Taxi w Koninie zawsze pod ręką!

Taxi w Koninie zawsze pod ręką!

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg. Taksówkę iTaxi znajdziesz nie tylko w Koninie ale w całej Polsce. Wszystkie miasta, w których jesteśmy, znajdziesz tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. Taksówkami iTaxi możesz podróżować z psiakiem, albo wielką ekipą; odprowadzamy samochody i dokonujemy zakupy za Ciebie! Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie. Zatrudniamy tylko licencjonowanych kierowców, prawdziwych znawców topografii swego miasta. Z iTaxi możesz mieć pewność, że podróż odbędzie się komfortowo i co najważniejsze, bezpiecznie.
Dajemy gwarancje uczciwości. Podróżując taksówkami iTaxi w całej Polsce, zawsze masz gwarancję uczciwości naszych kierowców. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Taxi Konin

Potrzebujesz sprawdzonej taksówki w Koninie? Zamówisz ją w iTaxi! Profesjonalni i licencjonowani kierowcy zawiozą Cię w dowolne miejsce na mapie Konina i nie tylko. Wystarczy zamówić swoją pod numerem 737 737 737 lub w aplikacji iTaxi i już – taksówka jest w drodze. Tysiące aut, bezpieczeństwo i brak ukrytych opłat – z iTaxi zawsze możesz mieć pewność, że do celu dotrzesz niezawodnie i na czas!

Taksówka Konin

Mieszkasz w lewobrzeżnej części miasta i pilnie potrzebujesz dojechać do Nowego Dworu? Zamów taksówkę w aplikacji iTaxi lub pod telefonem 737 737 737. Nasi kierowcy znają miasto jak własną kieszeń i potrafią bezpiecznie zawieźć Cię dokąd tylko chcesz. Nasze taksówki jeżdżą w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i w całej Polsce. Jeden numer telefonu 737 737 737, jedna aplikacji iTaxi – tysiące komfortowych aut, masz w zasięgu ręki.

iTaxi to nie tylko taxi

Przeprowadzasz się i potrzebujesz dużego auta? Albo może musisz przewieźć zwierzaka? W iTaxi znajdziesz auto, które na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni filtr w aplikacji i wcisnąć Zamów taksówkę i już – auto jest w drodze. Co może być prostsze? Jak nie masz Internetu, taksówkę w iTaxi zamówisz pod numerem telefonu 737 737 737. I pamiętaj, nasze taksówki jeżdżą w całej Polsce, zamów swoją już dziś.

Bezpieczne taxi Konin

Po raz pierwszy w Koninie i absolutnie nie znasz miasta? Chciałbyś zamówić taksówkę ale obawiasz się że przepłacisz za kurs? Z iTaxi masz gwarancję, iż kierowca Cię nie oszuka i nie doliczy Ci dodatkowych i niezrozumiałych opłat. Gwarancja uczciwości, którą daje iTaxi każdemu pasażerowi, daje Ci pewność iż nasi kierowcy nie oszukują. W każdym momencie możesz sprawdzić trasę swojego przejazdu a w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości  – skontaktować się z nami bezpośrednio.