Taxi Kraków
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.86/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Kraków
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.86/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, iTaxi to nie tylko taksówki w Krakowie, ale też w całej Polsce! Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, musisz dojechać na lotnisko? A może potrzebujesz pomocy przy obsłudze ważnego wydarzenia? Pomożemy! Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, wybierasz iTaxi? Wybierasz doświadczonych i licencjonowanych taksówkarzy! Przekonaj się sam ściągając iTaxi!
Dajemy gwarancje uczciwości, w iTaxi zawieziemy Cię najkrótszą trasą i nie natkniesz się u nas na żadne ukryte opłaty, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Krakowskie taksówki na wyciągnięcie ręki!

Mieszkasz w stolicy Małopolski i potrzebujesz zaufanej firmy taksówkowej, a może jesteś w podróży i szukasz uczciwej i pewnej taksówki, która szybko i bez problemów dowiezie Cię we wskazane miejsce na mapie? W takim razie iTaxi jest dla Ciebie. Jesteśmy ogólnopolską siecią. Dysponujemy ponad 10 000 samochodów. Nasze samochody znajdziesz w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, a także w ponad 150 innych polskich miastach. Podróżując z nami otrzymujesz gwarancję niezawodności i uczciwości. Jesteśmy tu po to aby wspierać Cię każdego dnia!

Bezpieczne Taxi Kraków

Szukasz taksówki, która bezpiecznie zawiezie Cię, gdzie tylko chcesz? Za pomocą naszej aplikacji możesz wybrać, którym samochodem pojedziesz. Nasi kierowcy są licencjonowani, a ich praca jest regularnie oceniana. Wszystko to, żeby zagwarantować Ci najwyższą jakość usług. Bezpieczeństwo i zaufanie to najważniejsze cechy dobrej usługi taksówkarskiej. Jest to szczególnie ważne w miastach turystycznych. iTaxi możesz zamówić online, przez aplikację mobilną lub poprzez naszą centralę pod numerem 737 737 737. Nasze taksówki znajdziesz w całej Polsce!

Taxi na każdą okazję

Niezależnie od tego jaki jest cel Twojej podróży iTaxi jest zawsze do Twojej dyspozycji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług dodatkowych, które efektywnie uzupełniają naszą podstawową działalność. iTaxi Kraków to Twój zaufany partner.

Podróże biznesowe

Ty, Twój klient lub partner biznesowy potrzebujecie pewnego transportu? Z iTaxi na pewno będziecie zadowoleni. Posiadamy flotę dobrych, nowych samochodów, za kierownicą których są doświadczeni i licencjonowani kierowcy. Podróż naszymi taksówkami to gwarancja szybkości, dyskrecji i wygody.

Wieczór ze znajomymi

Planujesz wieczór w mieście? Z nami nie musisz się ograniczać. Niezależnie od tego czy wieczór spędzasz na Starym Mieście czy w Nowej Hucie, z iTaxi zawsze bezpiecznie wrócisz do domu. Taksówkę możesz zamówić online, za pomocą aplikacji lub przez telefon – 737 737 737.

Zwiedzaj i podróżuj!

Odwiedzasz Kraków i boisz się, że nie starczy Ci czasu żeby zobaczyć wszystko co masz w planach? Z nami na pewno się uda. Wawel, Kazimierz, a może wycieczka do Wieliczki? Nasi doświadczeni kierowcy znają Kraków bardzo dobrze, więc nie musisz się obawiać.

Opinie użytkowników


Mariusz
18-05-2017

kontaktowy, wesoły, uprzejmy kierowca. Gorąco polecam.


Maja
11-05-2017

klasa, "skóra, fura i komóra"- ogólnie polecam !:)


Bartłomiej
09-05-2017

Naprawdę nie da się zamówić drugiej taksówki?


Anastazja
08-05-2017

Bardzo przyjemna podróż, dziękuję.


Adrian
06-05-2017

Punktualnie, szybko, wygodnie. Polecam kierowcę.