Taxi Warszawa
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.81/5
OCENA KLIENTÓW

Taxi Warszawa
Niezawodnie do celu z iTaxi!

4.81/5
OCENA KLIENTÓW

Wybierz iTaxi i zamów taksówkę online

Jako jedyni mamy ogólnopolski zasięg, oferujemy taksówki w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miastach. Sprawdź aktualną listę dostępnych miast tutaj.
Jakość usługi jest dla nas najważniejsza. U nas możesz wybrać większy samochód, przewieźć psa, zrobimy za Ciebie zakupy i wiele innych. Wierzymy, że dzięki doskonałej znajomości miasta, dostarczymy pasażera na miejsce tak szybko, jak tylko się da. Wszystkie usługi, które świadczymy, znajdziesz tutaj.
Możesz czuć się bezpiecznie, każdy kierowca taksówki jest licencjonowany, zna miasto, a jego samochód ma zawsze aktualny przegląd.
Dajemy gwarancje uczciwości, iTaxi Warszawa to wybór optymalnej trasy i uczciwe podejście do pasażera, więcej o gwarancji znajdziesz tutaj.

Taxi Warszawa

Zamów taxi poprzez aplikację lub dzwoniąc pod numer 737 737 737. Dzięki iTaxi Warszawa zawsze bezpiecznie dojedziesz na miejsce. Sam wybierasz taksówkę, którą pojedziesz, a jej obecne położenie zobaczysz na wirtualnej mapie, która znajduje się w aplikacji. Warszawskie taksówki jeszcze nigdy nie były tak blisko Ciebie! Śródmieście, Bielany, Ochota, Wola, Mokotów, a może Kabaty? Licencjonowani kierowcy zawiozą Cię wszędzie tam, gdzie chcesz!

Gwarancja Uczciwości iTaxi.pl

Obawiasz się, że przejazd taksówką jest nie na twoją kieszeń? Boisz się ukrytych opłat? iTaxi Warszawa oferuje Ci gwarancję uczciwości. Z nami nie musisz obawiać się naciągaczy. Licencjonowani kierowcy naszych samochodów świadczą najwyższą jakość usług, a iTaxi jest zawsze do Twojej dyspozycji. Wypróbuj i sprawdź jakie to proste.

Nie znasz miasta, a potrzebujesz transportu?

Nie jesteś z Warszawy i przeraża cię ogrom miasta? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 737 737 737 lub skorzystasz z naszej darmowej aplikacji taxi (pobierzesz ją tutaj), a twój problem zostanie rozwiązany. Nasi kierowcy bezpiecznie i uczciwie dowiozą Cię w każdy zakątek stolicy! Możesz nam zaufać – nasi kierowcy są licencjonowani i bardzo dobrze znają Warszawę. Do tego nasza flota składa się z nowych i zadbanych taksówek.

Warszawskie taksówki w wersji EKO

Nasza flota składa się z nowoczesnych i ekologicznych samochodów. Jeśli zależy Ci na szybkości, bezpieczeństwie i wygodzie, a do tego chcesz mieć pewność, że pojazd, którym się poruszasz nie niszczy środowiska to wszystkie te cechy znajdziesz w iTaxi. Nasze samochody spełniają najwyższe standardy eko. Jesteśmy pewni, że będziesz chciał do nas wrócić. Czekamy na Ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Szukasz pewnej firmy taksówkowej? Zadzwoń: 737 737 737 lub zamów online!

Opinie użytkowników


Lukasz
26-06-2017

Bardzo dobry fachowiec! Polecam!


Jacek
25-06-2017

Sprawnie i w miłym towarzystwie. Pełen profesjonalizm.


Tomasz
23-06-2017

Bardzo miły i pomocny pan taksówkarz.


Maciej
22-06-2017

Oby więcej takich taxi i taksówkarzy mega !!!


Lukasz
22-06-2017

Bardzo dobry i miły fachowiec;)