Taxi w Katowicach zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Katowicach zawsze pod ręką!

Taxi Katowice

Taksówki w Katowicach możesz zamawiać łatwiej i wygodniej, dzięki zaplikacji iTaxi, która zbiera wiele kierowców z Twojej okolicy i całej Polski – jedziesz bez dodatkowych opłat, tylko na stawce danej taksówki. Jak to działa?

Kiedy potrzebujesz taxi w Katowicach, włączasz apkę, klikasz Zamów i za chwilę kierowca już do Ciebie jedzie. Nie musisz nawet wiedzieć gdzie dokładnie jesteś, dzięki lokalizacji adres zostanie rozpoznany automatycznie (ale możesz go zmienic na dowolny inny). Na ekranie aplikacji widzisz gdzie jest taksówka oraz kiedy przyjedzie, a gdy nadejdzie pora by wychodzić, dostaniesz powiadomienie w telefonie.

Zamawiając kurs iTaxi, masz pewność wysokiej jakości usługi i jej uczciwości. Zrzeszamy tylko licencjonowanych kierowców na poziomie, którzy poruszają się komfortowymi i bezpiecznymi samochodami.

Przejazd i jego szczegóły są rejestrowane w naszym systemie, więc w razie wszelkich pytań, masz możliwość uzyskania szczegółowych informacji na jego temat w naszym biurze obsługi klienta.

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.96/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Krzysztof
12-09-2017

Rewelacja ! Polecam !


Dariusz
02-09-2017

Szczęśliwy traf na kierowcę który wreszcie dodaje sił w trakcie przerwy między pracą a pracą :-)


Maciej
01-09-2017

bardzo sympatyczny kierowca


Katarzyna
24-08-2017

Rano wszystkie taksówki mnie zawiodły nikt nie odbierał długi czas oczekiwania ... ponieważ miałam ta aplikacje a bardzo mi sie spieszylo to byłam bardzo zadowolona ze czekałam zaledwie 6 minut :) w skrócie szybko miło i przyjemnie :))


Katarzyna
12-08-2017

miała być płatności kartą A kierowca nic o tym nie wiedział po co w aplikacji informacja żeby zaznaczyć formę platnosci A co gdybym nie miała gotówki ?