Taxi Warszawa
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.79/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Warszawa
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.79/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, oferujemy taksówki w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miastach. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. U nas możesz wybrać większy samochód, przewieźć psa, zrobimy za Ciebie zakupy i wiele innych. Wierzymy, że dzięki doskonałej znajomości miasta, dostarczymy pasażera na miejsce tak szybko, jak tylko się da. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, każdy kierowca jest licencjonowany, zna miasto, a jego samochód ma zawsze aktualny przegląd.
Dajemy gwarancje uczciwości, iTaxi to wybór optymalnej trasy i uczciwe podejście do pasażera, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Warszawa

Zamów taxi poprzez aplikację lub dzwoniąc pod numer 737 737 737. Dzięki iTaxi Warszawa zawsze bezpiecznie dojedziesz na miejsce. Sam wybierasz taksówkę, którą pojedziesz, a jej obecne położenie zobaczysz na wirtualnej mapie Warszawy, która znajduje się w aplikacji. Warszawskie taksówki jeszcze nigdy nie były tak blisko Ciebie! Śródmieście, Bielany, Ochota, Wola, Mokotów, a może Kabaty? Licencjonowani kierowcy iTaxi zawiozą Cię wszędzie tam, gdzie chcesz!

Gwarancja Uczciwości iTaxi.pl

Obawiasz się, że przejazd taksówką jest nie na twoją kieszeń? Boisz się ukrytych opłat? iTaxi Warszawa oferuje Ci gwarancję uczciwości. Z nami nie musisz obawiać się naciągaczy. Licencjonowani kierowcy naszych taksówek świadczą najwyższą jakość usług, a iTaxi jest zawsze do Twojej dyspozycji. Wypróbuj i sprawdź jakie to proste.

Nie znasz Warszawy, a potrzebujesz transportu?

Nie jesteś z Warszawy i przeraża cię ogrom miasta? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 737 737 737 lub skorzystasz z naszej darmowej aplikacji taxi (pobierzesz ją tutaj), a twój problem zostanie rozwiązany. Nasi kierowcy bezpiecznie i uczciwie dowiozą Cię w każdy zakątek stolicy! Możesz nam zaufać – nasi kierowcy są licencjonowani i bardzo dobrze znają Warszawę. Do tego nasza flota składa się z nowych i zadbanych taksówek.

Warszawskie taksówki w wersji EKO

Nasza flota składa się z nowoczesnych i ekologicznych samochodów. Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie i wygodzie, a do tego chcesz mieć pewność, że pojazd, którym się poruszasz nie niszczy środowiska to wszystkie te cechy znajdziesz w iTaxi Warszawa. Nasze samochody spełniają najwyższe standardy eko. Jesteśmy pewni, że będziesz chciał do nas wrócić. Czekamy na Ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Szukasz pewnej firmy taksówkowej w Warszawie? Zadzwoń: 737 737 737 lub zamów online!

Opinie użytkowników


Kamil
27-04-2017

Kierowca miły i uprzejmy, ale pali w aucie czekając na kurs


Joanna
25-04-2017

w porzadku cena za taki odcinek. przyjazny Pan kierowca


Joanna
25-04-2017

przemily pan kierowca


Marek
22-04-2017

hej nie został u Ciebie w taxi efajek? w razie co dzwoń 6036 58844 pisze 1 gwiaze zeby pan odczytał


maciej
21-04-2017

miły kierowca, punktualny, ostrozny spokojna jazda