Taxi Katowice
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.89/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Katowice
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.89/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, nasze taksówki to nie tylko Katowice, nie tylko Śląsk, ale i cała Polska! Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, dlatego realizujemy nie tylko zwykłe kursy, ale też dostarczamy zakupy, przesyłki i wiele innych! Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, ściągnij iTaxi i przekonaj się, że u nas spotkasz wyłącznie doświadczonych i licencjonowanych taksówkarzy!
Dajemy gwarancje uczciwości, u nas czeka Cię nie tylko najlepsza cena, ale i najkorzystniejsza trasa i brak ukrytych opłat, przekonaj się sam! Więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taksówki Katowice

Już teraz zamów taxi online w Katowicach dzięki iTaxi! Możesz zamawiać nasze taksówki w Katowicach dzwoniąc na 737 737 737, ściągając aplikację lub korzystając z naszej strony internetowej! Z iTaxi możesz mieć pewność, że Twój przejazd przebiegnie bez problemu. Jesteśmy największą siecią taxi w Polsce! Operujemy w przeszło 100 miastach na terenie całej Polski, a naszą flotę przeszło 10 000 taksówek znajdziesz m.in. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu czy Bydgoszczy

Taksówką po Katowicach?

Niezależnie od tego czy jesteś mieszkańcem, czy turystą. iTaxi będzie dobrym wyborem w każdej sytuacji. Licencjonowani kierowcy dowiozą Cię bezpiecznie i sprawnie w każde miejsce na mapie Katowic. Do tego Twój przejazd chroniony jest Gwarancją Uczciwości iTaxi! Planujesz odwiedzić Spodek? Idziesz na koncert do NOSPR’u? A może zaplanowałeś odpoczynek w Parku Śląskim? Wszędzie tam dojedziesz z iTaxi.

Taxi Katowice

Jesteś nowy w Katowicach? Nie znasz miasta? Nasi kierowcy znają je znakomicie! Ściągnij aplikację iTaxi (pobierzesz ją tutaj) lub wybierz numer 737 737 737, a już za chwilę zawieziemy Cię gdzie tylko chcesz!

Taxi GOP

Z iTaxi możesz podróżować po całym Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Nasi kierowcy chętnie zawiozą Cię do poszczególnych miast konurbacji górnośląskiej, niezależnie od tego czy planujesz podróż do Zabrza, Gliwic czy do Sosnowca. Wypróbuj nas i przekonaj się, że to najlepsze taxi w Katowicach! Zadzwoń na 737 737 737 lub ściągnij naszą aplikację. Zawieziemy Cię gdzie tylko chcesz w najlepszej cenie!

Opinie użytkowników


Jadwiga
29-04-2017

Spokojny przejazd. Polecam


Mirosław
28-04-2017

kierowca miły wsumie ok


Jadwiga
27-04-2017

Bardzo miły początek dnia w pochmurny dzień. Uprzejmy kierowca, bez jakichkolwiek problemów. Polecam!


Ewa
04-04-2017

Super kierowca! Szybko, sprawnie i miło! Jestem MEGA zadowolona! Polecam wszystkim! To mój trzeci kurs z Itaxi i nie wyobrażam sobie podróży z inną korporacją! Jesteście najlepsi!


Aleksandra
31-03-2017

przyjemna podroz, kierowca uprzemy