iTaxi wspiera schronisko w Lublinie

Zamawiając iTaxi pomagasz futrzakom w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Jak to działa? Wystarczy, że będziesz jeździł naszymi taksówkami w Lublinie, a my za każdy taki kurs zaserwujemy pyszny posiłek zwierzakom w potrzebie. Każdy kolejny kurs to kolejny pełny psi lub koci brzuch! Akcja trwa od 19 do 31 maja włącznie.

Pamiętaj, że wszystkie te zwierzaki szukają kochającego właściciela. Jeśli rozważasz powiększenie swojej rodziny o czworonoga, to będziesz mógł je bliżej poznać w naszych taksówkach. W każdej znajdziesz zdjęcie i życiorys innego futrzaka

Cennik iTaxi Lublin

Cennik promocyjny do 30.06.2017
1,60 zł/km Taryfa pierwsza
2,40 zł/km Taryfa druga
3,40 zł/km Taryfa trzecia
4,80 zł/km Taryfa czwarta
5,60 zł Opłata startowa

Cennik regularny od 01.07.2017
2,00 zł/km Taryfa pierwsza
3,00 zł/km Taryfa druga
4,00 zł/km Taryfa trzecia
6,00 zł/km Taryfa czwarta
7,00 zł Opłata startowa

Dlaczego warto wybrać iTaxi Lublin?

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jesteśmy nie tylko w Lublinie, ale i w całym kraju! Możesz używać iTaxi gdzie tylko chcesz. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, musisz przewieźć zwierzaka? A może trzeba odprowadzić Twój samochód? Pomożemy, wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, iTaxi to gwarancja najlepszych kierowców, którzy mają doświadczenie i wszystkie niezbędne licencje!
Dajemy gwarancje uczciwości, nasi kierowcy wybiorą dla Ciebie zawsze najlepszą trasę, a w naszej aplikacji nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Jak zamówić taksówkę w Lublinie?

Szukasz taksówki na terenie Lublina lub okolic? Zaufaj iTaxi! To największa sieć taxi w Polsce! Nasze taksówki jeżdżą po ulicach przeszło 150 polskich miast! Znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i dziesiątkach innych miast. W Lublinie nasze taksówki rozpoznasz po charakterystycznych elementach kolorystycznych naszych samochodów. Nie przejmuj się jednak jeśli akurat nie możesz znaleźć naszej taksówki. Z aplikacją mobilną iTaxi będzie to dziecinnie proste! Pobierz ją i sprawdź sam! Jeśli jednak wolisz bardziej tradycyjną formę zamawiania to bez problemu zamówisz również lubelską taksówkę przez telefon: 737 737 737.

Taxi Lublin

Niezależnie od tego, w której części Lublina mieszkasz lub aktualnie przebywasz – Wrotków, Tatary, Śródmieście czy Kalinowszczyzna. Wszędzie tam dojadą nasze taksówki. Licencjonowani kierowcy dowiozą Cię bezpiecznie w dowolne miejsce na mapie miasta, a podróż odbędziesz w nowoczesnym i ekologicznym aucie. Nasze samochody są wygodne, bezpieczne i regularnie serwisowane. Do tego dajemy również Gwarancję Uczciwości! Jeżeli wciąż szukasz taksówki w Lublinie to właśnie znalazłeś! Nie szukaj dalej. Wypróbuj iTaxi Lublin i przekonaj się sam, że to najlepszy wybór.

Opinie użytkowników


Łukasz
26-05-2017

rewelacja! bardzo wysokie noty od moich dzieciakow.. a one oceniaja surowo. bardzo bardzo dziekuje !!


Seweryn
25-05-2017

Rozmowny kierowca i uprzejmy.


Wojciech
25-05-2017

Jak zawsze w 954 iTaxi super. :)


Anna
25-05-2017

:) dziękuję za miły kurs


Wojciech
24-05-2017

Bezpiecznie, czysto i miło. Super!

iTaxi, nie tylko taxi!

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wachlarz usług. To nie tylko przewozy pasażerskie na terenie Lublina. To także pomoc w codziennych sprawach lub w zarządzaniu firmą. Niezawodny partner taxi będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy, z nami możesz też bezpiecznie przesyłać dokument na terenie miasta. A może jesteś w podróży i nie znasz Lublina? Sprawdź iTaxi! Nasi taksówkarze świetnie znają miasto i zawiozą Cię gdzie tylko chcesz. Ściągnij iTaxi (pobierzesz ją tutaj) lub wybierz numer 737 737 737, a już za chwilę będziesz mógł ruszyć w drogę.

Najlepsze taksówki w Lublinie – Cennik

Dokąd Cię zawieźć? Spędzasz wieczór w Śródmieściu? Śpieszysz się na wykład na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej? A może mieszkasz na Bronowicach i potrzebujesz transportu? iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji – nieważne, o której godzinie – nasze taksówki znajdziesz i zamówisz za pomocą mobilnej aplikacji lub telefonicznie. W aplikacji sprawdzisz szybko i wygodnie cennik przejazdu i wybierzesz ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Biuro iTaxi Lublin:

ul. Hutnicza 3 lok. 311
20-218 Lublin
pn-pt (9-17)

Telefon: +48 737 737 737

4.84/5
OCENA KLIENTÓW