Taxi Trójmiasto
NIezawodnie do celu z iTaxi!

4.6/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Trójmiasto
NIezawodnie do celu z iTaxi!

4.6/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, jesteśmy nie tylko w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. Jeździmy w całej Polsce! Przekonaj się i sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza, chcemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby, zawsze chętnie przewieziemy Twoją przesyłkę lub wyślemy po Ciebie i Twoich znajomych busa. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, iTaxi to komfortowe i bezpieczne samochody oraz licencjonowani taksówkarze. Przekonaj się ściągając naszą aplikację!
Dajemy gwarancje uczciwości, wypróbuj iTaxi i przekonaj się, że to najpewniejsza opcja. Nasi taksówkarze zawsze zawiozą Cię tam, gdzie chcesz, wybierając najkorzystniejszą trasę, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Trójmiasto

iTaxi to największa sieć taxi w Polsce. W naszej flocie znajduje się przeszło 10 000 taksówek w przeszło 100 polskich miastach! iTaxi daje Gwarancję Uczciwości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój przejazd odbędzie się szybko i bez żadnych problemów. iTaxi działa na terenie całego Trójmiasta: Gdańska, Gdyni i Sopotu. Nasze taksówki możesz zamówić za pomocą aplikacji mobilnej lub telefonicznie pod ogólnopolskim numerem: 737 737 737.

Taksówki w Trójmieście

iTaxi to najwyższej jakości taksówki w całym Trójmieście. Nowoczesne, ekologiczne samochody oraz licencjonowani kierowcy zawiozą Cię bezpiecznie dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Niezależnie od tego czy odbywasz podróż pomiędzy Gdańskiem, Gdynią lub Sopotem, czy potrzebujesz przejazdu wewnątrz miasta. iTaxi zawsze jest do Twojej dyspozycji! Co więcej, z naszych taksówek skorzystasz nie tylko w okolicach Trójmiasta. Jesteśmy dostępni też w największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, a także w wielu innych miastach. Sprawdź nas!

Taxi Trójmiasto

Nie jesteś z Trójmiasta i przeraża cię ogrom aglomeracji? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 737 737 737 lub skorzystasz z naszej darmowej aplikacji (pobierzesz ją tutaj), a twój problem zostanie rozwiązany. Nasi kierowcy zabiorą Cię w każdy zakątek Gdańska, Gdyni lub Sopotu! Jeśli mieszkasz w jednym z trójmiejskich miast, to na pewno od czasu do czasu potrzebujesz zaufanej taksówki – czy to na wieczorne spotkanie ze znajomymi, czy w celach biznesowych. Z iTaxi możesz mieć pewność, że transport nie będzie problemem.

iTaxi Trójmiasto

iTaxi również w Trójmieście oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych – nie tylko przewóz osób. Jeśli potrzebujesz pomocy w odpaleniu samochodu, przewozie dokumentów lub dowozie zakupów do domu to zawsze możesz liczyć na pomoc naszych kierowców. Wypróbuj nas!

Opinie użytkowników


Przemysław
15-05-2017

Miły i komunikatywny kierowca i wygodne auto


jola
11-05-2017

milo, sprawnie , na czas oby tak zawsze


maciej
09-05-2017

mily kierowca dobry kontakt z klientem


Agnieszka
08-05-2017

Bardzo miły kierowca! Nie narzuca rozmowy jak to niektórzy maja w zwyczaju praktykować :)


margot
06-05-2017

Tak super ważne że szybko i tanio