Taxi Kielce
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.89/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Kielce
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.89/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi

Możesz czuć się bezpiecznie, ściągnij iTaxi i przekonaj się, że w naszych taksówkach jeżdżą tylko doświadczeni i licencjonowani taksówkarze.
Dajemy gwarancje uczciwości, nasi kierowcy zawsze wybiorą dla Ciebie najkorzystniejszą trasę, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.
Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jesteśmy nie tylko w Kielcach, ale i w całym kraju. Przekonaj się i sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i np dostarczać im do domu zakupy. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.

Taksówki Kielce

Szukasz godnej zaufania taksówki w Kielcach? Sprawdź iTaxi! Jesteśmy największą siecią taxi w Polsce, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się bez żadnych problemów. W Kielcach nasze taksówki możesz zamówić online, za pomocą aplikacji mobilnej lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 737 737 737. Nasza flota składa się z przeszło 10 000 taksówek w całej Polsce. Znajdziesz nas w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i wielu innych miastach. Zaufaj takiemu doświadczeniu i sprawdź nas! Podróżując z nami korzystasz z Gwarancji Uczciwości.

Taksówki na każdą okazję

iTaxi jest do Twojej dyspozycji o każdej porze. Jeżeli potrzebujesz dostać się na Targi Kielce lub planujesz odwiedzić Pałac Biskupów Krakowskich to iTaxi dowiezie Cię tam bezpiecznie i szybko. Sprawdź nas i przekonaj się, że iTaxi to najlepsze taksówki w Kielcach. Jeżeli zdecydujesz się na pobranie aplikacji to dodatkowo będziesz mieć możliwość wyboru samochodu i kierowcy w oparciu o dostępne w aplikacji opinie. Sprawdź też jakie usługi dodatkowe przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Taxi Kielce

Twój pierwszy raz w Kielcach? Nie szkodzi, wybierz iTaxi! Nasi kierowcy znakomicie znają miasto i zawiozą Cię gdzie tylko potrzebujesz. Zamów przez aplikację (pobierzesz ją tutaj) lub wybierz numer 737 737 737, a już za chwilę będziesz mógł ruszyć w drogę. Z aplikacją iTaxi najlepsze kieleckie taksówki są w zasięgu Twojego kciuka!

Całe Kielce w Twoim zasięgu

Dzięki iTaxi masz możliwość dojechać w dowolne miejsce na terenie Kielc szybko i wygodnie. Jedziesz zobaczyć Jaskinie na Kadzielni, planujesz zakupy na miejskim targowisku, a może chcesz odpocząć w parku Staszica? Sprawdź nas!

Opinie użytkowników


MAGDALENA
24-06-2017

Nieznajomosc biezacych numerow adresowych. brak terminala paypal odmowiony


Grzegorz
20-06-2017

Bardzo miły i kulturalny kierowca.


Robert
08-05-2017

Ok, trzeba było dokierowac kierowcę w jakie miejsce ma przybyć mimo dokładnej lokalizacji. Po za tym wszystko Ok


Aneta
18-03-2017

Dziękuję bardzo miła podróż na imprezę


Olga
10-03-2017

Pan Kierowca bardzo uprzejmy i kulturalny