Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Zadzwoń 737 737 737

Zamów online

Taxi w Krakowie zawsze pod ręką!

Taxi Kraków

W Krakowie najwygodniej jest zamówić taksówkę aplikacją mobilną. Dotknięcie smartfona wystarczy, żeby wezwać kierowcę lub zaplanować kurs na konkretną datę w przyszłości. Jak to działa?

Gdy chcesz gdzieś pojechać taxi w Krakowie, dotykasz ikonki aplikacji na telefonie, dotykasz przycisku Zamów i potwierdź – aplikacja pokazuje gdzie jest kierowca i za ile czasu będzie na miejscu. Aby dokonać zamówienia taksówki nie trzeba znać adresu, pod którym się znajdujesz, apka sama go rozpozna i przekaże kierowcy, a kiedy ten podjedzie, wyśle do Ciebie informację.

Taksówki w Krakowie, które zrzeszone są w iTaxi, działają tylko legalnie. Mogą więc korzystać z bus pasów i omijać korki. Zdecydowana większość kierowców doskonale zna miasto i sprawnie się po nim porusza, dzięki temu w trakcie jazdy możesz czuć się bezpiecznie i zająć swoimi sprawami.

Każdy przejazd jest archiwizowany i istnieje możliwość jego weryfikacji na Twoje życzenie. Kiedy masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z osobami w naszym Biurze Obsługi Klienta.:

bok@itaxi.pl

#najlepiej


Wygodna płatność przez aplikację


Dostępna dla 15 mln Polaków


Uczciwe ceny widoczne w aplikacji


Kontrola uczciwości kursów


Bezpieczeństwo Twoich danych

4.87/5
OCENA KLIENTÓW

Opinie użytkowników


Anna
18-09-2017

lecz cena byla zawyżona od tej co płacę zazwyczaj za ten sam kurs ta sama trasę


Aleksander
11-09-2017

Rewelacyjny kierowca! Polecam!


Norbert
11-09-2017

Spokojny przejazd i miły kierowca.


Norbert
11-09-2017

Spokojny kierowca, szybki transport.


Anna
08-09-2017

Przemiły kierowca! Polecam gorąco!