Wybierz iTaxi Poznań i zamów taksówkę

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jesteśmy w ponad stu polskich miastach, jeśli spodobamy Ci się w Poznaniu, testuj nas w całej Polsce!. Przekonaj się i sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, możesz więc na nas liczyć w każdej sytuacji, także jeśli chcesz przewieźć zwierzaka lub przesyłkę. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, w iTaxi znajdziesz wyłącznie doświadczonych i licencjonowanych taksówkarzy.
Dajemy gwarancje uczciwości, iTaxi to gwarancja wyboru najbardziej korzystnej dla pasażera trasy, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Poznań

Szukasz najlepszej taxi online w Poznaniu? Wypróbuj iTaxi.pl. Nasze taksówki zamówisz w Poznaniu i w całej Polsce. Wystarczy, że zadzwonisz na numer 737 737 737 lub ściągniesz aplikację iTaxi. Masz ochotę na pyszny sernik na Śródce? Planujesz odpocząć nad Maltą, chcesz spędzić wieczór na Starym Mieście, a może musisz szybko dojechać na poznańską Ławicę? Zawieziemy Cię gdzie zechcesz. Z iTaxi Poznań możesz mieć pewność, że do celu dotrzesz bezpiecznie, szybko i bez żadnych komplikacji.

Taksówki Poznań 24/7

iTaxi, to największa sieć taksówek w Polsce, działająca również w Poznaniu. Jesteśmy obecni w ponad 100 miastach na terenie całego kraju. Nasza poznańska flota składa się z nowoczesnych, bezpiecznych i ekologicznych samochodów, a nasi licencjonowani kierowcy dowiozą Cię najkrótszą drogą w wybrane miejsce na mapie Poznania. Z iTaxi Poznań dojedziesz też do okolicznych gmin: Suchy Las, Skórzewo i wiele innych znajdujących się w aglomeracji Poznańskiej jest w naszym zasięgu. Ściągając aplikację iTaxi sam wybierasz samochód, którym pojedziesz. Wybieraj taksówki w aplikacji lub zamów 23/7 dzwoniąc na numer 737 737 737.

Taksówki w Poznaniu

Niezależnie od tego czy jesteś rodowitym Poznaniakiem, czy jesteś tu po raz pierwszy – iTaxi jest zawsze do Twojej dyspozycji. Wbrew pozorom iTaxi to nie tylko usługa przewozów. Oferujemy również szeroki wachlarz usług dodatkowych, które mogą okazać się pomocne w różnych sytuacjach. Nasi kierowcy znakomicie znają miasto i zawiozą Cię gdzie tylko potrzebujesz. Zamów przez aplikację (pobierzesz ją tutaj) lub wybierz numer 737 737 737, a już za chwilę będziesz mógł ruszyć w drogę.

Oddział iTaxi Poznań

iTaxi to firma ogólnopolska. Nasze oddziały znajdują się w największych miastach w Polsce, po to aby zawsze świadczyć najwyższą jakość usług. Na stronie „Kontakt” znajdziesz najważniejsze numery telefonów oraz formularz kontaktowy. Adres naszego poznańskiego oddziału to:

iTaxi Poznań
ul. Strzeszyńska 33,

60-479 Poznań

Opinie użytkowników


Magdalena
20-05-2017

sprawnie i bardzo miło. polecam :)


Hubert
20-05-2017

Bardzo czysto i przyjemnie


Ronald
19-05-2017

Perfect chauffeur perfect Host


Magdalena
16-05-2017

Podróż w przesympatycznej atmosferze na dobry początek dnia ;-) pozdrawiam!!!


Patryk
13-05-2017

kierowca Bardzo uprzejmy