Taxi Lublin 10% taniej

Jak korzystać ze zniżki 10% na taksówkę w Lublinie?

Wystarczy, że po wejściu do taksówki pokażesz kierowcy kartę zniżkową lub aplikację iTaxi zainstalowaną na telefonie.

Nie ma znaczenia czy kurs zamówisz aplikacją czy pod naszym numerem 737-737-737, kierowca od kwoty kursu odejmie 10%!

Przyjemnej jazdy ze zniżką!

Taxi Lublin | iTaxi

Jak zamówić taksówkę w Lublinie?

Szukasz taksówki na terenie Lublina lub okolic? Zaufaj iTaxi! To największa sieć taxi w Polsce! Nasze taksówki jeżdżą po ulicach przeszło 150 polskich miast! Znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i dziesiątkach innych miast. W Lublinie nasze taksówki rozpoznasz po charakterystycznych elementach kolorystycznych naszych samochodów. Nie przejmuj się jednak jeśli akurat nie możesz znaleźć naszej taksówki. Z aplikacją mobilną iTaxi będzie to dziecinnie proste! Pobierz ją i sprawdź sam! Jeśli jednak wolisz bardziej tradycyjną formę zamawiania to bez problemu zamówisz również lubelską taksówkę przez telefon: 737 737 737.

Taxi Lublin

Niezależnie od tego, w której części Lublina mieszkasz lub aktualnie przebywasz – Wrotków, Tatary, Śródmieście czy Kalinowszczyzna. Wszędzie tam dojadą nasze taksówki. Licencjonowani kierowcy dowiozą Cię bezpiecznie w dowolne miejsce na mapie miasta, a podróż odbędziesz w nowoczesnym i ekologicznym aucie. Nasze samochody są wygodne, bezpieczne i regularnie serwisowane. Do tego dajemy również Gwarancję Uczciwości! Jeżeli wciąż szukasz taksówki w Lublinie to właśnie znalazłeś! Nie szukaj dalej. Wypróbuj iTaxi Lublin i przekonaj się sam, że to najlepszy wybór.

Dlaczego warto wybrać iTaxi Lublin?

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jesteśmy nie tylko w Lublinie, ale i w całym kraju! Możesz używać iTaxi gdzie tylko chcesz. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj. Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, musisz przewieźć zwierzaka? A może trzeba odprowadzić Twój samochód? Pomożemy, wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj. Możesz czuć się bezpiecznie, iTaxi to gwarancja najlepszych kierowców, którzy mają doświadczenie i wszystkie niezbędne licencje! Dajemy gwarancje uczciwości, nasi kierowcy wybiorą dla Ciebie zawsze najlepszą trasę, a w naszej aplikacji nie znajdziesz żadnych ukrytych opłat, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

iTaxi, nie tylko taxi!

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wachlarz usług. To nie tylko przewozy pasażerskie na terenie Lublina. To także pomoc w codziennych sprawach lub w zarządzaniu firmą. Niezawodny partner taxi będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy, z nami możesz też bezpiecznie przesyłać dokument na terenie miasta. A może jesteś w podróży i nie znasz Lublina? Sprawdź iTaxi! Nasi taksówkarze świetnie znają miasto i zawiozą Cię gdzie tylko chcesz. Ściągnij iTaxi (pobierzesz ją tutaj) lub wybierz numer 737 737 737, a już za chwilę będziesz mógł ruszyć w drogę.

Najlepsze taksówki w Lublinie – Cennik

Dokąd Cię zawieźć? Spędzasz wieczór w Śródmieściu? Śpieszysz się na wykład na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej? A może mieszkasz na Bronowicach i potrzebujesz transportu? iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji – nieważne, o której godzinie – nasze taksówki znajdziesz i zamówisz za pomocą mobilnej aplikacji lub telefonicznie. W aplikacji sprawdzisz szybko i wygodnie cennik przejazdu i wybierzesz ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Biuro iTaxi Lublin:

ul. Hutnicza 3 lok. 311
20-218 Lublin
pn-pt (9-17)

Telefon: +48 737 737 737