Taksówką po oszczędności?

Dojazdy na spotkania firmowe są tym bardziej kosztowne, im więcej ich odbywamy. Często przekraczają kilka, czasami kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie i więcej. Na szczęście są sposoby, by optymalizować zarówno koszt, jak i sam przejazd.

Na co postawić, jeśli myślimy o organizacji dojazdu do klienta czy na inne spotkania biznesowe? Czy opłaca się pójście w stronę aplikacji do zamawiania taksówek?

Cel: zaoszczędzić czas i pieniądze

Bezgotówkowe rozwiązanie iTaxi dla firm to krok w przyszłość. Pozwala na przejazdy bezgotówkowe w całej Polsce, zamawiane przez aplikację mobilną na smartfonie lub przez ogólnopolski numer 737 737 737.

Po pierwsze, liczy się wygoda. Pasażer nie opłaca sam podróży, więc nie musi pamiętać o tym, aby mieć przy sobie wystarczającą ilość gotówki. Pośpiech i nieregularny tryb spotkań biznesowych sprawiają, że dobrze mieć to z głowy. Wygodzie służy również duża liczba taksówek – iTaxi poza zatrudnianiem własnych kierowców współpracuje z wieloma kierowcami innych korporacji, oferując im dodatkowe kursy, a klientom większy wybór samochodów.

Firmowe przejazdy w ramach systemu iTaxi oznaczają, że dodatkowa zabawa z drukami przechodzi do historii. Kierowca nie musi wypełniać vouchera ani wystawiać rachunku. Pasażer jest zadowolony, bo nie czeka – wsiada, jedzie i wysiada. Firma rozlicza się zaś jedną zbiorczą fakturą na koniec miesiąca, co odciąża dział księgowy.

Co więcej, przejazdy bezgotówkowe to alternatywa, która minimalizuje ryzyko nadużyć. W przypadku papierowych voucherów, które są anonimowe, łatwiej wykonać w prywatnym celu służbowy kurs, którego pracodawca mógłby nie wychwycić. System iTaxi pozwala definiować limity i ograniczenia z podziałem na osoby, działy i projekty.

Sposób: indywidualne podejście

System iTaxi daje możliwość wyboru samochodu i stawki. Z miejsca można też zapomnieć o uzupełnianiu kart czy voucherów – cały proces zamawiania odbywa się przez aplikację, a na koniec miesiąca otrzymujemy jedną zbiorczą fakturę.

To rozwiązanie oferuje dużą samodzielność i swobodę. Dzięki szeregowi uprawnień pracownicy sami obsługują swoje kursy w ramach wyznaczonych limitów.

Warto dodać, że zarówno aplikacja, jak i sam system zarządzania przejazdami bezgotówkowymi, są proste w obsłudze i do szybkiego opanowania dla każdego. Sprawdza się też wirtualny taksometr, który wylicza długość pokonanej trasy i tym samym minimalizuje ryzyko oszustwa.

Zapisz swoją firmę do iTaxi
Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń: 22 439 00 30 lub napisz: [email protected]