Taxi Kraków
Niezawodnie do celu z iTaxi!

Taxi Kraków
Niezawodnie do celu z iTaxi!

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, iTaxi to nie tylko taksówki w Krakowie, ale też w całej Polsce! Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, musisz dojechać na lotnisko? A może potrzebujesz pomocy przy obsłudze ważnego wydarzenia? Pomożemy! Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, wybierasz iTaxi? Wybierasz doświadczonych i licencjonowanych taksówkarzy! Przekonaj się sam ściągając iTaxi!
Dajemy gwarancje uczciwości, w iTaxi zawieziemy Cię najkrótszą trasą i nie natkniesz się u nas na żadne ukryte opłaty, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Krakowskie taksówki na wyciągnięcie ręki!

Mieszkasz w Krakowie i potrzebujesz zaufanej firmy taksówkowej, a może jesteś w podróży i szukasz uczciwej i pewnej taksówki, która szybko i bez problemów dowiezie Cię we wskazane miejsce na mapie Krakowa? W takim razie iTaxi jest dla Ciebie. Jesteśmy ogólnopolską siecią. Dysponujemy ponad 10 000 samochodów. Nasze taksówki znajdziesz w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, a także w ponad 150 innych polskich miastach. Podróżując z iTaxi otrzymujesz gwarancję niezawodności i uczciwości. Jesteśmy tu po to aby wspierać Cię każdego dnia – Ty i Taxi.

Bezpieczne Taxi Kraków

Szukasz taksówki w Krakowie, która bezpiecznie zawiezie Cię, gdzie tylko chcesz? Za pomocą naszej aplikacji możesz wybrać taksówkę, którą pojedziesz. Nasi kierowcy są licencjonowani, a ich praca jest regularnie oceniana. Wszystko to, żeby zagwarantować Ci najwyższą jakość usług. Bezpieczeństwo i zaufanie to najważniejsze cechy dobrej usługi taksówkarskiej. Jest to szczególnie ważne w miastach turystycznych, a takim niewątpliwie jest Kraków. iTaxi możesz zamówić online, przez aplikację mobilną lub poprzez naszą centralę pod numerem 737 737 737. Nasze taksówki znajdziesz w całej Polsce!

Taxi na każdą okazję

Niezależnie od tego jaki jest cel Twojej podróży iTaxi jest zawsze do Twojej dyspozycji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług dodatkowych, które efektywnie uzupełniają naszą podstawową działalność. iTaxi Kraków to Twój zaufany partner.

Podróże biznesowe

Ty, Twój klient lub partner biznesowy potrzebujecie pewnego transportu? Z iTaxi na pewno będziecie zadowoleni. Posiadamy flotę dobrych, nowych samochodów, za kierownicą których są doświadczeni i licencjonowani kierowcy. Podróż taksówkami iTaxi to gwarancja szybkości, dyskrecji i wygody.

Wieczór ze znajomymi

Planujesz wieczór w mieście? Z iTaxi nie musisz się ograniczać. Niezależnie od tego czy wieczór spędzasz na Starym Mieście czy w Nowej Hucie, z iTaxi zawsze bezpiecznie wrócisz do domu. Taksówkę możesz zamówić online, za pomocą aplikacji lub przez telefon – 737 737 737.

Zwiedzaj z iTaxi Kraków

Odwiedzasz Kraków i boisz się, że nie starczy Ci czasu żeby zobaczyć wszystko co masz w planach? Z iTaxi na pewno się uda. Wawel, Kazimierz, a może wycieczka do Wieliczki? Nasi doświadczeni kierowcy znają Kraków bardzo dobrze, więc nie musisz się obawiać.